Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Ciezarowka_86
lila,,fajnie, że już w domu. Mon a który zestaw od nas wpadł w oko? Jejku, słyszałam o tym mleku, ale oczywiście mąż jak na złość w pracy do "północy". Mam nadzieję, że uda mi się zrobić zapas bo to jednak sporo złotówek można zaoszczędzić. Mon, przyszła już przesyłka z gemini? U nas powrót do kaszek. Nawet z apetytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
jakos z 5 dni od zamówienia przesyłka dotarła, wlasnie dlatego nie potrzebuje mleka :P ale rozważam zakupienie trójek może z dwóch paczek jeśli jeszcze będą. U Was spodobał mi się ten taki kolor zielonkawy, nie wiem jaki to :P zamowilam jeden zestaw od tej achy :) dzis wysyla więc jak dotrze to dam znać czy w rzeczywistosci tez taki ladny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka nie wiem co wyszlo wtedy w tej rozmowie miedzy naszymi synkami ale odkad od Was wrocilismy, maly ma tylko jedna drzemke w ciagu dnia, kolo poludnia :p srednio to się przeklada na wydluzenie nocnego snu.. w sumie raz są fajne nocki, ze budzi sie tylko na jedzenie a raz to sie tam wierci i placze ze coraz trzeba chodzic - tak jak dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
haha może faktycznie się chłopaki rozumieją i może Nasz coś Waszemu synkowi podpowiedział :). Mleko kupiłam. Jest limit na 3 sztuki. Akurat byłam sama i nie było jak dorobić 2 karty. Przypadkiem trafiłam do tesco i zrobiłam zapas pieluch. Mon, tak Ci fajnie, że już żyjesz sprawami pracowniczymi, a nie tylko zupki, kupki,, Miniony tydz spędziliśmy z synem we dwójkę, mąż miał urwanie głowy w pracy. Przybiło mnie to jakoś. ............. U nas też czasami jakieś nocne wiercenia. Czasami smoczek ratuje sen ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka a w tesco pieluczy na promocji ??? A z praca to czasmi tez mysle, ze fajnie by bylo pojsc i miec swiety spokuj :) Ja to nie mam juz umowy wiec musze szukac czegos innego ale narazie nie moge bo nie mam coz malym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, czas płynie jak szalony, zaraz i młodszy opuści dom na rzecz przedszkola. Ani się obejrzysz. Tak promocja w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
To znaczy za ile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
W koncu się ktos odezwal :) co raz zagladalam tu i tylko swoje ostatnie wpisy ogladalam :P Ja znalazlam winowajce naszych czestszych nocnych pobudek - kolejny zabek juz sie swieci :) chociaz dzis juz bylo super. Wczoraj mialam mega slaby dzien, bylismy sami caly dzien i nawet nie zebralam sie zeby isc na spacer... ehhh. Lila a jak u was ta kontrol? mieliscie chyba we czw co? Ciezarowka a juz chyba tego mleka "3" nie bylo? bo my jezdzilismy w pt i wrocilismy z pustymi rekami. Ale sie okazalo ze ktos nam gdzies odlozyl 2 paczki, są jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ja mleka nakupilam a u nas nadszedl kryzys mlekowy, i praktycznie do kazdej porcji ( w nocy nie ) dodaje troszke kaszki zeby zmienic lekko smak. bo inaczej to maly wypija tylko ze 120. Mam nadzieje że to przejsciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila z kartą którą założyłam przy kasie za 96 szt zapłaciłam ok 65zł. Mon, mleka 3 było bardzo dużo, więc może z zaplecza dokładają? badz była dostawa? Sama kupiłam dwie 3. Dzisiaj jeszcze może zajedziemy jak będziemy jechać do rodziców. :) A z tym protestem na mleko to powodem mogą byc ząbki, u nas tak bywa.Pani doktor mówiła, że jeśli nie chce to na siłę nie zmuszać. Mon, wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
