Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknie ślubne Madonna Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Witam, ostatnio przymierzałam suknie ślubne w salonie Madonny na Marszałkowskiej. Zaniepokoiła mnie jedna rzecz... Pani przyniosła mi suknię, spodobała mi się po czym spytałam jaki to model. Niestety nie uzyskałam odpowiedzi;/ Pani odpowiedziała mi, że "wszędzie są kamery i ona nie może mówić jaka/czyja to jest suknia, i że powinnam bez problemu znaleźć sobie tą informację na stronie Madonny". Na stronie Madonny szczerze mówiąc też nie widzę numeru modelu (wiem tylko jakiego projektanta jest suknia). Czy jest tu ktoś, kto kupował suknię ślubną w tym salonie i spotkał się z czymś takim? Czemu Paniom w salonie nie można mówić takich rzeczy? Bardzo proszę o odpowiedź, czy to wszystko jest "normalne"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam w Madonnie tyle ze na Wilczej. Tak oni nie podają ani nazw i modeli ani cen . Jak jesteś zainteresowana kupnem to one dzwonią do szefa i dopiero mówią cenę , tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore slub 8 czerwca, to juz malo czasu mozna tam zamowic z dopasowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Te suknie są naprawdę ładne, weszłam sobie teraz właśnie na tę stronę komisslubny.pl/suknie-slubne i wybór jest spory. Można kupić suknie ślubne do -50%. Co prawda nie ma tam jakoś nie wiadomo jak dużo tych ...en, ale kilka zwróciło moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×