Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Ciezarowka_86
czesc mamy. dopiero wstalam. Maż z małym już po 2 sniadaniu. ostatnio siedzialam do pozna w nocy bo w pracy szykuja nam sie male zmiany. fajny temat podrzuciłaś Mon, zaraz sobie poczytam :). U nas dziadkowie nie wiem czy maja isofix a tam poza tym wpięciem nie ma mozliwosci zapiecia pasami, tylko taka funkcja... maz mówi zeby lepiej wziac cos co bedzie pasowalo do wszystkich aut bo jak bedzie musial gdzies z kims pojechac to pozniej może być problem. SYN WYZDROWIAŁ :) WYPIŁ (CO PRAWDA NIE DUZO) 90 ML MLEKA! CUD! :) jak się mleko skończyło to się popłakał, że nie ma, ale już dorabianego nie chciał... dziewczyny macie jakies plany na andrzejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
To cieżarowka dalas po spaniu :)) my na andrzejki to dom:) maz caly czas utrzymywal ze ma do pracy, ale jakos sie doliczylam ze jednak pracuje w ndz.ale i tak zostalismy bez planów. A Wy jak tam? Lila chyba juz andrzejkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe laski :) nie jeszcze nie Andrzejkuje hehhe W sobote sprzatanie gotowanie wiec czytalam was ale nie pisalam :) a wczoraj w kosciele i u znajomych :) A wiec we wtorek czyli jutro ? to powiem ze musze zapytac meza czy sie zajmnie chlopcami w srode i czwartek nie moge :( Sluchajcie juz za miesiac swieta !!!! szok !! Macie juz pomysly na prezenty dla dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila Ty sie dowiaduj o wyjscie :) bo musimy jeszcze godzine i miejsce ustalic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski mam zielone swiatlo na spotkanie jutro tylko po 17 bo maz tak pracuje :) ale ile mnie to bedzie kosztowac .... maz sie zgodzil ale pod pewnym warunkiem hehhheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila, co za prezent musisz sprawić mężowi? ;D prezenty? u mnie brak pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Na forum sie o takich rzeczach nie pisze hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
wariatka :) mi tez bedzie pasowac po 17 bo mój małż tez po pracy.. (o ile wróci na czas bo to pracoholik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
LAski to dla mnie pasuje alfa bo ma parking he he :) chyba, ze bedziemy cos pic z procentem ? to maz mnie zawiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
lila! proszę Cię! nie wiem co obiecałaś męzowi ale też tak chcę! Zeby jeszcze mnie zawiózł i odebrał :P :) tak serioto mogą być i % w końcu ostatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
To niech jeszcze Mon27 sie wypowie czy pije :) zeby wiedzec gdzie isc bo ja nie mam pomyslu gdzie moze wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
całe centrum przed nami a tam możliwości bez liku :) tylko coś Naszą Mon teraz wcięło.. halo, Mon, halo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Mi tez pasuje ;) jak by była alfa ( albo tam co bylysmy z ciezarowka a w sumie z toba tez lila :) ) to ja bym mogla nawet empekiem jesli by miały byc te % :D bo mego meza to raczej i prezenty nie przekonaja zeby byc dla mnie tak łaskawym :P ale nie omieszkam zapytac hehe. Tam tez jest duzy parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Może być tam gdzie ostatnio. To na którą się umawiamy dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
o znaczy gdzie w tej pizzeri ?? na rogu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
tak, tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A o ktorej wracacie do domu ?? Mezowie sami poloza chlopcow czy wy ?? Jak nasze spotkanie bedzie trwalo z 2h to moj maz posiedzi z dziecmi u siostry. Dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Dziewczyny jak chcecie. U mnie maz sam moze polozyc ( jeszcze lepiej :D ) a na którą się umawiamy?? Lila to niech mąż poczeka co ma jezdzic w tą i z powrotem. Jeszcze tyle zachodu z maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny 17.30 bedzie dobrze? u nas też małż sam położy jakby co.,.. zresztą to prawie codzienny rytuał syna i taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ok, bede o 17.30 :) do zobaczenia, ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
fajnie, fajnie.. do zobaczenia... lila Tobie pasuje 17.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Czeeesc :) ale fajnie było, ja to wiedzialam ze te male to jest mi zupelnie do nieczego niepotrzebne :D musimy czesciej powtarzac takie wyjscia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
jestem za .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Lila od jutra promocja w rosmanie na mleko nan 800 gr za 35,99 ztą karta rossne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon ja też chętnie zgarnę jakąś dobrą promocję, masz coś dla mnie ? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
wlasnie tak pod siebie szukałam i dla Lili sie cos znalazło. Tam i kaszki nestle -20% ale czasami są lepsze promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
dziewczyny tak patrzę na rozmiarówkę tych pampersów i 4+ to przedział od 9 do 16 kg a 5 od 11-18 kg więc chyba niewielka jest różnica w wielkośc****eluszki? no te kaszki to taka sobie promocja... ale zawsze taniej. Oczywiście nie przyszedł nasz fotelik. Dzwoni człowiek i mówi jaki kolor wysłać! Gapa ze mnie, zapomniałam wybrać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski spotkanie trzeba ponowic i najlepiej znowu same:) hehhe Ale mnie suszylo w nocy hiihi Dzieki za informacje :) Wezcie mi jeszcze napiszcie z tym becikowym czemu trzeba za rok2012a nie 13 ?? bo ja tego nie rozumiem !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hmmm Lila teraz to sie jeszcze doczytalam czegos innego :) "Pieniądze zostaną wypłacone tylko tym rodzinom, w których dochód netto na osobę nie przekracza 1922 zł, co jest odpowiednikiem rocznego progu podatkowego 85 528 zł. Jak to policzyć? Po pierwsze liczbę osób w rodzinie liczymy wraz z nowo narodzonym dzieckiem. Po drugie musimy sięgnąć po stary PIT – jeżeli składamy wniosek do 31 października to będzie to PIT sprzed dwóch lat, a jeśli później to z roku poprzedniego. Przykładowo, składając wniosek w maju 2014 roku bierzemy PIT za 2012 rok, a w listopadzie już PIT za 2013 rok." Tu jest wiecej http://www.forbes.pl/becikowe-2014-zasady-prog-dochodowy-dokumenty,artykuly,177331,1,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×