Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Pewnie temu że to są dozwolone produkty które można raz dziennie zjeść ;-) ale zostaja przecież warzywa, odtłuszczne serki jogurty, chude mięso , ryby, niektóre owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałam dodać na początek :-D CO JEŚĆ? Zalecane:- pieczywo razowe, pełnoziarniste, chrupkie, kasze gruboziarniste (gryczana, jęczmienna), owsiane, żytnie, musli naturalne (bez cukru), ryż brązowy, makaron razowy i pełnoziarnisty- chude mleko i twaróg, jogurt naturalny, maślanka, kefir (płynne produkty mleczne do 2 proc. tłuszczu)- jaja gotowane- drób, ryby, wędliny: chuda wołowina, indyk, kurczak (bez skóry), cielęcina, chude ryby (dorsz, sandacz, szczupak, leszcz), chude wędliny niemielone (np. szynka, polędwica)- oleje (np. słonecznikowy, sojowy, rzepakowy), oliwa z oliwek, margaryny miękkie (w ograniczonych ilościach)- świeże warzywa (najlepiej surowe), ziemniaki – gotowane, purée, pieczone bez dodatku tłuszczu- wszystkie owoce, ale w ograniczonych ilościach- 6–8 szklanek płynów dziennie: woda mineralna, herbata zielona, napary ziołowe, soki warzywne - wanilia, cynamon, sok z cytryny, koperek, natka, liść laurowy, ziele angielskie, bazylia, oregano, tymianek- potrawy gotowane (w wodzie i na parze), duszone bez dodatku tłuszczu, pieczone w folii, na ruszcie, na grillu, zupy bez dodatku śmietany i mąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro planuje zjesc: S I: Danio lub jogobella, S II: bulka z serkiem topionym obiad: miruna z piekarnika, szklanka ryzu. podwieczorek: kefir kolacja: owsianka ( 1szkl. mleka 2%, 3 łyzki płatkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola widze że Ty strasznie mało warzyw jesz :/ Ja planuje na jutro: Śniadanie:kromka chleba razowego z serkiem rzodkiewka i szczypiorkiem 2 śniadanie: jabłko Obiad: karp gotowany na parze z warzywami z sosem musztardowym (jogurt+musztarda) Podwieczrek: grejfrut Kolacja: surówka z kapusty, marchewki, papryki, ogórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem masz racje chyba musze zaczac wprowadzic wiecej wazrzyw od soboty, jutro jade na zakupy to pokupuje sobie :) cala liste zakupow mam zdrowej zywnosci co mam kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już po śniadaniu i zaraz jade do tego chirurga. Będe poźniej. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten komentarz wyżej to mój zapomniałam sie zalogować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Ja już po śniadanku:) bułka z dynią i wędliną drobiową pychotki:) a wczoraj tak: 9.00-jogurt z małą bulką ok. 12.00 zupa pomidorowa 15.00 jogurt pitny 18.00 1 naleśnik w pracy z sosem bolońskim 30 minut ćwiczeń Więcej nie dałam rady bo po 12 wyszłam już do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie jem bulke ziarnista z serkiem topionym :) a pozniiej nie wiem jak bo bd w sql ale zjem zdrowo i malo kalorycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie u lekarza. Musze chodzić na fizjoterapie. Pierwszą mam dopiero na 12 maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rencik,green tea93,Żabolinka i cała reszta witajcie;-)Wy dziś już od rańca aktywnie,a ja jakoś nie mogę się dzisiaj z niczym zebrać;-)Rencik okienka pomyła...wiosnę poczuła...i stópkę nadwyrężyła...oj nie dobrze kochana,nie dobrze....bo nasze nóżki to podstawa muszą być zdrowe;-)Pójdziesz na rehabilitację to napewno bedzie Ci lżej;-)Żabolinko u Ciebei widzę,że też wsio wporządku,to fajowo...mam pytanko a ten naleśnik to z jakiej mąki go robisz?;-)Ola,Ty pewnie jak zwykle w pracy,więc pracuj spokojnie;)Zrobiłam dziś pulpeciki zobaczymy jakie wyjda...;-)Spokojnego popołudnia Wam życzę laski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja dzis sie pilnie ucze w szkole do 15;30 jestem dzis :) poki