Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Czarna rayla86 ja też zaczynałam na rowerku od 15-20 min teraz jak mam czas to nawet godzinke jeżdzę;-)gratuluję spadku wagi;-)Ja się niczym nie wspomagam i tez schudłam,nie wierzę za bardzo w działanie tych wszystkich wynalazków;;;;-)Rencik jak masz jeszcze jakieś fajne przepisy to podawaj;-)ja napewno z nich skorzystam;-)lubie nowości w kuchni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ojejej Rencik, gratulacje!!!ale ladnie ci spadlo przez tydzien!!ponad 3 kg, super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
lilaa, no ja tez bede codziennie przedluzac czas treningu, w kazdym razie zalezy mi zeby zejsc z rowerka mokra jak swinia i z walacym sercem, bo wtedy dopiero jest sens...obliczzlam sobie posilki oi wychodzi mi, ze dostarczam dziennie okolo 1200kcal, nie przekraczam tego.ale ten spadek wydaje mi sie maly, chociaz podobno jest w sam raz...no, sama nie wiem, ale w tym tygodniu mam miec okres, wiec moze sie juz woda zatrzymuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
aha, jeszcze w ramach aktywnosci fiz. w piatek rozladowalam sama palete drewna(1,5m) heh myslalam ze umre ale byam z siebie taka dumna ze dalam rade:)pewnie troche spalilam przy tym co nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
lilaaa a ty jak ladnie zjechalas!!!gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade dziewczyny mi sie juz wreszcie dzis okres mi sie skonczyl. piekna pogoda i mega chec i motywacja do odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ciekawe czy to prawda, ze im wyzsza waga tym szybciej na poczatku kg leca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
no zobaczymy jak to dalej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Czarna Rayla :-) Też masz ładny spadek. Na początku i tak woda schodzi. Ja też żadnych specyfików nie biore. Wiola będe dodawać. A macie sokowirówki? Bo mam też sporo przepisów na dietetyczne soki i koktajle. Ja niestety nie mam i musze obejść się smakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
ja marze o 50kg, no moze max 53...i musze odstawic tabsy ant.bo na nich duuzo przytylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
dzieki:)ale gdzie mi tam do Ciebie,ja tylko 2,4 spadlAm...co do sokow, to ja tylko pomidorowy pije.owocowych jakos nie...a jesli idzie o wspomagacze, to stosuje coloc c i ekstrakt z zielonej kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam marzę o 70 kg jak narazie. To i tak 25 kg muszę zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te przepisy na soki warzywne są:-D na 2 śniadanie i powieczorek w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rencik mnie też by uradowało 75kg....mam sokowirówkę,jak masz fajne przepisy to zapodawaj....;-)waga zawsze szybciej schodzi u tych,co mają wyższą wagę.Dlatego szybciej sie chudnie mając 90kg niż mając 60....tak bynajmniej mówiła mi dietetyczka;-)Wiecie co ja to już nie wiem jak to jest....ja wczoraj dostałam@ a mimo to waga zmalała;-)więc to chyba dobrze jest no nie?Kurdę lecę do lekarza,bo w środę mam ct wiec muszę jescze zrobić wyniki;-)cholercia;-)pózniej się odezwe laski do Was;-)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zielona :) Życzę C***owodzenia!! Powiem Ci tylko, że ja zaczęłam swoją walkę z nadmiarem kilogramów 19 listopada 2013 r. i ważyłam wtedy 85 kg. Zaznaczę, że mam 164 cm wzrostu. Stosuję dietę South Beach i jestem z niej zadowolona :) Byłam już na kilku dietach w swoim życiu i powiem Ci, że przy tej czułam się najlepiej, najwięcej schudłam i efekt jojo nie był tak drastyczny. Od styczniu, również chodzę na fitness (minimum 3 razy w tygodniu). Od 7 dni robię również 6 Weidera (na mięśnie brzucha). Jak na razie widzę efekty :) i to nawet niezłe :D W sumie schudłam już 9,6 kg. Wysmukliło mi się ciało. No i musiałam kupić nowe spodnie bo w starych wyglądałam już jak sierota ;) Również ma chwile kryzysu i też przyda mi się wsparcie. Ale wiedź, że ja jestem z Tobą i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasJak witamy Cię wsród nas...;-)i gratuluję Ci straty tych 9,6kg;-)piękny wynik;-)zapraszamy do naszego grona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
