Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Oj nie dobrze aby w tym wieku zostać samą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tytuł to na cześć pewnej założycielki innego sławnego wątku, która psychopierdami nazwała całą literaturę poradnikową na tematy ogólne a w szczególności na tematy samorozwoju. Swoja droga mnie też się spodobała ta nazwa, z tym, ze bardzo lubię tego rodzaju literaturę. Czasem czegoś fajnego można się dowiedzieć. ----- Mma 22 letni staż małżeński i coraz częściej czuję, że wystarczy. dziec***ełnoletnie ale uczące się jeszcze. ----- A czemu NIE tak wypytujesz. Powiedziałbyś coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--wspaniala uwaga:D No cóż dociekliwy jestem:PO sobie jeszcze nie pora aby mówić:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiedzi jak sąsiedzi, to bardzo religijni ludzie, ale jakby znali moje myśli to by wpadli w furię. Myśli i uczynki niektóre. Mieszkam w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości, żonaty dzieciaty i wnuczkowaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE - lubisz chyba intrygować z tego wynika. Stopniowo zwiększać napięcie i ciekawość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52-Jak mieszkasz w domku to masz harówę.Są domownicy do pomocy przy sprzątaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacmanowa52--daleki jestem od intryg lecz moze tak mnie się widzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem gonię córeczki... właściwie coraz częściej. Ale dzisiaj właśnie trochę będę musiała ogarnąć, bo one maja wizytę u stomatologa , potem zakupy a mój szanowny małżonek ma przyjechać z pracy i głupio pokazać mu bałagan :( Chyba muszę Was z lekka zaniedbać dziś. Ale z doskoku będę wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość--Na wyższa inteligencję cię nie stać.Toż metamorfoza jest aby przyciagnać zainteresowanych.Bardzo trafny tytuł tematu.cool.gif XX. Stac mnie na wystarczajacą inteligencję, żeby wiedziec, kiedy jakiego użyć wyrazu metamorfozy!!??? :):): 1.«.zmiana postaci, wyglądu lub charakteru». 2. «przejście od jednego stadium rozwoju pozazarodkowego do następnego». Czyli w skrócie przemiana. Chyba ci o metaforę ( przenośnię) chodziło - choć też średnio pasuje. Wulgarne słowa przyciagają ludzi, którzy lubią ich używać. Eleganckie kobiety do nich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niesamowicie kontaktowym człowiekiem, który umie porozmawiać z każdym, niezależnie od wieku--tutaj cytat wyciagnąłem od jednej kafeterianki na mój temat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu masz racje i sie nie spinaj tak.Wyluzuj i ciesz sie życiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spinam się, wyrażam opinię, bo po to jest forum dyskusyjne. Nie mam nic do topiku, tyko do niektórych słów. Poza tym jestem wyluzowana, czego też każdemu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by mi się chciało jak mi nie chce obiadu szykować dla siebie.A muszę poniewaz pierś z kurczaka jest rozmrożona.Jakbym wiedział,ze spotkam was dziś, wczoraj w dalszym ciagu w zamrażalniku by sobie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się zaczyna śledzenie potknięć i wklejanie prawidłowych definicji. Proszę mi się tutaj nie wymądrzać, bo nie jesteśmy na wykładzie na wydziale językoznawstwa. Nie jestem doskonała, popełniam błędy, ale nie jestem na zajęciach uniwersyteckich, a szkołę skończyłam dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę być tutaj pod nieustanną presją, dotyczącą czystego stylu wypowiedzi. Nie piszemy tekstów do wydawcy. Liczy się wymiana doświadczeń i poglądów a nie fakt, kto jest inteligentniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość--bardzo mi jest miło i całuje raczki😘))Myślalem ,ze facetem jesteś i musiałem wsadzić palce miedzy drzwi:DNo cóż pisałaś w takim stylu ,ze mnie zmyliło.Możliwe ze piastujesz poważne stanowisko w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość--a moze sobie wymyślisz taki nieco kontrowersyjny nick i zawitasz tutaj na dłużej?hę?Oczywiście zaczerniając go.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze i powabne kobietki wy sobie tutaj jeszcze bądzcie,na mnie czas przygotować te pierś.szkoda ze z kurczaka:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powinnam ruszyć 4 litery... ale jak mi się cholera nie chce.... ZApodaję nowy temat: Jak walczycie z lenistwem??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
na szable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego oto taka maksyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jak ten czas szybko upływa, w kościele godzina to tak samo jak na cafe 8 godzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 Przykazań szczęśliwego człowieka . a.. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpocząć b.. Kochaj swoje łóżko jak siebie samego c.. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy d.. Jeżeli widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu e.. Praca jest męcząca f.. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego g.. Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudności pozwól to zrobić innym h.. Nadmiar odpoczynku nigdy nie prowadzi do śmierci i.. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie j.. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturdaj
Zwłaszcza punkt J) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×