Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorrein

Jest zły że nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość gość
''jednak zadna kobieta nie bedzie szczesliwa z nieudacznikiem, ktory zarabia 1500''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustracie, zwal konika i lulu. robisz sie niestrawny, jak przeterminowana mielonka z biedrony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaliście się? Dobry plan, żeby mu wypomnieć. Ale niestety nie jesteś w stanie "sprawdzić" czy on jest prawiczkiem czy też nie. Byc może będzie się wypierał. Próbował Cię zgnoić. Taki toksyczny typ. Nie inwestowałabym w niego zbyt dużo swojego czasu. Nie odpisuj temu choremu osobnikowi. Ten koleś zamiast na forum powinien iść do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
To była tylko ironia, nie wypominanie, bo nie przepadam za takimi małostkowymi ludźmi, którzy czepiają sie szczegółów, chyba że byłoby to tematem tej dyskusji to inna sprawa, ale jak widać nie jest ;) Zamierzamy się spotkać i zobaczymy co wyjdzie. I tak, dziewczyny lgnęły do niego właśnie dlatego, że jest romantykiem, bo ta pierwsza miłość właśnie to ma w sobie najpiękniejsze, że jest taka szczera, czysta, niewinna i nie liczy sie w niej żaden prestiż czy jakieś dobra materialne. Liczy się UCZUCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niewinność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Liczy się UCZUCIE.''' ale facet musi mieć wygląd i pozycje wśród kolegów do tego ps.ma mi nie odpisywać? przecież ja się teraz podpieram wypowiedziami kobiet to tez wam nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przeterminowana mielonka z biedry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
"ale facet musi mieć wygląd i pozycje wśród kolegów do tego" Nie, nie musi. Musi potrafić kochać, tylko tyle albo aż tyle, bo to jest nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łudź się, puszczalskiej nie pokocha, nie jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielonko z biedry, puszczalska to jest twoja mamusia szanowna :D zapytaj, ile miala w sobie k***sow, to sie srogo zdziwisz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiu
Ja nie wiem po co z nim rozmawiasz.. nie chce mieć z Toba kontaktu to sie nie odzywaj. Sam bedzie chcial to sie odezwie. Szanuj sie a nie poniżaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szuka porządnego chłopaka, a nie takiego jak jej poprzedni facet, który traktował ją jak wór na spe/rmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyzywał cię od k***w i jeszcze się odzywasz, masz zamiar się spotkać ? :D j e b ł a m. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie traktowal jej tak, nieudaczniku :D s****a rzuca ci sie na resztki zwojow mozgowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Po co z Nim rozmawiam? Hm, pomyślmy... bo go kocham? Teraz sytuacja jest jasna i miałabym wszystko od tak rzucić, zostawić za sobą? Nie, nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość miłością, ale jak wyzwie cię po raz kolejny- wiej. bo potem będzie tylko gorzej, trudniej się wyplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie traktowal jej tak, nieudaczniku s****a rzuca ci sie na resztki zwojow mozgowych Nieudacznikiem to jest ten, który wyzywa normalną dziewczynę, hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zaraz zaraz, chyba wyzwal ja ten nieudolny prawik, a nie tamten starszy? ktos nie umie czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyzywał cię od k***w i jeszcze się odzywasz, masz zamiar się spotkać ? smiech.gif j e b ł a m. ; leje z tego samego, tic tac zamiast mozgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to desperacja, boi się, że takiej zużytej już żaden facet nie potraktuje poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, zuzytej szukaj w swoim rodzinnym domu :D zapytaj mamy, to c***owie a na razie zwal sobie raczka pod .jpg i wytrzyj chusteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorrein
Widzę, że ktoś się pogubił :D Mój były facet nigdy nie powiedział na mnie złego słowa. Chłopak, o którego teraz walczę raz, jeden raz w złośc****słał w moim kierunku niemiły komentarz. Ale On nie jest taki, naprawdę nie jest wulgarny. Nie staram sie go usprawiedliwić, po prostu znam się na ludziach i jestem przekonana, że gdyby mógł to chciałby to cofnąć. Jutro się zobaczymy albo zadzwoni i porozmawiamy, tym razem już na spokojnie. Emocje opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cię wyzwie po raz kolejny, zobaczysz. ale wtedy musisz odejść, bo będzie coraz gorzej :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sie zdenerwowal brakiem dziewictwa, za jakis czas moze sie zdenerwowac tym ze sie usmiechnelas do kolegi.... Albo jest cholerykiem, a to tez niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a jakis czas moze sie zdenerwowac tym ze sie usmiechnelas do kolegi" dokładnie, to jest ten typ. znam, przerabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, podaj proszę jego datę urodzenia. I twoją. Sprawdzę numerologicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ale jaki facet ma sposob na nia teraz, cokolwiek pojdzie nie po jego mysli, wrazliwy chlopaczek zrobi smutna minke, bo 'nie bylas dziewica', juz sie przekonal, ze dziala. Sprytne nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i bedzie miał do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahaha, nieudacznik is back! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×