Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ewelina 26
No do mojego szpitala dla mnie to tylko podstawowe rzeczy. Dla dziecka pampersy i chusteczki. Tak wiec za wiele nie trzeba. Czas na spakowane zawsze się znajdzie. Ja tak myślę może maz za mnie zdecyduje jaki wozek . tak będzie najlepiej bo ja jakbym mogła to bym kupiła ze trzy na zmiane. Hehe. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olanow83
Ja wciaz czekam wczoraj mialam termin i cisza:) wszystko mam torba do szpitala spakowana i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
jak myślicie po ile sztuk wziąć ubranek do szpitala dla małego? Bo u mnie trzeba mnieć swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna999
Ja mam zamiar abrac po 5 sztuk koszulek , kaftanikow i spioszkow. A co bedzie portrzeba wiecej to maz przywiezie. Sama nie wiem bo jak rodzilam starsza 15 lat temu to tylko pieluszki i chusteczki byly potrzebne, a oprocz tego to kilka tetrowych wezme rozek i kocyk i to chyba wszystko. Jak ktoras wie co jeszcze to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
U mnie można mieć swoje ciuszki i kosmetyki ale nie trzeba. Gdzieś czytałam że wystarczy po 4 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trzeba miec 4 szt. pieluch tetrowych, chusteczki nawilżające, czapeczki bawełniane, no i jak pisałam można mieć swoje ciuszki i kosmetyki ja wezmę jeszcze rożek i chyba pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Olanow spokojnie to dopiero dzień po. Dzidzia wie kiedy ma wyjść na świat może jest tam jej dobrze. Ja tylko potrzebuje chusteczki i pampersy dla malej. U nas dzisiaj superr pogoda. Tak patrzę na swoje ręce i nogi i widzę trochę opuchniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ja mam zamiar kupić z 15 szt. tych zwykłych białych i kilka kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko78
u mnie na stronie szpitala jest lista, to spoakowalam co kaza, plus swoje cicuhy na wysjcie, jakies gacie jednorazowe, podklady, laktator, nwet kosmetyczke :D dzis wymaz na paciorkowca, prawie sie poplakalam na tym fotelu tak bolalo :/ w kazdym razie pan doktor powiedzial ze nie rodze, ze te moje bole to nie skurcze (ktg ok) tylko zwykla udręka ;) czyli kulamy sie dalej jak slimak z bolami krocza i pachwin i czekamy... a wozka tez nie mam, zamowie to bedzie, moze niedoszla tesciowa kupi, nie bede sie na razie wychylac, czasu jest wystarczajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Ja ide dzisiaj do lekarza na 16.30 i zobaczymy co powie. Dzisiaj dostalam biegunki pobolewa mnie brzuch czasami. A czuje jakby moja miednica miała peknac tak boli czasami. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ewelina a może na Ciebie już czas przyszedł? ja sie własnie dowiedziałam że moja starsza córcia sie rozchorowała u babci ale ma wakacje gdyby nie taka odległość już bym siedziała w pociągu a tak musze czekać na męza aż wróci z pracy i bedzie musiał po nią jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
byłam dziś na wizycie i mam w moczu białko boję się że to moze byc zatrucie ciążowe jutro robię badania na posiew, niby lekarz powiedział ze nie ma tak duzo tego białka ale i tak się martwię bo w dodatki nogi mi puchną, jak na razie dostałam antybiotyk, miała któraś z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Karolcia ja po wizycie. Trochę skrócona syjka rozwarcie na jeden palec. Wszystkie badania wyszly dobrze. Hura. Teraz mam czekać do terminu jeśli nic się nie będzie działo to 19 mam do szpitala iść. Kurcze a to sobota. Pani doktor powiedziała zęby dużo spacerować seksu duzo z mężem to może ruszy cos i urodze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Mika ja tak nie miałam niestety wiec nie wiem. U mnie wszystko dobrze morfologia gbs i HIV wszystko ok teraz do porodu się szykować. Teraz leżąc odczuwam bol za przeproszeniem w cipie jak by mi ktoś tam grzebal ciągle. Miłego wieczorku. Niech corcia zdrowieje szybko. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ewelina to super teraz trzeba sie zastosować do zaleceń lekarza hehe :-) Ja idę do lekarza we wtorek zobaczymy co tam u mnie się dzieje chociaż ja mam zawsze wyniki w normie nic sie nie działo do tej pory jestem ciekawa jak mi wyszedł gbs oby dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Karolcia na pewno będzie dobrze. No tak stosuje się juz od wczoraj i jak narazie nic. Ja we wtorek tez smigam ale na ktg tylko. Jak tam corcia się czuje?.. