Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Moja koleżanka kiedyś brała ale nic jej nie dały. Może temu bo szybko skonczyla z odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fastfod out
Mniej fastfoodow i wiecej cwiczen oraz suplement na zasadzie Foreverslim... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHŁODNIK ZE ZSIADŁEGO MLEKA Z BOTWINKĄ (na 4porcje 1porcja 400g ma 198, 14 kcal) 4 szklanki zsiadłego mleka, 2jajka na twardo, 30dag botwiny, średniej wielkości ogórek zielony, 8 rzodkiewek, łyżka posiekanego szczypiorku, 2 łyżki posiakanego kopru, 1/2 szklanki śmietany, łyżka soku z cytryny, sól cukier do smaku Botwinkę dokładnie umyć, drobno pokroić, ugotować w niewielkiej ilości wody, ostudzić. Ogórek, rzodkiewki i zielenine pokroić. Zsiadłe mleko roztrzepać ze śmietaną, dodać botwinke i pozostałe warzywa, całość wymieszać, doprawić do smaku. Do każdej porcji dodać po pół pokrojonego jajka. Wiem, że to raczej przez późną wiosnę ale można przecież eksperymentować. Ja zamiast śmietany użyje jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś na obiad zjadłam: mięso mielone z szynki (5g tłuszczu w 100g) z warzywami na patelnie z przyprawą orientalną ale jej nie dodawałam. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSÓŁ JARSKI (na 4porcje 1 porcja 400g ma 70, 74kcal) 1, 5L wody, 50dag włoszczyzny, cebula, kostka rosołowa, łyżka masła, sól, 2łyżki posiekanej natki Włoszczyzne obrać pokroić na części, zalać wrzącą wodą, dodać sól, pokrojoną i zrumienioną na suchej patelni cebulę. Ugotować wywar odcedzić. Do oczyszczonego wywaru dodać kostkę, surowe masło, posiekaną natkę i ewentualnie dosolić. Podawać podobnie jak rosół na mięsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZimowaAura
Hej dziewczyny ; ) * Co u Was? Dajecie rade? * Troszkę mnie nie było..Dietę trzymam ; ) Odebrałam w piątek zdjęcie kręgosłupa, wada nieodwracalna, w piątek mam ortopedę, ciekawe, czy będę mogła ćwiczyć! * Dalej piję koktajl, który z dnia na dzień mi mniej smakuje..ale cóż! * Kochane, mam do Was dwa pytania: - co z alkoholem? Pijecie weekendowo, czy zupełnie wykluczyłyście? Cholerka, nie będę ukrywać, że lubię wyjść sobie na piwko, czy drinka.. Przede mną dwa imprezowe weekendy..Chciałabym wypić, ale boję się o wagę.. -przeczytałam Wasze wpisy dotyczące zup..Ja je odstawiłam, dietetyczka też mi nic o nich nie powiedziała, więc nie wiem, czy można się skusić np na barszcz ukraiński, czy lepiej sobie darować? Bardzo brakuje mi zup, uwielbiam je! * Ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ZimowaAura. Ja alkoholu się nie tykam jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa834
Kobitki widzę, że zwracacie uwagę na suplementy wagi to od siebie mogę polecić afrykańskie mango http://7minut-treningu.pl zdecydowanie wpływają na zmniejszenie apetytu. Oczywiście naturalnie są tylko wspomaganiem dla odchudzania, nic się samo nie zrobi, tyłek też trzeba ruszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zup ja jem jutro np mam krupnik z peczaku i udko. bylam kiedys na diecie dietetyczki i normalnie jadlam zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do alkocholu moja zgube ehh musze calkiem poki co odrzucic, a przynac sie musze ze lubie ze znajomymi na piwo wyjsc i wgl. ale przy diecie to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
producenci środków odchudzających podsuwając nam preparaty odchudzające mające w składzie głównie witaminy.Tabletka jednak nie jest rozwiązaniem, ponieważ najnowsze badania pokazują, że składniki odżywcze z tabletek nie wchłaniają się dobrze. )To powoduje, że organizm bez potrzebnych mu substancji odżywczych, nie funkcjonuje prawidłowo, co skutkuje zwolnieniem naturalnego metabolizmu. Kawałek tekstu z netu o tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a sprawdzałyście swoją podstawową przemiane materii(PPM)? Wzór jest taki: 10×masa ciała+(6, 25×wzrost w cm)-(5×wiek)-161 Tyle trzeba do funkcjonowania organizmu tzn. Siedząc i nic nie robiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kolacje zjadłam sałatkę z pomidorów z cebulką mniam mniam :-) do tego herbata aroniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie pojezdzilam 30 min na rowerze stacjonarnym, za godzine brzuszki i hantelki na rece, a za 2 godziny znowu 30min roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Ola widze że szalejesz dziś z ćwiczeniami :-D ja jak zwykle poćwicze brzuszki, nożyce i rozciąganie. Na ręce też muszę zacząć ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny ale jestem z siebie dumna godzina na rowerze stacjonarnym 2 razy po pol godzinki a spocilam sie jak nie powiem co :D i oczywiscie 4l wody 2 herbatki zielone i 1200kacl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzwiewczyny. Wstałam przed chwilą :-) jadłospis na dziś: Śniadanie: surówka z ogórka, rzodkiewki i kiełków skropiona sokiem z cytryny i oliwą z oliwek. Do tego kromka chleba i kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi zapomniałam reszty dopisać ;-) 2Śniadanie:owoc Obiad: pstrąg pieczony, surówka z marchewki i selera Podwieczorek:jogurt Kolacja:prawdopodobnie cukinia nadziewana pieczarkami z dodatkiem sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w 6 dni schudlam 2kg jestem bardzo szczesliwa dlatego ze pomimo tego że w weekend pozwolilam sobie na alkochol i to sporo tego (poki co wiecej nie pije szkoda mi diety) no moglo byc wiecej ale wazne ze waga w dol idzie i ja ide w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wgl słuchajcie tego wczoraj poraz pierwszy wzielam ta "Lina +20" i wiecie co ze nie bylam glodna wieczorem fakt mialam pusty żołądek ale nie mialam ochoty nic zjesc az w szoku bylam. Bo przed snem a to to bym zjadla i wgl a wczoraj nawet niechęc do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co tu taka cisza dzisiaj? Co tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasniee. a ja dzis: o 9:00- 4 wafle po 19kacl jeden, 12:00- bulka razowa ziarnista z serkiem topiony, 14:00 serek Danio, 16:00- zupa krupnik na peczaku 300ml z udkiem z kurczaka. 18:00- 150gr twarogu z malym jogurtem naturalnym activia, cebulka szczypiorkim i rzodkiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w trakcie odchudzania stosujecie jakieś kremy?? Ujędrniające, antycellulitowe... Tak aby zapobiegać nadmiarowi skóry i mieć dodatkowe efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic narazie nie stosuje ale pewnie kupie coś na ujędrnienie skóry brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis znowu godzina na rowerze :) wiecie moze ile mniejwiecej sie spala podczas takiej jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? również zaczelam się odchudzać od 8 stycznia. Mam sporą nadwagę, chciałabym schudnąć jakieś 50 kg. Wiedzialam ze samej mi sie nie uda dlatego mam trenera personalnego,dwa razy w tygodniu... Założyłam też bloga aby sie jakos sama motywowac do dalszej pracy. Pozniej napisze wiecej bo wlasnie corka mi się obudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×