wspanialy wynik, kasjak:) gratulacje:) ja w tym tyg musze zmienic tabletki na inne, po ktorych juz nie bede tyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
dziewczyny, a pomaga wam ocet jablkowy?jak go stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasJak gratulacje oby tak dalej :-) NAPÓJ Z MARCHWI, POMIDORÓW I SELERA (na 4 porcje 1porcja 250g ma 54kcal) 4średnie marchewki, średniej wielkości seler, cebula, 4sredniej wielkość pomidory, woda minerlana niegazowana, sól, cukier, 2łyżki posiekanego koperku lub rzeżuchy. Warzywa korzenne obrać zetrzeć na tarce. Pomidory sparzyć, zdjąć skórę, pokroić.Cebulę posiekać. Wszystkie składniki połączyć, zmiksować i dopełnić wodą do objętości 1L. Podawać w szklankach z dodatkiem posiekanej zieleniny. Ten akurat nie potrzebuje sokowirówki. Błonnika w 250g jest 5, 29g więc dużo. Obniża poziom cholesterolu i ciśnienie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja go piję raz dziennie zazwyczaj na wieczór. 1 łyżka octu na szklankę wody ale nie wiem czy coś mi daję :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
super sok,ale ja bym zrezygnowala z cukru i soli w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto lubi ja bym bez soli pewnie nie wypiła. A jak szczypte się doda cukru czy soli to raczej krzywdy nie będzie. Wszystko jest dla ludzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rayla86
tez prawda:)ale ja jestem hardkorem i jak cos robie to na 100proc:) jakos mi brak soli i cukru nie przeszkadza, wiem, ze juz do nich nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPÓJ Z MARCHWI, KALAREPY I RZODKIEWEK (Na 4 porcje 1 porcja 250g ma 48, 71 kcal) 75 dag marchwi, 50dag kalarepy, pęczek szypiorku, 8 rzodkiewek średniej wielkośc****apryka mielona, sól, niegazowana woda Marchew i kalarepe obrać, rozdrobnić i wycisnąć sok w sokowirówce. Szczypiorek i rzodkiewki wypłukać, drobno posiekać, połączyć z sokiem, dopełnić wodą do objętości 1L i wymieszać. Doprawić do smaku papryką i solą. Podswać schłodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBrin
http://7minut-treningu.pl <-- informacje z tej strony pomogły mi schudnąć 13 kg w dwa miesiące bez żadnego problemu, oczywiście istotny jest też ******* także regularne spożywanie posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPÓJ Z BIAŁEJ KAPUSTY I PORZECZEK (na 4porcje 1 porcja 250g ma 58, 91 kcal) Mała główka kapusty, 50 dag czerwonych porzeczek, woda mineralna niegazowna, cukie do smaku Kapustę oczyścić, wypłukać, pokroić na kawałki, wycisnąć sok w sokowirówce. Porzeczki przetrzeć przez gęste sito. Przecier połączyć z sokiem z kapusty i dopełnić wodą do obj.1L. Podawać z dodatkiem kostek lodu. Inny wariant sok z białej kapusty można połączyć z sokiem wycisnietym z pomarańczy lub żurawin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZAK Z WARZYWAMI (na 4porcje 1porcja 200g ma 183, 13 kcal) 40 dag piersi z kurczaka, średniej wielkośc***apryka czerwona, średniej wielkości żółta papryka, 25 dag krojonej w słupki mrożonej włoszczyzny, ząbek czosnku, 2 łyżki oleju, imbir, sól, pieprz Mięso pokroić w cienkie paseczki. W rondelku rozgrzać olej, wrzucić pokrojone mięso, osolić, dodać imbir, pieprz, roztarty ząbek czosnku i zruminić kawałki ze wszystkich stron. Paprykę pokroić w słupki. Dodać do mięsa wraz z włoszczyzną. Dusić pod przykryciem do miękkości. Doprawić do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×