Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość natka2233
Jeszcze te hormony tak mi buzuja w ciazy ze wszystko przezywam razy 2. Juz odliczam dni zeby urodzic, bede spokojna jak bede tulila synka na rekach calego i zdrowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
natka napewno pielęgniarka zmieniła igłe ktoś kto pracuje tyle lat robi to tak odruchowo ja jak idę na pobranie krwi to zawsze patrzę bo mnie nic nie rusza to samo pobranie trwa bardzo krótko a zmiana igły jest już wogole bardzo szybka :-) nie martw sie wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Karolcia masz racje chyba juz szaleje im bliżej porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Mąż jak to uslyszal to malo nie padl ze śmiechu. Kurczę nie wiem czemu mi się tak udzielilo od koleżanki. Trzeba się jednak uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Natka daj sobie spokój.... Nie ma takiej opcji zęby się tak stało..... Nie nakrecaj sie ..... Spokój teraz najważniejszy. Relaks odpoczynek i wogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
macie dziewczyny racje, ale czasem to juz nie wiem czy to ja przesadzam czy jak. Dzisiaj np zauwazylam, ze mama sciera blat po surowym kurczaku a potem przeciera ta sama sciereczka noz i wklada do szuflady..... jestem chyba przewrazliwiona ale poprosilam zeby wiecej tak nie robila. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja jestem ostatnio taka senna, nigdy tak nie mialam kurcze a teraz od kilku dni bym tylko spala.........teraz relaksujemy sie z malym przy serialu i toffifee:))) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
Ja też czuje się ostatnio bardziej senna ale trudno zasnąć bo żadna pozycja nie wygodna. Od kilku dni zauważyłam wzmożony śluz taki biały też tak macie? A dziś czuję straszny ucisk w górnej części brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Z tym sluzem to i ja tak mam. to chyba w sumie naturalne pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
No ja tez tak mam ze senna jestem.... I w dzień jak tylko mam możliwość to spie chociaż godzinke.... Jak mój synek tez idzie spać mamy taka drzemke popołudniowa.. U nas pogoda fajna nie jest ciepło można spacerować. Właśnie wybieramy się za godzinke do sąsiadki na ploteczki..... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
ewelina jak ty rano wstajesz:) Ja chyba przez ta pogode jestem taka senna, brzydko strasznie na dworze. Czuje, że dzisiaj troche pośpię:) Mama namówiła mnie zeby kupic dla malego troche tez pieluch tetrowych, ale prasowanie ich to istna męka:) Chociaż z 2 strony to czas mi szybciej leci jak mam zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka- niedlugo to my wszystkie o 6.00 bedziemy na nogach. Juz sie tego boje, bo z moja starsza corka moge do 8.00 polezec, bo ona nawet jak wstanie o 6.00 to idzie sie pobawic, poogladac tv. Ktora ma pierwsza termin? Bo to juz niedlugo:) ja mam koniec lipca, ale czuje, ze bedzie to polowa, moj gin tez tak uwaza, brzuch coraz nizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Wstawania do maluszka to już nie mogę się doczekać:) hehe A termin też mam na koniec-29 lipiec. W środę mam wizytę u gina i zobaczymy co on powie. Jak któraś urodzi to piszcie na forum w miarę możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu dopiero teraz robiłas badanie obciazenia glukoza, który masz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
gość do kogo to pytanie o obciążenie glukozą? Bo ja nic takiego nie pisałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Ja mam termin na 12 lipca. A na wizytę 3 lipca się wybieram. Ja wstaje codziennie o 6 robię mężowi kanapeczki do pracy i jeżeli synek spi to klade się obok niego jeszcze ale przeważnie to on wstaje o 6.30. Później zostaje sama na cały dzień i tak codziennie. Ja czuje się świetnie jak na tak zaawansowana ciąże tylko z butami problem mam ale jak ciepło to tylko klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
