Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

dziewczyny co taka cisza. ja juz pierwsze pol godziny na rowerku zaliczone o 19 brzuki i hantelki a o 21 jeszcze raz pol godzinki na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
siema lalki:) kolejne 400g mniej:D:D:D i mysle, ze to dziekiki hardkorowej kombinacji termozelu od eveline, pasa neoprenowego i intensywnej jezdzie na rowerku stacjo:) a ile energii mam teraz, jestem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka50. Zapraszamy :-) Czarna świetnie waga spada więc wszystko w pożądku. Ja jednak nie robiłam cukinii na kolacje zrobie chyba na śniadanie dodam szynki z indyka, pieczarki i trochę sera żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola :-) mi dzień minął spokojnie bez niespodzianek. Dziś deszczoeo więc bez spacerku. Coraz częściej zastanawiam się na siłownią, fitnessem. Tylko jakoś głupio iść samemu... a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac tez bym poszla ale eh samej tak nie bardzo i wgl dokladnie tak jak mowisz. U mnie bardzo dobrze w 6 dni 2kg mniej:) zjadlam max 1200kacl cwiczylam juz pierwsze 30 min na rowerze za poltorej godziny drugie pol godziny na rowerze, zielone herbatki wypite 2l wody wypite i jeszcze 2 bedzie wypite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis waze 93kg jak do 27 bedzie 8 z przodu to zrobie sobie dzien free bo jak wiecie jest tlusty czwartek hehe. ale nalezy sie co 5 kg zrobic taki dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 2 kilo to ładny wynik. Ja uważam że wszystko jest dla ludzi :-) tylko trzeba mieć umiar. Jeden pączek można spalić przy dobrym seksiku ;-) hehe Ja go zjem na 2 śniadanie do kawy. Organizm będzie mieć caly dzień na spalenie go. Jutro dodam nowe przepisy bo pare znalazłam w starych gazetach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
czesc dziewczynki, jak tam o poranku?ja jestem w szoku, bo albo mi sie waga zepsula albo juz nie wiem...waze sie rano i wielkie oczy...od wczoraj kilo mniej... pognalam meza na wage i dziecko, by sprawdzili, czy nie zepsuta...i wychodzi ze nie. czy to mozliwe, ze az kilo zeszlo w jeden dzien???czy to moze przez to masakryczne wypacanie?po cwiczeniach na rowerku jestem mokra jakbym wyszla z wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) co z Wami? U mnie z rana padał deszcz teraz sypie śnieg.... Dziś planuje: śniadanie już zjadłam: cukinia faszerowana pieczarkami z wedzonym filetem z indyka i serem żółtym. 2 śniadanie:mandarynki Obiad: hamburger drobiowy (podawałam przepis) Podwieczrek:mix nasion lub rodzynki Kolacja; tuńczyk z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna może tak być :-) jednego dnia waga -1kg a drugiego +0, 5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
fajne menu na dzis:) ja podejrzewam, ze wreszcie ruszyl mi sie metabolizm i organizm dostal kopa, wale ze wszystkich stron, bo to i dieta, i cwiczenia, i tabletki, i pas, i zel...a moze wlasnie te tabletki tak wspomagaja..naczytalam sie mnostwo pozytywow o nich i moze rzeczywiscie to ich sprawka... ja na sniadanie dzisiaj wciagnelam jajko na twardo i kromke wieloziarnistego z plastrem poledwicy z kurczaka.na drugie sniadanie serek wiejski light.na obiad pol piersi kurczaka na parze, pietruszka gotowana, troszke szpinaku i sok pomidorowy. a na kolacje pewnie zjem troche tunczyka i szlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
podziwiam Cie, ze chce Ci sie takie fajne potrawy dla siebie pitrasic:) ja jem dosc monotonnie i prosto, malo co przetworzone, albo gotowane albo na surowo.przy garach stoje tylko dla meza i corki, dla nich sie staram,ale oni lubia tluste rzeczy a sa chudzi jak slomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! :) Dzisiejszy dzień uważam, za wielki w swoim odchudzaniu! :D Ponieważ w czasie próby hańby- tak nazywam poranne ważenie, waga wykazała 10 kg mniej!! Jestem z siebie strasznie dumna :) Jeszcze komplement z rana od chłopaka, że wyglądam świetnie.. Humor mam boski :D Jeśli chodzi o kosmetyki ujędrniające to chyba muszę zacząć ich używać... Pytałam się bo dostałam 50 zł rabatu w Yves Rocher i zastanawiam się czy ich kosmetyków nie spróbować :/ Jak ktoś ich używał to proszę o opinię... pliss... bo mam dylemat A jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
