Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
po jakim czasie sciąglas majty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bol d**y, ze autorka nie trzymala wianka dla jakies roochacza ktory zapragnal sie ustatkowac ani nie oddala sie w darze zakompleksionemu prawikowi z kafe :D :D puszczalstwa z byle kim w kiblu nie toleruje, ale najazd na autorke za to ze uprawiala seks w zwiazku (k****a co ma do tego wiek faceta? :O) to przegiecie paly i jezeli uwazacie, ze to cos zlego jestescie p******* :D ten jej "wrazliwiec" :O mial swoj czas, mogl korzystac poki mial szanse, a teraz niech spiertala w podskokach :D wez sobie nie zawracaj glowy takim psycholem! nic zlego nie zrobilas, to on jest chory na mozg, pokaz mu srodkowy palec i nie trac wiecej czasu na rozmyslanie o nim :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliscie sobie przeznaczeni a ty wszystko spieprzyłas autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pojemne serce że tylu kochać potrafisz w tak młodym wieku, o innych częściach ciała nie wspomnę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw tego wymoczka, wróć do poprzedniego, dobrze mu obciągnij, przytul i będzie dobrze, prawdziwa miłość nie rdzewieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Skoro byliśmy sobie przeznaczeni, to los nas ze sobą połączy ponownie. Teraz niech sobie to przemyśli w samotności a potem sie odezwe i porozmawiamy na spokojnie. A weź, proszę Cię, nie biore sobie do serca słów tego frustrata ;) Jestem równie uparta i mam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak będziecie razem to ci nigdy nie zaufa, takie są konsekwencje f***u bez lovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Teraz oczekuję tylko aż jaśnie pan znowuż obrzuci mnie tymi swoimi teoriami, przy okazji nie szczędząc mi niemiłych słów. Naprawdę, chłopie, naprawdę widzisz coś złego w kontakcie fizycznym między dwoma dorosłymi osobami, już nie mówiąc o tym, że osoby te były ze sobą w związku? Przestań czepiać sie jego wieku. To tylko 10 lat, tylko. On nie jest żonaty, ani dzieciaty, nie zrobiliśmy nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można kochać tego co ktoś inny pieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można kochać tego co ktoś inny pieprzy,nawet jak będziecie razem będziesz miała przej***** związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lorrein Skoro byliśmy sobie przeznaczeni, to los nas ze sobą połączy ponownie. Teraz niech sobie to przemyśli w samotności a potem sie odezwe i porozmawia x nie przemyśli sobie bo to nie jest nic do przemyślenia finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padma Lakshmi
Haha ile idiotow tutaj. Tak kochac mozna tylko dziewice. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, im czesciej i obszerniej bedziesz mu odpowiadac, tym czescie on tu bedzie rzygal swoimi madrosciami :D nie rob nam tego, please! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padam kochasz swoją mamę ? Kochasz ? A dlaczego ? Bo nie widziałeś tego czego nie chciałbyś widzieć. Proste nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Ah no tak, facet może mieć miliony kobiet, a kobieta mus oddać sie jednemu i być z nim na wieki, bo dla reszty i tak juz będzie skreślona i nazywana szmatą, bo przecież już straciła dziewictwo, więc jest nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie reagowac na trolii :o bo sie rozpanosza na dobre :o 🖐️ :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lorrein Ah no tak, facet może mieć miliony kobiet, a kobieta mus oddać sie jednemu i być z nim na wieki, bo dla reszty i tak juz będzie skreślona i nazywana szmatą, bo przecież już straciła dziewictwo, więc jest nic nie warta. x nie, bo ten twój tez był prawikiem ale ty nie mogłaś czekać, musiałaś sie pieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Ale to takie ciekawe i pouczające co mówi, kurcze! :D może jednak uda mu sie mnie przekonać, że jestem niczego nie wartą suką, bo przespałam sie ze swoim facetem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Nie chodzi mi w tym momencie o niego, mówie ogólnie, skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nic nie wartą suką bo jednemu i drugiemu oferujesz swoją miłość, a na marginesie to pewnie ten 30 -latek cie rzucił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padma Lakshmi
Bo nasze ciala nie naleza do nas. Nasze ciala naleza wylacznie do naszych potencjalnych mezow :-D a no i do Kosciola oczywiscie i politykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni maja ten problem, ze dziewczyny uprawiaja seks z kazdym, tylko nie z nimi :D sa zazdrosni i sami chcieliby byc dziewczynami i nic nie robic, przebierac w partnerach. a tu dupa blada- musza podrywac, starac sie, zarabiac itp :D stad ich frustracja. ale prawda jest taka, ze dziewczyna, kobieta predzej przespi sie z bywalcem dyskotek niz ze sfrustrowanym, piszacym na babskim forum prawikiem, ktoremu sperma uciska zwoje mozgowe :D a teraz ide sie pobawic z moim 13 lat starszym mezem :D a prawiczki niech zgrzytaja zebami! hahah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powinnaś czekać aż sama będziesz miała 30 lat żeby się z kimś związać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys b y cie ukamienowano a teraz udajesz cnotkę na kafe autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Komu oferuje miłość? Z moim kolegą nie było nawet wzmianki o miłości. Nie, nie rzucił mnie. Rozstaliśmy się po dłuższej rozmowie, to wspólna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, rzucił cie bo wiedział że nic z tego nie będzie a szukał podświadomie darmowej piczki, kolesie potrafią wiele zrobić żeby mieć free piczkę, miłości nie było ? czyli z rozsądku czy potrzeb seksualnych byliście razem ? czy z chęc**przygody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
po prostu piczka mnie sfendziała i nie moglam dłuzej czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli cie swędziało ? a teraz kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie napisałam, ze to był związek bez miłości? Pokochałam kogoś na nowo, udało się. On pokochał mnie. Z czasem czar prysł, ale gdy byliśmy razem byłam szczęśliwa i czułam, że kocham. Ale wystarczyło jedno spotkanie z "byłym" obiektem westchnień i pojawiła sie masa wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×