Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Lila ty zmotoryzowana ;)) ja to jakis czas temu jeszcze pare razy w tyg gdzies jezdzilam autem a potem byl jakis zastoj i teraz dla mnie jak za kare gdzies jechac :/ durny czlowiek hehe. Lila to w koncu sie cos dowiedzialas od tego lekarza czy tylko popatrzyl i wywiad zrobil z Tobą ? U nas nocnik super :) powiem Wam, ze zuzywamy dziennie z 3- 4 pampersy, i to w sumie zmieniam nie dlatego ze juz mokre tylko ze juz troche go nosil. Wygoda ten nocnik, zadnej kupki w pieluszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
nasz czasami tez nie chce usiasc, to szybko zajmujemy go jakimis zabawkami i siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak jak pisalam moze to a moze to... i tyle wiem :) ale czytalam i wyglada na to ze to trzydniowka :) Ja wiem ze mam samochod i o to chodzi, ze mam najdalej i najdluzej bede jechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
u nas jak nie chce usiasc na nocnik to szybko zabawiamy jakimis zabawkami i siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
nie widzialam ze nastepna strona sie juz utworzyla i napisalam dwa razy to samo :) No nie wiem Lila w takim razie jak Tobie tak mocno daleko, co tu zrobic. Bez sensu tez jak ja mam dwoma empekami gdzies jechac, np. careffur to sie odechciewa spotkania ;) bo dluzej bedzie sie jechac ( i czekac miedzy czasie na nastepny empek) niz spotkanie bedzie trwalo, a potem jeszcze tak samo wracac. Autem moze i dalej ale komfort napewno lepszy i nie trzeba sterczec i czekac na jakies empeki :) To decydujcie co robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, wszystko teraz zalezy od Ciebie. z zielonych wzgorz jak sie rozpedzisz to kilka min i centrum... u nas dzisiaj brak apetytu, ślina kapie po brodzie i wszystko wędruje do buźki i ze złością malutki chce to ugryzc. Nie da się dotknąć, ledwie posmarowałam dziąsełka. Wydaje mi się że są podpuchnięte. najlepsza zabawka u nas to przedłużacz, kuchenka już tam wciska przyciski od zegarka i taki zadowolony jak coś tam zadzwoni za którymś przyciśnięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Empek jak sie rozpedzi to dojedzie tez :) A Z tego co wiem to tez macie samochody i mezowie tez moga was podwiesc ?nie ?? Ale wam pasuje tak wiec temu tak piszecie. A ja jestem sama wiec musze sie dostosowac ... Ale trudno niech bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Maz to tylko czeka zeby mnie podwiezc :) jak autobus pod nosem i auto w garazu. To co o ktorej sie spotykamy? tak jak wtedy 17.30? czy pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
mi pasuje 17.30 ale jeszcze potwierdze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
potwierdzam :P. czyli 17.30 tam gdzie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
bede :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
:) ok do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA raczej tez. Zobacze jak maz bedzie wygladał jak wroci bo jest przeziebiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam o poranku :) Poszłam spac przed 1 jakos zasnoc nie mogłam katar mialam :( A odziwo maly mial twardy sen i wstal z 4 razy wiec sukces i wlasnie sie wyspalam niby 5 godz. a wystarczyło szok !!! Moj jak siedzila na komp. tak i go zastalam w domu ;0 A mial tak dobrze bo starszy padl mu o 18!! A mlody przed 20 ! Kurcze raz na jakis czas siedzi i to udalo mu sie :) A jak sie zapytalam czy maly tesknił to mowil ze chodzil zagladał do kazdego pokoju i stekał mamamama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hehe mężowie to potrafią się ustawić. Moj maly jak wychodzilam to juz wstal po prawie 1,5 godzinnej drzemce, ale co, tata jeszcze uspał ze spal jeszcze ponad godzine, to w nocy trzeba było nosic na raczkach bo sie obudzil i spac nie chcial, a potem pobudka o 6. No coz... :p Ale fajnie było się spotkać ;) teraz z krasnalami w fikolandzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon jak po bilansie? u nas pobudka o 7 , fajna pogoda to wcześniej niż zawsze poszliśmy na spacery... Oczywiście mąż zabrał pilot i znoszenie wózka i pozniej wnoszenie doprowadzilo mnie do szału ale pogoda wynagrodziła wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Pogoda super JAK WIOSNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No dziś pogoda mega :))) Bilans ok, maly wazy prawie 10 i pol kilo i mierzy 75. A tak to mowil tylko, że jeszcze mu się napletek nie odkleil i pytal czy nie ma problemow z siku itp. sie zdaje nie ma, bo nie placze jak robi ani nic. Mowil ze narazie z tym nic nie trzeba robic bo to normalne i ze bedziemy obserwowac na nastepnych bilansach. A jak z tym u Was??? Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas tez sie nie odkleił, ale tez nie wiem czy mu sprawia ból czy nie., chyba by płakał albo jakies zaczerwienienie by było ? jejku.. od rana jestem taka naładowana tym słońcem :) . Już się szykujemy na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas zaczerwienienie sie czasem pojawia ale nie widac zeby byl wtedy jakis marudniejszy albo placzliwy. O spacerach sie nie wypowiadam bo dzis sie wybieralam z malym ale juz sam siebie przebil w wiszczeniu przy ubieraniu wiec darowalam sobie :/ a taka zagotowana jestem wrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ja powiem ze nic nie robie z susiakiem czasami po kapieli a tak to nie moze dlatego ze z pierwszym synem nic nie robilam. Kiedys kolezanka za mocno zrobila i maly mial zabieg bardzo bolesny to potem nie chcial siusiac :( A pogoda super ale ja posprzatalam w domu i o 13 malego polozylam spac a o 14 przebudzil sie wiec polozylam sie z nim i razem zasnelam i spalismy 2h!! wiec maly 3h!! to jego rekord!!:) ciekawe jak w nocy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas drugi dzień kupka taka luźna i już dupka czerwona. więc biega z gołą pupą i taki zadowolony jak siusiaka odkryje.. Kupa to chyba od ząbków, bo nie dawałam nic nowego i to tylko raz dziennie robi. Gdyby jakaś biegunka to pewnie robił by częściej jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no tak mysle, jak biegunka to byłaby czesto. U nas jednej jedynki juz tak widac wiecej to maly znalazl se zajecie i zgrzyta zebami, co za dzwiek. a ten sie cieszy jak mu uwage sie zwroci. Ja dzis mialam straszny dzien, maly sam siebie przechodzi, nie jest nauczony spedzenia nawet sekundy samemu... szok :/ a teraz jeszcze nie spi i placze co chwila, ale po prostu usypiania tez juz mam na dzis dosc :/ Niech ten dzien sie w koncu skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon , jak niedziela? okazała się łaskawsza od dnia poprzedniego? My dzisiaj byliśmy u moich rodziców. Oczywiście pojechaliśmy na dzień babci i dziadka. Droga powrotna ciężka. Malutki przespał podróż a wracaliśmy wieczność. Mgła taka , że momentami jechaliśmy 30 na h. Synek się wyspał a teraz nie ma zamiaru iść spać. Ciekawy wieczór się zapowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JAk tam laski :)po wekkendzie ??? U nas ok choc z mezem jestesmy przeziebieni :( naszczescie u chlopcow choroby nie widac :) U nas dwie noce wstaje maly o 4 i do 6 kreci sie i wstaje i piszczy masakra!! Nie wiem co z tym malym jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas teraz ok, bo mąż jest to inaczej sily sie rozkladaja :D on mowi ze nie wie jak ja tak calymi dzien siedze z nim sama, bo jak wyjde na troche to i mu maly sie da we znaki. Lila moze jakis zabek sie przebije u Was. Jeszcze jak w dzien maly niegrzeczny to jeszcze czlowiek ma troche wiecej cierpliwosci ale w nocy to trzy razy gorzej sie to znosi. Lila do Ciezarowki malego na wakacje trzeba wyslac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
zapraszam na ferie zimowe ;). Chociaż dZisiaj to i ja się miałam. Po południu tylko rączki wyciagał i żeby Go nosić a to tata nauczył. jak wraca z pracy to mówi ze się nacieszyć nie może. ja chcę już weekendu bo brzuch boli i wszystko ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski wiecie co pomyslalam sobie o ostatnim naszym spotkaniu i o tym, ze mozecie juz zostac poraz kolejny mamami :) Powiem wam ze szybko myslicie o tym i podziwiam was :) Ciezaroweczka u nas raczki to caly czas sa :) a jak tata przyjdzie to wlasnie mowi do mlodego a co ja ciebie bede nosic sam chodz hehheh a ja mowie no napewno sam bedzie chodzil hihi :) To kiedy umawiamy sie z chlopakami na fikoland ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka a ty nie zapraszaj bo chyba nie wiesz co ci grozi z dwoma badz z trzema takimi bablami :) A w ktora strone pojdziesz jak jeden w jedna a drugi w druga heheh :) Maz potem bedzie masowal plecy cala noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×