No to natka ty jeszcze trochę czasu masz. Mi tylko 2 tygodnie zostaly ale jak narazie to cisza. Dzisiaj upał unas 27 stopni obiad gotuje. Synek spi mam taka ochotę sie położyć obok niego ale tyle roboty. Codziennie cos robię jak nie prasuje ciuszkow dla malej to pokój ciągle sprzatam szybciej czas leci... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
No fakt jeszcze mam do terminu, ale z usg wychodzi o tydzien, poltora wczesniej wiec zobaczymy, ale tez czuje sie super. W ogole nie czuje brzucha, cale dnie latam, cos robie. Dzisiaj tak sie nudzilam, że poszłam na 2 godziny pomoc rodzicom maliny zrywac :) Oczywiście bez schylania, ja zrywałam tylko z góry a mama mi koszyczek podstawiała. Zawsze to mi zleciało troche:) 2 tyg to już blisko-może byc juz w kazdej chwili. Ale super:))))))))) Jak tylko słysze, że ktos ma tak blisko albo juz urodzil to tak zazdroszcze:)) I ja się doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Natka zobaczysz jak to zleci raz dwa ja tez czekam bo mi to ciężko juz ale juz bliżej niż dalej:-) my wczoraj zawieźlismy starsza córcie do babci na wakacje na 2 tygodnie dopiero pusto w domu i nudno ale pojechała teraz zeby juz od połowy lipca była w domu i czekała z nami na siostrę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Jeszcze trochę i każda będzie miała szkraba małego przy sobie.. Poczekać trzeba. Mi pani gin mówi ze lepiej trzymać się daty Z om. A jak będzie chciała wyjść wcześnie lub pozniej to juz natura wie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Ja siedząc z synkiem i oglądając bajkę normalnie usypiam.. Zmęczona jestem ale czekam na meza az wróci z pracy ma być o 21. Dziś byłam na pobraniu krwi. Mam pytanie wam tez gin.zaleciła badanie HIV?.. Bo podobno to obowiązkowe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Oj dziewczyny a ja codziennie szukam sobie jakiejś roboty bo mi tak ciągnie:) Teraz sprzątam znowu:) A dzisiaj miałam okropną noc, spałam raptem 3 godziny. W dodatku miałam badanie mocz i morfologia przed srodowa wizyta u gina i nie wiem jakie te wyniki wyjdą bo o 3 obudziłam się do łazienki i tak mega głodna. Badanie miałam o 8 to myslalm, że zejde z glodu tam. A zreszta z tym moczem to tez nie spalam od 3 wiec wytrzymalam do 6 i dluzej juz nie moglam. Jak wyjda nie tak to najwyzej we wtrorek powtorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ewelina to my obie w tym samym czasie na badania latamy:) hehe Ja mialam na HIV w I trymestrze a czy teraz każe mi powtarzac to się okaże w środę na wizycie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna999
Czesc dziewczyny. Bylam dzisiaj na wizycie i moj gin straszy mnie ze ze rozwiazanie bedzie juz w 38 lub 39 tygodniu bo mam wysokie cisnienie i poczatki zatrucia ciazowego . Bardzo sie boje o mja corcie bo to dopiero 35 tydzien. Ale staram sie myslec pppozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
no tak w tym samym czasie.. Ja tez nie mogłam spać tej nocy. Ja właśnie dopiero teraz dostalam na HIV i w szoku bo pani mówi ze ono płatne i malo która w ciąży dostaje na skierowanie... A wizytę mam w czwartek wiec będzie pewnie ktg bo to tydzień do porodu mi zostanie. Bardzo bym chciała urodzić w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataryna nie stresuj się. Bedzie w porządku. A jakie masz to ciśnienie? Lekarz wie co robi, najważnejsze, że jestescie pod opieką gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2233
Ten gość wyżej to ja:) Ewelina już jestes przeciez w bezpiecznym okresie ciazy, bobasek zdecyduje kiedy ma wyjsc i bedzie dobrze.:) Ja mam odwrotnie bo strasznie nie moge się doczekac synka...... odliczamy dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Kataryna 38 lub 39 dziecko juz jest zupełnie gotowe przyjść na świat wiec się nie martw.. Oszczedzaj siebie jak możesz. Jakoś te 3 tygodnie zleca. Chociaż jak oglądaj pogodę to stwierdzamy ze będą one ciężkie bo będą upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie dobrze, ze czujecie sie tak rewelacyjnie. Ja juz na ostatnich nogach, a porod pod koniec lipca - dzis spakowalam torbe, bo drugi porod moze byc szybszy. Obajwy zblizajacego porodu mam takie - wieksza sennosc, wieksza wydzielina żółtawa, pobolewanie w krzyzu :( no i brzuch coraz nize. A jak u WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×