Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Ciezarowka_86
dziewczyny a Wy podajecie swoim chłopakom kaszkę mleczno-ryżową? znalazłam taką kaszkę smakową bez dodatku cukru, bynajmniej na etykiecie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka to ja sie nie dziwie ze malutki przesypia noce jak porcje 200 wciagnie na noc;) ja ilekroc probowalam dac troche wiecej na noc to potem albo mu sie ulewa albo w ogole nie moze zasnac jakby troszke brzuszek bolal wiec zaprzestalam swoich prob :P U nas dzien zaczyna sie kolo 6 - 120 mleka ok. 9 mleko (u nas kazda porcja to 120-130, ale nie zawsze tyle wypije, czasami i 40 potrafi zostawic ), ok. 10.30 jakis deserek przed 13. obiadek - porcja sloiczkowa ( ostatnio byla to cukinia z dodatkiem lososia :) ) ok. 16 mleko ok. 19 tez po 22 znowu no i potem jeszcze albo miedzy druga a trzecia porcja a czasami o 1 i potem o 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
aa w tej porcji o 19. to zamiennie co drugi dzien daje kaszke. A jaka masz kaszke bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a my z Lila spokalysmy sie wczoraj na pielgrzymce do Krypna :) Wlasnie Lila jak synek? bez problemu dotarl do celu?? My po ostatnim przystanku zmienilismy grupe bo u nas trzeba przyznac slabe bylo spiewanie. Podlaczylismy sie do takiej z gitarami itd. to z takim powerem koncowka ze jeszcze by czlowiek troche poszedl :) zaluje ze sie wczesniej nie odlaczylismy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A ja wam powiem ze jakos nie daje sokow dla malego. Wode ewenualnie herbatke. Cos troszke zaczyna pokaszliwac maluszek, chyba go w pt zalawilam, bo byla taka (wydawalo sie) pogoda cud a bylismy na wsi to pol dnia lacznie ze spaniem na podworku i prosze... Jak sie nie poprawi to jutro bede probowac do lekarza sie wybrac niech oslucha brzdaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe Mon27 my szlismy do tego nastepnego przystanku na łące i potem maz przyjechal :) A maly nawet sie nie zmeczyl :) A fajne, że napisalyscie jak wasze maluszki jedza :) Oj Mon27 moj malutki to chory :( katarek strasznie go meczy mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej ja go narazie inhaluje a dla starszego syrop i inhalacje zobaczymy jak to bedzie. U nas soczki ida tak przez caly dzien 180 ml. Obiadek skromnie max pol słoiczka a deserek wczoraj prawie caly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ciezaroweczka ja mam mleczno- ryzowa :) ale u mnie kaszka idzie bardzo zadko co 2 a nawet 3 dzien z samego rana badz wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TO fajnie Mon27, że w innej grupie sie odnalezliscie :) Ja to mam nadzieje ze za rok bedziemy mogli wszyscy isc ( na ta pielgrzymke ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila my za rok tez we trojke bysmy chcieli :) kurde zebym wiedziala ze aka bedzie pogoda itd. to i bym na ta go ze soba wziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Jak tam mamusie dni mijaja ?? U nas ok juz starszego dzis poslalam do przedszkola i jest czas dla siebie :) Kupilam wczoraj nosidelko dla malego :)Musze go troche w domu ponosic bo nie bedzie chcial siedziec w nosidle i bedzie lipa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
aa Lila bo Ty juz niedlugo wyjezdzasz :) ale fajnie. Daj znac jak nosidło. U nas ok, nic nowego, niech ciezarowka pisze co porabia ze nie ma czasu zajrzeć do nas ;p W ogóle to teraz w około jakoś dużo osób w ciąży, z rodziny, koleżanek - na prawde sie posypało :)) fajnie, mały będzie mial towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc dziewczyny. Fajnie , że się spotkałyście na pilgrzymce :),góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekeim :). 'ja ostatnio jakoś zajęć miałam sporo. W końcu chcę odpocząć. W dodatku malutki w nocy do smoczka marudzi po kilka razy... tak się zastanawiam, czy to "uzależnienie się" pogłębiło, czy przez ząbki? (dodam, że noce u nas były w ogóle bez smoczka.) Mon27 włosy się zregenerowały jak ograniczyłaś liczbę karmień? Lila, a jak u Ciebie z włosami? jak zdrówko maluszków? My też korzystaliśmy z pogody ile wlezie. Całe dnie na dworze badz na balkoniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
kaszka smakowa, bez cukru z bobo vity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