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Na szczęscie dziś już lepiej teściowa wczoraj ją zabrała do lekarza dostała leki i jest ok tak bardzo mnie wczoraj prosiła żebym po nią nie przyjeżdzac że uległam ale powiedziałam jej ze jezeli dziś nie bedzie żadnej poprawy to tata wsiada w samochód i jedzie po nią ale jest ok nawet w nocy dobrze spała tylko pare razy zakaszlała no i gardło ją już nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Karolcia no to dobrze ze jest wszystko ok juz. :-) u nas upał jak cholera 33 stopnie. W domu siedze wychodze na podwórko jak muszę tylko. Później obiecalam synkowi ze pojdziemy na spacer bo teraz to chyba bym padła ze zmęczenia. A wy jak tam mamy się czujecie? Jakieś objawy macie przepowiadajace wcześniejszy poród? Bo u mnie jest ze tylko przytylam nie cale pol kilo w miesiąc drugi to bezsennosc. I tyle. A wy macie juz jakieś rozwarcie czy jeszcze nie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać pustki na forum :-) U nas też dziś gorąco pod wieczór to tak mi ręce spuchły że musiałam obrączke i pierscionek zdjąć kostek też nie widzę hehe :-) u mnie jak w poprzedniej ciaży na krótko przed porodem wyszły mi rozstępy na brzuchu porażka zastanawiam sie nad kupnem tego Bio oil ciekawa jestem czy to skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście obrączkę sciagam bez problemów. Mnie rano zbudzilo dzisiaj pójście do kibelka i spać nie mogę. Zapowiada się super pogoda wiec wybieramy się z synkiem na zakupy. Maz po południu jedzie na rybki na nocke. Pozwolilam mu ze wzgledu ze to będą jego ostanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
Jak często odczuwacie ruchy teraz? I czy to są kopniaki czy raczej takie przeciąganie, rozpychanie? Bo mnie się wydaje ze od dwóch dni mniej czuje czasami się aż boję czy wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja czuje ruchy takie bardziej juz mniej intensywne. Takie przeciąganie się malej chociaż nieraz sprzeda mi kopniaka ale malo kiedy juz. Spokojnie przed porodem tak jest ze ruchy mniej SA odczuwane i dziecko mniej się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie u mnie też to już jest przeciąganie kopniaki są dosyć rzadko już ma dłuższe pory spania ale dziś tak sie wierci że po obiedzie miałam wrażenie ze młoda szpagaty cwiczy :-) u mnie dziś znowu pół nocy nie przespane chodze co chwilę do toalety i znowu mi wróciły bóle krocza a miałam już spokój ze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia niestety u mnie tez noce ciężko przespać tez często sikam dzisiaj miałam biegunkę może urodze w terminie. Oby tak było bo nie chce siedzieć w szpitalu. u nas upał jak cholera. Jak wrocilam z zakupów byłam cala mokra kupilam sobie seksowny komplecik biustonosz i majteczki.. Mąż powiedział ze bardzo mu się podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziś byłam już kilka razy w toalecie może to nie jeszcze biegunka bo nie leci ze mnie tak jak to przy biegunce gdzieś czytałam ze to moze być oznaka zbliżającego sie porodu ale niewiem co myslec wolałabym wytrzymać chociaż jeszcze 2 tygodnie ale to nie koncert zyczeń hehe ;-) we wtorek sie okaże czy coś sie bedzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze mną tez tak jest. Mi położna mówiła ze biegunka wymioty bezsenność mdłości to oznaki zbliżającego się porodu. Daj znać jak będziesz po wizycie karolcia co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać napewno :-) chociaż ja myśle ze to ma bardziej podłoże psychiczne cały czas o tym myśle jak będzie wygladal drugi poród denerwuje się żeby tylko nie za szybko sie zaczeło i ze stresu też mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja tak samo mam ze myślę jak będzie wyglądał drugi poród czy szybko urodze czy będę się męczyć. Stres mnie dopada. Lepiej było jak rodzilam za pierwszym razem bo nie wiedziałam jak to wygląda. A teraz juz wiem. Mi niestety jak nie urodze do 19 to znów czeka wywoływanie porodu. Mam nadzieje ze złapie za pierwszym razem i ze długo nie będę w szpitalu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w pierwszej ciazy nie stresowałam sie tak jak teraz mimo że nie wiedziałam co mnie tam czeka :-) muszę znalezc sobie jakieś zajecie to sie głupoty mnie nie beda trzymać :-) Ważne że mąż bedzie ze mną a to już połowa sukcesu:-) U mnie dziś znowu gorąco razem z psem snujemy się po domu nie mozemy znależć sobie miejsca temu mojemu futrzakowi to naprawde współczuje tyle sierści co on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×