Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Cześć laski;-)ja też się do Was dołączam;-)tylko,że ja trochę zaniedbałam ten tydzień,ale ważne,że jest 1,5 kg mniej...jupiii;-)razem 6,7kg to już całkiem niezły wynik,prawda?Teraz już ostro walcze..;-_słodyczy nie tknęłam już 3 tygodnie,wcale mnie nie ciągnie;-)a kiedyś mogłam czekoladę truskawkową opierniczyć calutką;-)Myslicie,że kg dalej będą tak ładnie schodzić nam jak do tej pory;-)bardzo sobie i Wam tego życzę dziewczynki;-)Żabolinko jak tez już od marca wracam do pracy;-)i znów obowiązki;-)ale teraz mi tego brakuje;-)Rencik jak Twój synuś.lepiej trochę?;-)Green tea93 a Ty jak tam trzymasz diete?dobrego popołudnia kochane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak oczywiscie trzymam :) wczoraj mialam 1 dzien wolny od cwiczen dzis juz godzinka na rowerku :) wlasnie jestem po sniadanku. 12.00 bulka zarnista z pasztetem 13:30 4 mandarynki 15:00 udko z kurczaka z szkl. ryzu brazowego + 2 ogorki kiszone 16:30 jablko 18:00 serek wiejski ( poniewaz wczoraj go nie zjadlam bo bylismy u babci i zjadlam kotleta na wodze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabolinko widziałam :-D Wiolu myśle że narazie będzie ładnie schodzić. Ale jak zejdziemy do 80 to pewnie zastopuje troszeczkę. A młody o wiele lepiej :-D jeszcze kaszle ale to pikuś :p 1.5 kg to ładny wynik :-) Ola od rana ćwiczysz super. A ja dziś zjadłam i zjem: •śniadanie:2 kromki chrupkiego pieczywa z dżemem, pół szkl.mleka 2% •2śniadanie: mini kawałek sernika, kawa z mlekiem •obiad: pierś pieczona, pomidor i szpinak •podwieczorek: szklanka soku owocowego •kolacja: sałatka z tuńczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mam pyszny pomysl na jutro na obiad watrobeczka z kurczaka 200gr duszone z cebulka i pieczarkami na wodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu serek wiejski na jutro bo zapomnialam kupic haha a zjem za to koktajl: kefir truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie skonczylam pierwsze pol godzinki na rowerze łoo ale sie zmeczyłam hehe :) teraz wszamuje sobie kolacje a co tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-)jak tam u Was?;-)Rencik a jaka ta skakanka?Ja też mam,ale trochę krótka od siostrzenicy pożyczyłam ale zle mi się na niej skacze;-)mam za długie nogi...hihi...;-)Ja mam biedronkę pod samym nosem ale tak nie lubię do niej chodzić...Ale może dzisiaj zajrzę?!;-)Żabolinko Ty dzis już intensywnie pracujesz....to pracuj za tych,co nie mogą..;-)Ola,a Ty pewnie jeszcze śpisz...wstawaj śpiochu taki ładny dzionek mamy....;-)Ja zjadłam swoje śniadanko dzisiaj owsianka,myślę nad resztą dietowego dnia;-)Na drugie jakiś jogurt i owoc,a na obiadek kurczę z suróweczką...miłego dzionka laski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiolu :-D skakanka fajna ma regulowany długi plastikowy sznur. Ma licznik skoków i spalonych przy tym kalorii. No dziś piękna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajowy sprzęcik nabyłaś;;-)ile kosztowała?To teraz skacz kochana,to dobry dietetyk taka skakanka..hihi...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś zjem: śniadanie: 2 kromki z domową szynką pierś kurczaka i pomidorem 2śniadanie: 2 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 zł kosztowała. Cały czas mi spamwyskakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też idę sobię kupię jak bedą...;-)Dziś mam luzny dzień bo mąż poszedł do nowej pracy,więc mam czas dla siebie...;-)poskaczę,żeby sie nie śmiał....Twój też się z Ciebie nabija?;;;;-)nie tak złośliwie,ale jednak....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj pytał czy bd w domu skakać a ja że tak. To mi powiedział że się do sąsiada zapadne ;-) ja mu na to że mam nadzieję że do jego łóżka trafie hihi ;-) kurde dobija mnie ten spam. Nie moge nic dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma tak samo...ja to mam takiego sąsiada,że jakiś czas temu spotkaliśmy się na klatce a on mnie pyta:Powiedz mi Wiolu,czy Ty wieczorami masło ubijasz?;-)ja zaczęłam się śmiać...i mówię,że to na stepperze sobie tuptam i ćwiczę rozciąganie na takim urządzeniu...;-)musiał przyjść z ciekawości zobaczyć...ehh....ale już teraz chociaż się nie dopytuje...A mój mężuś ja cwiczę brzuszki to trzyma mi nogi,żeby się nie rozchodziły na boki...hihi...Idę do sklepu,będę pózniej;;;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilę ide. Oczywiście z mamą :-) my mamy taki rytuał hehe. Jak mama ma na 2 zmiane lub ma wolne to idziemy razem. Potem idę do niej na kawę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale jestem szczesliwa wchodze dzis na wage a tu 91kg czyli ( -2,5kg) od czwartku dieta i cwiczenia naprawde sie opłacają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie uda to w niedziele bedzie 8 z przodu :) a nie tak dawno temu byla 1 z przodu. wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rencik1
To ja Rencik. nie chce mi się logować bo na kompie jestem u mamy :P no Ola ładnie :) lepiej waż się raz w tygodniu bo waga jak wiadomo skacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem bd wazyc sie co niedziele ale jakos tak z ciekowosci weszlam, nie bd juz wchodzic w inny dzien niz niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlospis na dzis: 12:00 bulka ziarnista z serkiem topionym 14:00 maly jogurt naturalny z mrozonymi truskawkami 16:00 200gr watrobki z kurczaka z cebulka i pieczarkami duszone na wodzie 18:00 150 gr twarozku z pomidorem i szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rencik1
Kolacja super :) też sobie zrobie twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja nie będę od Was gorsza i tez na kolację zrobię sobie serek ze szczypiorkiem....;-)Jakie serki jecie dziewczyny?Wiejskie te zgrudkowane czy takie zwykłe twarogowe czy jeszcze jakieś inne?;-)Reniu u mnie nie ma skakanek...bidna ja...myślałam,że trochu pokicam a tu nic...muszę męża namówić na siłownię,może zechce ze mną pójść..hahha...;-)ale numer;-)a spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjem ze zwykłym twarogiem chudym dodam trochę jogurtu naturalnego szczypta soli zielona cebulka i rzodkiewki. A wiejski też szamie ;-) młody jak widzi że go jem to pół muszę mu oddać bo też lubi hehe. Pyszne spaghetti zrobiłam. Mieso mielone z indyka usmażyłam na wodzie potem dodałam ząbek czosnku i sos pomidorowy w 100g jest tylko 18 kcal. Doprawiłam i gotowe do tego trochę makaronu z pełnego ziarna ugotowanego al dente. Pychotka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w tym samym momencie piszemy hehe. Ja się zbieram na spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×