Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Mam nadzieję,że będzie dobrze.Dzięki,kochana jesteś;-)onkolog pocieszył mnie tym,że jestem młoda,więc u młodych ludzi inaczej te choróbska przebiegają....ale wiesz diagnoza to jest diagnoza;-)koniec już tych smutasów,bo bedę ryczeć,a już sie dość wypłakałam;-)dziś idę z mężusiem do kina i na maraton filmowy a potem na kolacyjkę....ale ja zjem coś delikatnego,żeby mu dotrzymać towarzystwa i na soczku bo alkoholu nie chcę brac do ust jakiś alkoholowstręt...haha...czy co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentykowa kolacja się szykuje hmmm :-) ja z moim planuje na niedziele wypad do kina :-D ja wogóle za alkoholem nie przepadam wypije na imprezie lub raz na jakiś czas piwko. A teraz to omijam tym bardziej heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się rano i waga pokazała 94,8kg czyli -1,1 ale nie dopisuje bo tydz nie minął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny? Został tu ktoś jeszcze? Jadę do teściów więc pokusy czyhają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U teściów nic nie podjadałam :-) dzień minął spokojnie. Jutro planuje: Śniadanie: 2 kromki chleba żytniego z szynką i pomidorem 2śniadanie: mandarynki Obiad: ryż brązowy z gotowanym golonkiem indyczym warzywa na patelnie Podwieczorek: mały grzeszek zupka knorra serowa z grzankami Kolacja: surówka z kapusty kiszonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Sorki ze nie dawalam znaku życia ale chora jestem i po pracy pierwsze co wlazilam do łóżka z 39 stopniami gorączki. Ale na szczęcie waga spadla:) jest 93,5kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żabolinka :-) super że waga spada oby tak dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co z Wami?Green Tea93,ZimowaAura, Czarna Rayla86, Rodzyn, Lilaa77777 i reszta dziewczyn o których zapomniałam ;-) dietujecie jeszcze??? Smutno tak samemu do siebie pisać :'( ja się nie poddam ale nie ukrywam wolałabym mieć kompanki w odchudzaniu. Pamiętajcie walczymy o nasze życie, zdrowie, lepsze samopoczucie, by chodzić z podniesioną głową !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w końcu ćwiczenia z Mel B :-) jutro sprawdze czy dam radę heh bo z kondycją ciężko :-p a dziś standardowo brzuszki, rowerek w powietrzu, "babskie" pompki. A na jutro planuje: Śniadanie: 2 kromki chleba z twarożkiem ze szczypiorkiem 2 śniadanie: jabłko Obiad: udko z rosołu z mizerią na jogurcie Podwieczorek: jogurtowy deser Kolacja: sałatka warzywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu cichutko jest...! ja nadal sie źle czuje:( mam nadzieje że jutro już będzie lepiej bo na 6 do pracy trzeba iść:( co do śniadanka to zjadlam dziś jajecznice na kiełbasce:) a co dalej to nie wiem jeszcze! Miłej niedzieli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żabolinka :-) zdrowiej szybciutko. Ja dziś bez 2 śniadania bo szybko obiad zrobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 min wytrzymałam z Mel B (trening całego ciała)myślałam że ducha wyzione hehe. Jutro ważenie :-) chciałabym zobaczyć 94 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki przepraszam ze sie nie odzywalam ale troche poniosl mnie mlanz ze tak powiem w weekend ehh no nie ukrywam uwielbiam chodzic ze znajomymi do klubow i wgl. eh ale musze odrzucic alkochol. jutro sie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ola :-) ja mam to szczęście że mnie do alkoholu nie ciągnie :-) a jak mnie namawiają na drinka lub piwo to mówię że nie mam ochoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam spać. Jutro (znaczy już dziś) nowe wyzwania i pokusy czekają hehe. Dobranoc wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kolejny sukces :-) waga pokazała 94.4kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis na dziś: •Śniadanie: 2 kromki chleba lekkiego żytniego z pomidorem •2 śniadanie: jabłko •obiad: pierś z kurczaka z sosem z grzybów leśnych (na jogurcie) •podwieczorek: marchewka do pochrupania •kolacja: zupa pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki bardzo malutki sukces bo waga pokazala 92,5 tylko 0,5kg mniej ale przyznam sie ze nie cwiczylam a diete trzymalam pi razy drzwi ale juz od dzis dieta normalnie i godzina cwiczen :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ola trzymam kciuki :-) gdybyś nie założyła tego tematu to pewnie dalej bym się opychała wieczorami. A tak to kilogramy idą w dół ja się czuje świetnie mam dużo więcej siły z rana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze faktycznie hehe pomylilam sie. a jadlospis na dzis: 12:00- bulka z serkiem i ogorkiem 14:00- 4 mandarynki 16:00 pol piersi z kurczaka z ogorkiem kiszonym 18:00 200gr twarogu z pomidorem i 100gr jogurtu naturalnego no cebulki troche jakis szczypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę po ogórki do mamy skoczyć :-D ale mi smaka narobiłaś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski;-)widzę,że u Was się dzieje;-)Rencik to super,że waga spada,jesteś na tej dobrej drodze do sukcesu;-)Ja trochę ostatnio się zaniedbałam,ale pomału wracam na dietę;-)Tak ogórki kiszone...mniam...mniam...;-)ja wczoraj 2 włomotałam,..;-)Co u Was kochane dobrego?buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam :-) kurcze młody się rozchorował 38.5ºC ma do tego mokry kaszel i katar. U nas dużo dzieci tak ma :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade do babci na 3 dni tak ze cwiczen nie bd ale dieta oczywiscie utrzymana ;) nie przytyje a moze i pare deko mniej przez jakis spacer cos ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zgrzeszyłam bo męża kolega zaprosił nas na kawę a tam ciacho już na talerzykach czekało. Głupio było nie zjeść ;-) ale nie mam wyrzutów, przecież wszystko jest dla ludzi :-p tylko umiar trzeba zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo nie codziennie ale raz na 2-3 tyg. coś słodkiego nie zaszkodzi :-) w sumie ja nie miałam ochoty na to ciastko ale zjadłam z grzeczności... Zapomniałam Wam napisać że dziś byłam pobrać krew do badań. Chyba standardowe bo nawet nie spytałam lekarza jakie to hihi ale aż 3 fiolki były :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia boska 33
Oni naprawde pomagaja schudnac www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×