u nas wczoraj bunt na spanie. Ostatnio po 19 padał synek ze męczenia. A wczoraj 22 to jeszcze biegał i już opanował kanapę i teraz z fotela na fotel. Już my gotowi do spania, a malutki? Skąd. Z płaczem do łóżeczka. Wczoraj na wycieczkę pojechaliśmy pod granicę. I spanie było co prawda tylko raz w ciągu dnia ale później. Cała droga w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka dzieki waszym wyjazdom opierdzielilam dzis meza ze my ciagle siedzimy w domu :)))fajnie, ze tak sobie urozmaicacie czas. Zazdraszczam :) u nas niedziela hmmm to do kosciola to obiad, a potem maz mecz ogladal z kolegami a pozniej sam pojechal grac ... więc tyle z niedzieli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A w ogole to wyszlam wczoraj na chwile z pokoju, a za chwile slysze ze maly sie tak dziwnie cieszy - zawsze sie tak cieszy jak cos lobuzuje, wiec sie zawracam sprawdzic co sie dzieje, a on siedzi na kanapie z moim tel w reku. Rety, az mi goraco sie zrobilo. Przy kanapie stal taki samochod, w ktorym go wozimy wiec musial najpierw na niego sie wgramolic, zeby wejsc wyzej. Potem znowu specjalnie go zostawilam i podpatrywalam czy znowu bedzie sie sadzil, ale na szczescie to byl jednorazowy wybryk poki co :) ale juz wiem, że nic nie moze stac blisko kanapy. Czlowiek codziennie sie czegos nowego uczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, to już kwestia czasu, jak spróbował raz.. :). Zaraz i tel rozpracuje i będzie w gierki śmigał ;). Mon! Mon! Mon! My mamy tak mało czasu dla siebie że taki wyjazd to chociaż porozmawiać można. W domu to jedno włącza tel , drugie siada do komputera i pyk wieczoru nie ma. Wyjazd zupełnie nic nie przyniósł. Tylko się przejechaliśmy i powrót. Jak przyjdzie już wiosna to możemy wszyscy razem zaplanować wycieczkę w jakieś fajne miejsce :). Mon, jaki kolor czapy zamówiłaś? w zestawie z kominem? kurcze, ja zamówiłam czapy a nie wiadomo jaka kurtka. Muszę poszukać może mamy coś jeszcze spadkowego na wiosnę. My dziś u rodziców byliśmy. Rodzice pocieszyli się wnukiem, mąż odpoczął a ja miałam okazję przygotować obiad. :P Przeraża mnie poniedziałek. Znów będziemy sami! Jak mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
w stokrotce promocja na kaszki. 3 w cenie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Super pomysl z wyjazdem;) my mamy teraz przyczepke do roweru i ją można używać jako wozek, a jest dwuosobowa, to możemy zaladowac tam chlopakow :))) ciekawe jak dlugo by obok siebie usiedzieli :D Ciezarowka ja z kolei jutro sama caly dzien, moge Was do siebie zaprosic :) co mamy siedziec same oddzielnie to możemy razem, a chlopaki niech sie ucza dzielic zabawkami. Maz bedzie wracal z pracy to Was zabierze ;D :D Lila nie napisalas jak Wasze zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A czapeczke kupilam w zestawie z kominem, na poczatku chcialam w te lapki a wybrałam niebieski, bo podkresla kolor oczu dla synia :)) dzis mam nadzieje, ze juz przyjdzie przesyłka. My kurtki wiosennej tez nie mamy, teraz maly smiga w takiej mocno za duzej :P ale zaraz bedzie trzeba kupowac wiosenna wiec na chwile takiej ciepleszej kupowac nie bede. A i adidaski wczoraj przymierzalam, ktore dostalismy kiedys... niestety nawet nie tyle ze sa za male co nawet nie da sie wsadzic tam nozki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