co zjadlam bulke razowa z serkiem topionym, i jablko chyba gdzies za poltorej godz zjem niestety bulke razowa zamiast obiadu bo nie mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ten naleśnik był akurat kupiony....były chyba 4 w paczce ale strasznie mi nie smakowały i zjadlam 1 reszte zjadl maż:) a z jakiej maki to nie wiem bo nie przeczytalam...:( ja do pracy raczej nigdy jedzonka nie biorę tylko coś kupuję a to bład bo na szybko kupuje sie byle co i trzeba później to zjeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki green tea93 nie wiedziałam,ze Ty jeszcze sie uczysz...;-)to miłej nauki wobec tego;-)Żabolinka to tak jak ja...ja całe 8 godz nic nie jem,a pózniej nawpycham sie i są tego skutki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te co pracują możecie robić sobie zupy i do termosa lać. Jeśli oczywiście macie taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć dzisiaj karpia na obiad ale zostawiłam go na jutro. Zrobiłam więc udko z kurczaka bez skóry z surówką. Dziewczyny w niedziele po kościele ide z przyjaciółką i dziećmi na pizze bo się już w zeszłym miesiącu umówiliśmy. Mam nadzieje że waga nie podskoczy bo w poniedziałek ważenie :-( zjem słabe śniadanie i kolacje, zrezygnuje z 2 i podwieczorku żeby jak najmniej kalorii przekroczyć ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinna podskoczyc ja dzis zjadlam: bulke razowa z serkiem topionym, bulke razowa z kotletem rybnym, gruszke a o 18 kolacja ryba pieczona w foli z cebulka i kapusta kiszona wiem ze to nie bardzo ale dzis szkola nie mialam za bardzo jak cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie dzis do d**y...:( źle sie jakos czuje, glowa mnie boli, nogi i plecy też dokuczają. Nic nie poćwiczylam , troszke po mieście pochodzilam z synkiem wiec to mój jedyny ruch dziś. a co do jedzonka to tragedia! szkoda slów! Głowa już mnie tak boli że idę się zaraz myć i spać bo rano o 5 wstaje. może jutro bedzie lepiej:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam lulu;-)Żabolinko jutro będzie lepiej...;-)spokojnej nocki kobietki;-)Dzień uważam za udany...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis okres dostalam i umieram hehe no i nie cwicze, a jedzienie OK zjadlam do 1200kacl :) w srode wazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola o to współczuję...jeśli masz takie dolegliwości jak ja;-)to nie zazdroszczę...ale taki to jest nasz urok bycia kobitką..ehh..;-)papatki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi się przytrafiło ? zatkał mi się rano kibel i musiałam zjeść gówno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qreen tea93
wczoraj połknęłam kapsułki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co tam dziewczyny ? U mnie znów piękne słoneczko :-) aż chce się żyć. Jestem już po śniadanku: 2 kromki chlebka liść sałaty plaster polędwicy i pomidora i kiełki lucerny. Pycha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-)cześć Rencik...to Ty tak jak ja...ranny ptaszek;-)ja też już po śniadanku,ja dziś zjadłam 2 kromki razowca z almette pieprzowym z sałatą i pomidorem,na drugie kefirek;-)bo mam straszną ochotę...a obiadek dziś...udko z kury z sałatą i sosem vinegret+zupka pomidorowa na kwasno bez śmietany,a potem to jeszcze podumam...Rencik u mnie też dzisiaj piękna pogoda,moze umyję okna...trochę poćwiczę zumbę i rowerek i sobota zleci;-)Miłego sobotniego dietkowania laski Wam życzę;-)tylko bez grzeszków proszę...;-)bo rozgrzeszenia nie dam...haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rencik a te kiełki lucerny dobre są?Wczoraj z którąś z dziewczyn pisałąm to też mówiła,że zaczęła sobie hodować...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :-) Są delikatne,a w zapachu przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×