Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja używam palmersa i bardzo sobie chwale już kolejne opakowanie poszło. Tylko ciężko się nabiera jak już jest końcowka ale zawsze można rozciać butle i jeszcze na kilka dni wystarcza. Tylko zapach faktycznie intensywny i nie każdemu może odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Dzieki dziewczyny, poszukam tych kremow i porownam ceny w aptekach. Wczesniej slyszalam tylko o musteli. Swoja droga, nasz watek powoli upada a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie maile jesli macie ochote dolaczyc do prywatnego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka86
coma_123@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie znać na kafe czy dostałyście wiadomość na poczte??? Olinka ty w szczególności bo wysyłam juz do Cb trzeci raz... :) masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamax3@onet.pl ja też jestem chętna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej nie obecności.... Ja miałam wczoraj wizytę a ze bałam sie jak cholera to nie chciałam Was tutaj dołować więc nie pisałam... W niedzielę byliśmy u rodzinki na imieninach, potem spotkania ze znajomymi dla zabicia czasu i tak przetrwałam do wczoraj gdzie mój strach sięgnął szczytu...przed gabinetem trzęsłam sie jak osika i na wejściu wszystkie badania wypały mi z ręki na podłogę... Potem usg i znów strach... Noa le z ciążą wszystko ok, i synek który do wczoraj był Natalką:D waży 330 g no i z wczorajszego usg wynika ze możne zostanę czerwcówką;) Dzsiaj synek szaleje w brzuszku:) Zapodał kopniaka tacie i braciszkowi z czego mieli niezły ubaw i frajdę:P no i teraz szukamy imienia na synusia:) ja tam sie bardzo cieszę na drugiego syna-wszak będę jedyna kobieta w domu i liczę ze moi mężczyźni będą mnie rozpieszczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sroczka, cieszę się że wszystko ok? też stresowałam się przed usg :) ale też wyszło dobrze... A jaki termin porodu ci wyliczył w czerwcu? u mnie 20 tydzień i moja córcia waży 310 g, termin na 2 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nazwij sie jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszło na 27.06:) Kurcze już drugi raz mój instynkt macierzyński zrobił mnie w konia;) byłam przekonana że to córka...tyle że nie wiem czy to było faktycznie przeczucie czy uległam sile sugestii bo wszyscy w koło mówili ze córcia będzie;) ale tak czy siak super że dzieć zdrowy i ze synek:) a ten gość to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 86
tak, dzięki doszedł mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sroczka wysłane czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam:) teraz ja czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć? Mam termin na 8-21 lipca. Zależy z którym lekarzem rozmawiam..... Mieszkam w Irlndii wiec cała "obsługa" ciazy wyglada u mnie trochę inaczej. Jutro mam kolejne usg, może tym razem dowiemy sie co będziemy mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, to forum zostało żalozone dla tych, którzy nie maja ochoty przechodzić na zamknięte fora. Dziewczyny, nie uciekajcie stad! Wiem, ze przed chwila dołączyłam, ale mam nadzieje zostać tu trochę dłużej a sama do siebie nie mam ochoty pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ;) moze jakies mamy beda zagladac ;) w razie co to ja tu czasem zagladam zreszta jestem z uk wiec i wiem jak miejwiecej u Ciebie opieka wyglada. Ja na usg juz sie nie moge doczekac we wtorek mam ale teraz czas mi coraz wolniej leci a chcialabym juz wiedziec kto mieszka w srodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www34
Witam, szukalam tego watku:)ja mam termin na 30.07.to moje drugie dziecko,pierwszy syn ma 2,5 roku. Mieszkam w Niemczech i jeszcze nie mam ubezpieczenia(mam miec do konca miesiaca)i strasznie sie tym stresuje bo nie stac mnie na prywatna wizyte.Narazie jezdzilam do Polski na badania i tyle wiem, ze z bobaskiem jest w porzadku(po pierwszym badaniu przesiewowym). teraz na wizycie mam nadzieje ze dowiem sie czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zostaję :) nie chce mi się bawić w prywatne fora, bo na kafe piszę w jeszcze jednym wątku :) my mamy w pt usg i juz się nie mogę doczekać. Dzisiaj przywieźliśmy z mężem górę ubranek po poprzednich dzieciach z naszej rodziny i pól dnia siedziałam i przeglądałam :) witajcie Zuzia i www!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www34
uwielbialam przegladac ubranka dla dzidziusia:)tez i teraz nie moge sie tego doczekac tyle ze jeszcze czekam czy gromadzic rozowe czy niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, już myślałam, ze nie będzie z kim pogadać. Co do opieki zdrowotnej to tutaj jest naprawdę kiepsko. Oczywiście można iść prywatnie, ale koszt całego przedsięwzięcia jest niebotyczny. Do Pl wole nie latać. Niby nie ma przeciwwskazań ale lepiej dmuchać na zimne. Czekałam na to maleństwo wystarczająco długo by pozwolić sobie na odrobine paranoi. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy czujecie już ruchy dzieciaczków? Jak z wyprawką? Kiedy zaczynanie kompletować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Witajcie dziewczyny, ja tez zostaje na tym forum. Jak sie czujecie? Ja mam dni kiedy tryskam energia i moglabym przebiec maraton, oraz tak jak dzis kiedy leze i nie mam sily na nic, chyba grypa mnie bierze. Pozatym w piatek mam polowkowe, chcialabym juz wiedziec ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www34 właśnie :D u mnie mama ma szał zakupów - ostatnio kupiła niebieski kombinezonik w samochodziki. A my dalej nie wiemy jaka płeć :D ale śmiałyśmy się razem i stwierdziłyśmy, że jak córa będzie to wyrośnie na fankę motoryzacji jak jej tatuś :) z kolei moje koleżanki już się zarzekły, że jak będzie synek to mu kupią różowe stylowe polo, żeby był modny, a jak dziewczynka to na odwrót - zółte, zielone i inne ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nie wszystkie dziewczyny chcą uciec. Zresztą ja nie widzę powodu, żeby się przenosić na prywatne forum. Ja ruchy czuję, ale cały czas mi się wydaje, że mniej niż w poprzedniej ciąży.Może dlatego, że cały dzień jestem w ruc******a płci dalej nie znam więc nadal wstrzymuje się z kupowaniem ciuszków, ale zaczynam się rozglądać za rzeczami higienicznymi dla bobasa. W poprzedniej ciąży kupowałam na allegro i teraz też zamierzam tylko nie mogę znaleźć sprzedawcy u którego kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo ślicznie urosło. Wszystkie organy rozwijają sie prawidłowo i wyglada na to, ze będziemy mieć dziewczynkę. Wiem, ze to jeszcze bardzo wcześnie, ze lekarz może sie mylić. Mam termin na 22 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora102
Zuzia1117, masz termin wtedy co i ja:) Przeraza mnie fakt ze moj brzuch juz jest ogromny, dzis mierzylam 92 cm, a tak pozatym jestem szczupla i wcale duzo nie przytylam. Wygladam jak waz ktory trawi arbuza:) Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×