U nas juz ok narazie zdrowi :) A tak mi sie chce wyjsc z domu ze szok ale obay mam zeby zaraz nie zalapali czegos ! Mailam dzis starszego puscic do przedszkola po 3 tyg. ale tak dobrze spal, ze juz go nie budzilam ale jutro juz posle :) Widze ze duzo wam daly te spotkanie z dziecmi i mezami a ja nie moglam byc obecna :(( Ja tez siedze calymi dniami sama :( A jak przychodzi niedziela bo i w sobote maz cos tam zawsze znajdzie to tez wole wyjsc z domu moze juz w ten weekend sie uda :) A my planujemy majowke ze znajomymi bo zawsze czym wiecej tym razniej :) gdzies wyjechac a wy macie plany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Lila, tak zawsze jest, że jak po przerwie trzeba iść do szkoły czy do pracy to nigdy się nie chce wstawać. No chyba że to taka dluga przerwa jak u nas ;). Ja to o 6 nie miałabym problemu ze wstawaniem ;). Mon! ja się obawiam że mogłoby być gorąco w takim podwójnym wózku :D.Może wpadniemy, dam znać. A co mamy przesiedzieć sami to faktycznie niech chłopaki się integrują. My jeszcze bez planów na maj. Znając Naszego kochanego męża i ojca będzie w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mon27 a ty zapraszasz tylko ciezaroweczke ?Widze,ze o mnie nie wspomnialas :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dziewczyny ale super było :))) Pozdrawiamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Było super! Mon, dziękujemy! Przyszły nakolanniki. Niestety dzisiaj już nie było modela do mierzenia ;). Obawiam się jednak , że na Nasze pączkowe kolanka będą zbyt obcisłe. (mimo , że są elastyczne). Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Fajnie to było... ale w nocy. Maly zwariowal. od 22 jak sie obudzil na jedzenie (bo zasnal chyba zanim zdazyliscie dojsc do auta) to w ogole nie bylo spania, ale zeby bylo ciekawiej to poplakiwal. To go nosilam, to w lozeczku lulalam, to do siebie do lozka i NIC. Plakal i plakal, po 1 zasnal w moim lozku :/ a ja z nim nie umiem spac to dzis oczy na zapalki a malemu nic, smiga od 7 i nic se z naszej nocy nie robi. A za oknem pada snieg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dostałam dziś przesyłke z tą czapką, niestety jest luźna. Chociaz to dziwne, bo u Was jak mierzylismy Waszą na 51 to wydaje mi się ze taka nie była, a ja zamowilam na 49 to powinna byc bardziej dopasowana. Ale tak fajnie w tym wygląda, troche jak dziewczynka hehe :) poki będzie mógł w niej smigac to moze jeszcze troszke urosnie. Milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon a tak z ciekawości zmierz obwód czapki :). Nasza chyba też luźna też swoja przemierzę. Dziś rodzice i rodzeństwo zrobili Nam niespodziankę i odwiedzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, zdjęcia podeślę Ci jak znajdę kabel od tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, jutro trzymamy kciuki ale tylko dla formalności :). Lila, jak Wy się miewacie? dzisiaj u nas w dzień rekord. Malutki spał 3 godziny. Chodziłam już sprawdzać czy wszystko z Nim w porządku, trudno było uwierzyć że śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dzieki :) wlasnie mialam o tym pisac ale mnie uprzedzilas :D a wiesz ze i moj maly wczoraj spal 3 godz z zegarkiem w reku, tez juz sie potem krecilam ciagle pod drzwiami bo nie moglam uwierzyc. dzis z kolei tylko godzinke. Odwiedzala nas dzis kuzynka 4letnia, jak wychodzila to powiedziala ze juz nie przyjdzie do malego bo ja ugryzl i pociagnal za wlosy a i obslinil :D malutki biedny o zabawki tak walczyl bo mu wszystkie zabierala. Kryzys mlekowy chyba za nami, dzis juz normalnie pil. A kupilam mu takie kielbaski z indyka ( w skladzie 95 % mieska z indyka - w garmazerii lech, bo jak pytalam w stokrotce o cos dla maluszkow to Pani mowila zeby nic nie kupowac u nich) a maly tak wcina, tylko mniam-mniam ciagle powtarza. Moze jak wiecej bedzie jadl takich tresciwych rzeczy to w koncu odpadnie jedzenie nocne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×