to fakt, dość obfity rok w dzidziusie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Hej:) Ciezarowka moje wlosy hmm widac w niektorych miejscach ze odrastają- to jest pocieszające ;) Co do tego smoczka to może rzeczywiscie ząbki, bo u nas nauczony chlopiec zasypiac ze smoczkiem wiec jego nocne prosby są uzasadnione. Ciesze się za to, że chociaż sam się nauczył zasypiać, nie trzeba nosic i bujac. A moja liczba karmień dobiega końca, bo sciagam juz tylko rano 60 i wieczorem tez tyle. Jak zaczelam ograniczac to ciagle bilam sie z myslami ze jak tak mozna ale juz jest ok:) Za tydzien idziemy na wesele to bede miala wygode. Musze teraz zamrazarke oproznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze u mnie wlosy nadal wypadaja :( moze mniej ale nadal :( A Mon27 to sciagasz przez czly dzien tylko 2 razy ? a w nocy ? U mnie juz tez slabo z pokarmem :( zazwyczaj pokarmie rano malego piersia a potem w ciagu dnia NAN idzie.Po 16 juz nie karmie bo zbieram pokarm w cycy na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila u mnie też wypadają te wlosy ale napewno duzo mniej. A mleko sciagam tylko dwa razy - rano i wieczorem. Dzis rano to wcale tylko 30 ml sciagnelam. Wieczorem tez pewnie wyjdzie niewiele wiecej. Juz bym w ogole przestala ale jakos jeszcze sie obawiam, ze jakis zastoj sie zrobi wiec jeszcze pewnie tylko pare dni zostało. A powiedz czemu zmienilas marke mleka na NAN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
A przypomnij kiedy wyjezdzacie? Moze jeszcze jakies spotkanie uda sie nam zorganizowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Z brzdacami lub bez jesli by sie udało nam zgrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc dziewczyny.. U Was dzisiaj wizyta na bioderka była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jestem za spotkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
tak była wizyta, wszystko oki:) teraz mowil przyjsc jak malutki bedzie chodzil zeby mógl spojzec jak drepta. Co do spotkania to u mnie odpada od pn do sr bo jade w rodzinne strony bo i maz wyjezdza to zeby nie siedziec tyle samej. A reszta dni raczej ok chyba ze cos po drodze wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no nie wiem to chyba zalezy z tymi mamami 333 www.youtube.com/watch?v=Jm4IfGxN60M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila wydawało mi się że dawałaś Bebilon, dlatego pytam :) Do włosów szampon dermena a tabletki nazywają się biotebal. No i mam ten specyfik do wcierania w skóre robiony w aptece, ale prawie przestałam go używać ( mialam to robić 2 razy dziennie ) bo pozniej musze mieć ciagle związane włosy,bo jak nie to kosmyki podrazniaja mi strasznie cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
a spotkanie hmm moge nawet i jutro ale z brzdącem. Ewentualnie moge Was zaprosić do siebie :)) Ciezarowka wiem ze Ty niezmotoryzowana ale empeki do mnie dojeżdżają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
JA jutro nie moge bo zazwyczaj rano sprzatam a potem spedzamy razem popoludnia :) rodzinnie :) Wole w tyg i do 13 godz bo starszy do przedszkola wiec o jednego mniej do pilnowania :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
o fajnie rodzinnie :) u nas rodzinne to niedziele, bo tak to mąż zawsze znajdzie coś do robienia. U mnie jak pracowałam to sobota była dniem sprzątania, teraz nie ma takiego dnia :D bo przecież moge to zrobić "jutro" hehe, to jest straszne :) Cieżarowka jeśli masz wolną sobote możemy się umówić. My dziś cały dzień sami samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a Ty mowilas ze kupujesz Bebilon 800 gr za 50 zl. w Biedronce jest 1000gr za 56 zł ;) wczoraj zakupiłam dla maluszka. A w widzialam promocje na te mleko profutura, ale tylko tych mlek 2 i 3. W sumie to zaraz i bedą następne ;) U nas wczoraj dzionek sie dluuzyl, dobrze ze pogoda była to nam minal spacerowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
czesc mamy,, Mon wybacz ze ja dopiero odpowiadam. Wczoraj walczyłam z bólem brzucha..(miesiączka) U nas teraz pojawił się kaszel i katar. Macie jakieś domowe sposoby na przeziebienie? Przeraża mnie myśl ze juz do lekarza, ale jak nie przejdzie nie bedzie jutro wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
nie pomyślałam ze to mleko moze byc w biedronce,, zawsze to taniej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×