gratulacje kasiu:)super osiagniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja robię mężowi i młodemu prawie takie same posiłki tylko np z ziemniakami, jak mam pierś na parze np. To im normalnego kotleta z panierką. Ja nie lubie monotonii dlatego szukam dietytycznych przepisów i dzielę się z Wami bo wiem że z braku pomysłu i nudnego menu można szybko wrócić do złych nawyków. KasJak super wynik gratulacje :-D ja niestety nie mam doświadczenia z kremami ujędrniającymi ale też chcę zacząć ich używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ja sie jakos nie boje powrotu do zlych nawykow, obrzydza mnie zapach tluszczu, ziemniaki, cola itp:) tyle dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ;-) mnie też nie ciągnie do ziemniaków czy gazowanych napoi. Ze słodyczami nie miałam nigdy problemu gorzej z chipsami i fast-foodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ja tesknie za spaghetti(robilam sobie takie all dente z pasatta pomidorowa i parmezanem, bez miesa, pyyycha) i czekolada ale to wykluczone na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZASZŁYKI DROBIOWE W SOSIE (na 4porcje 1 porcja ma 280 kcal) 60dag filetów z kurczaka, cukinia, 10 małych pomidorków, 200ml jogurtu naturalnego, 3łyżki posiekanego szczypiorku, 2 ząbki czosnku, 2łyżki oliwy, przyprawa do kebabu, pieprz, sól Filety pokroić w paski, opruszyć solą pieprzem i posypać przyprawą do kebaba. Odstawić do lodówki na 10 min. Cukinie pokroić w krążki, pomidory na połówki. Jogurt wymieszać ze szczypiorkiem i przeciśniętym czosnkiem. Doprawić solą i pieprzem. Mięso cukinie i pomidorki ponabijać na patyczki. Albo smażyć na rozgrzanej oliwie ze wszystkich stron ok.10 min albo piec w piekarniku nagrzanym w 200ºC ok.15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
fajny przepis, to musi byc pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a lubicie podroby? Ja tylko wątróbkę drobiową ale czas to zminić ;-) np. Płucka na kwaśno mają tylko 160 kcal na porcje, żołądki w koperku 190 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
oj to nie dla mnie, nienawidze podrobow...ale owoce morza jak najbardziej, a tez maja malenko kalorii:) co sadzicie o ciecierzycy+?jeszcze jej nigdy nie probowalam a jestem ciekawa bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie pomogę bo też nie jadłam jej :-p ja uwielbiam ryby (łososia, pstrąga, suma)i grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ale to groch, a groch peczy wiec lepiej dam sobie z tym spokoj:D:D: z ryb to tylko losos, mintaj i tunczyk jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETETYCZNA POTRAWKA (6porcji) 1kg kapusty białej, 40dag filetów z kurczaka, marchewka, kostka rosłowa, po 1/2 łyzeczki pieprzu, majeranku i kminku Marchewkę pokroić w plastry. Kapustę szatkujemu. Do warzyw dodajemy kostkę i zalewamy niewielką ilością wody. Dusimy ok 20 min. Mięso kroimy w kostkę i smażymy bez tłuszczu. Dodajemy do kapusty i dusimy jeszcze ok.25 min. Doprawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
uzywacie kostek rosolowych?? przeciez to sama chemia, mnostwo glutaminianu i soli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam. Przepisy pisze z książki "zdrowa kuchnia domowa" tam nie ma dodatków typu kostka vegeta. Teraz spisuje z gazet i tam niestety są, każdy dokonuje wyboru można przecież tylko posolić i dopać resztę przypraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola co z Tobą? Jak się masz? Dziewczyny piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzis planuje: 12:00 - bulka razowa z pasztetem 14:00 jogurt naturalny activia 200gr, 4 mandarynki 16:00 krupnik z udkiem ( wczoraj wiecej wyszlo) 18:00 serek wiejski wczoraj jednak tylko jedna rundke na rowerze ale 30 min tez nie tak zle mam nadzieje ze dzis zrobie 2 razy po pol godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×