Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Lunka, no u mnie jest na odwrot :D To ja jestem otluszczona, a on taki fit, jest przypakowany, ale tak ze smakiem wiesz, wyrzezbiony jak .... jak grecki bog :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczęta na obiecany mi od tygodnia przez mojego faceta masaż:) Wreszcie jakiś relaks:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wiem,wiem o czy mówisz:) Mój też był takim greckim bóstwem jak grał w piłkę, 3 razy w tygodniu 2-godzinny trening i do tego siłownia. Wtedy to wszystkie panny z okolicy się za nim oglądały:) A teraz? Ehh szkoda słów, no zaniedbał mi się ten mój chłop i już. Ale ja z tym zrobię porządek:) Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relaksuj sie pieknie i rozkoszuj masazykiem :) Dobranoc, do jutra :) 🖐️ __ Ja tez zwijam zagle. Valused popije meliska i mysle, ze jakos to bedzie :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj jestem i ja wieczorna porą :) u mnie dzisiaj na śniadanie kromka razowca serek wiejski drugie śniadanie jogurt ze zbozami pozniej 3 biszkopty na obiadrm rybka duszona z piekarnika i kkapusta kiszona 40 minut stepper :) tydzień temu zaczęłam diete z waga 73,3 dzisiaj rano waga pokazala 70.2 hmmm? Pewnie sama woda spadla :( miłej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda gratulacje, super wynik! Dziś owsianka z suszonymi owocami, banan, 2 kromki razowca z salatka jarzynową, pierś na parze, kuskus, salatka z pekińskiej z marchewką i pomarańczą, kolacja reszta salatki. Zaraz ide ćwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej za mało jem? mam wrażenie że wcinam tonami. no nic ja już po fitnesiku, teraz leże i pachnę bo co mi pozostało. oki jutro skrupulatnie będę pisać co jem. zawsze możecie coś podpowiedzieć. tak na fitnesiku pot lał się strumieniami. bosko, o to właśnie chodzi. ja nie ma się do kogo przytulić , dobrze, że chociaż młodego mam. to dużo daje- takie poczucie bezpieczeństwa. to do jutra. Idę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam spac opita melisa, zazylam valused i prosze :O :O A budzik ustawiony na 6 :( :O Ech..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie zglodnialam, wiec juz zjadlam sniadanko i pije wlasnie czarna kawe. __ Menu na dzisiaj: p1: 65g owsiane, 15g orzechy wloskie, 30g rodzynki, 100g banan; czarna kawa p2: bulka pszenna (razowego pieczywa nie moge- wywraca mi jelita:O ), pomidor, 2 plasterki poledwicy sopockiej, ogorek zielony p3: filet z kurczaka 150g, warzywa na patelnie 200g, oliwa z oliwek 3g p4: salatka z kapusty pekinskiej, jajko __ Milego dnia dziewczynki :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną już 100 squatów bez obciążenia ;) _ Nienawidzę tak wcześnie budzić się, tak wcześnie jeść, bo potem zazwyczaj w ciągu dnia jestem bardziej głodna i więcej zjadam. Dobrze, że mam w lodówie warzywka na zupę ;) Jakby co, nią się poratuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no jestem z siebie dumna ,wczoraj wytrzymałam cały dzień bez słodyczy,jak się chce to jednak można,no i nie ma wyrzutów sumienia,zaraz sobie usmażę 2 jajeczka ,żeby się nie głodzić,a potem będę robić porządki na strychu,chyba więcej kalorii spalę niż na siłowni hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadanku(zupka+ mała bułeczka) i pierwszej serii ćwiczeń:) A mówiłam że całkowicie odstawię pieczywo- no nie da się tak. Będę je jadła raz na jakiś czas, nawet czytałam gdzieś że całkowita rezygnacja z pieczywa nie jest w cale taka dobra. Oj ciężkie to odchudzanie, ciężkie. Lola Ty to się dopiero masz z tym brakiem snu. Współczuje Ci. Może weź Ty się wybierz do lekarza? Ruda:) No i super!:) Ja osobiście wolę gotowane jajka niż smażone:) :) Ja dzisiaj zrobię pierożki z mięsem dla mojego faceta, a dla mnie ze szpinakiem:) i sałatkę jakąś, chyba z kurczakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lola biedactwo. Ty w środku nocy wstajesz...to ja jeszcze bez śniadania a Ty pewnie już po obiedzie. Na śniadanko jogurcik. i kawusia....dziś dość dużo zajęć.mam nadzieję, że uda mi się poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja te jajka smażę na śmietanie12,bo za innymi nie przepadam,dzisiaj chyba barszcz czerwony zrobię,synio go lubi ,a ja potem wyjjem buraczki na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumenka jogurt i kawa na śniadanie to stanowczo za mało:O Ruda też uwielbiam barszcz czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ale mam rupieci na strychu!po co ja to trzymam?98 procent trzeba wyrzucić,a w międzyczasie wpadam na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja tez mam dużo moich "skarbów" na strychu:) Począwszy od ubrań z dzieciństwa, po jakieś zabawki, figurki, książki itp. No ale w każdym bądź razie dużo tego jest- ale na razie nie mam serca się tego pozbyć. Może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) alee mam dzisiaj zakwasy strasznie bola mnie łydki :( właśnie skończyłam gotowac i ogarniać mieszkanko :) na śniadanie miałam 2 kromki razowca z bialym tawarogiem i pomidorkiem drugie śniadanie pomarancz i pół jabłka na obiadek zrobiłam warzywa na patelnie wkroilam tam dwa filety i ugotowalam ryż wiec będę miała na dwa dni :) a u was co dzisiaj na obiadek? Jak się czujecie? U nas w uk pogoda straszna rano jak zaprowadzalam córkę do szkoly lał deszcz wróciłam cała przemoczona później sypal śnieg a teraz świeci słońce hmm :/ dzisiaj farbuje włoski :) i robie sobie wypad do koleżanki z bratowa :) dzisiaj zrobiłam pomiary ehhh nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda no i jak pomiary. podziel się z nami. ja właśnie po obiadku. zupka ogórkowa i ryż z sosem słodko kwaśnym. zaraz na steper wskocze niech tylko się w brzuszku poukłada,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
tez jestem ciekawa,ja w talii chcialabym zajść poniżej 70cm,teraz mam ok 74,biodra 92-też mogloby być ciut mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
może nie jest źle,ale ja nie jestem zadowolona,normalnie ważę 55,a teraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda na zakwasy najlepsze ćwiczenia:) Ćwiczę od kilku dni, z początku miałam teraz już mniej:) Wcale że nie straszne te Twoje wymiary! :) Ja już po drugiej serii ćwiczeń. W sumie zjadłam dzisiaj 2 porcje zupki, 2 porcje(po 5szt) pierożków ze szpinakiem, jabłko, jogurt naturalny i 3 ciasteczka owsiane:) Zrobiłam tez sałatkę z kurczaka ale już nie mam na nią ochoty dzisiaj, będzie w sam raz na jutro na śniadanie:) Zjem jeszcze coś lekkiego, może kisiel sobie zrobię albo owsiankę:) :) U mnie pogoda dzisiaj w miarę, ani nie wieje, ani nie pada więc jest ok. Ale za to topniejący śnieg zaczyna pokazywać wszystkie brudy na chodnikach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ohydny jest ten brudny snieg,żeby tylko trochę słoneczko zaświecilo od razu byłoby weselej,a mnie kusi babka w polewie czekoladowej,upchnęłam ją glęboko w szafce!nie zjem jej i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
zjadłam trochę mięsa gotowanego i popilam rosołkiem,a ta baba niech tam siedzi w szafie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Niech siedzi i nie kusi:) A najlepiej to podaruj ja jakiejś koleżance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ha dobry pomysł,i to takiej ,której specjalnie nie lubię,niech grubieje,ale zołza ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ __ Niedawno wrocilam, a wyszlam z domu o 7:45 :D :O Po pracy silka, potem zakupy i oto jestem ;) jak snieta ryba. W sumie na silce stagnacja, ale nie dziwota po takiej nocy. Lunka, ja wiem, ze nie spie z nerwow, ze stresu. W ferie spalam bez problemu, w wakacje tez spie ok. Ledwo zaczynam prace to mam takie jazdy. Mam nadzieje, ze dzieki melisie ( 2 sie parza) i valusedzie ( 4 tabl. za mna, 2 przede mna) jakos bedzie mi lepiej ;) Juz dzisiaj w pracy nie bylam w takiej furii jak zawsze, wiec cos te tabsy dzialaja ;) __ Kupilam sobie dzisiaj torebke i szal ;) __ I coz.. czuje sie tak slaba, ze dzisiaj juz palcem nie kiwne ani w strone cwiczen, ani tym bardziej w strone pracy :P __ Poczytam teraz dokladnie, co pisalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×