Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
czlowiek nie ma wplywu na pot na kupe na wydzieliny smierdzace ale ma wplyw na to jak kolo siebie bedzie mial, ludzie nie lubia byc brudni i smierdzacy bo przeszkadza ale balagan zrobiony na wlasne zyczenie i kupa w torbie pod lozkiem i podpaska rzucona byle gdzie, robaki na miesie , skorupa syfu w kuchni i lazience to czlowiek sam ten syf stworzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga jesli miala ta osoba problemy z nietrzymaniem stolca to i tak dziwne ze nie usuwala takich odpadow na bieżąco.....k****a jeszcze do tego ta zmiana płci...być może jej problemy stanowiły wynik jakichś nietypowych praktyk seksualnych wczesniej lub jakiegos fatalnego błędu lekarzy w czasie operacji.....f**k.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam zdjecia w mieszkaniu ktore wynajelam, totalny syf a juz nie mialam czasu by szukac lepszego, gluty na meblach w kuchni jakies przyklejone kluski do mebli, zgnila stara lodowka z ktorej wyleciala mi woda na mnie, pod prysznicem tez gluty zielone, otwieram komode a tam szuflady bez dna, w szafie nie bylo tylnej plyty, na scianach przylejone smarki i slady butow, najgorzej bylo w lazience i kuchni, za lodowka kawalki jedzenia polaczone z brudem klejacym a w kuchence istny spalony koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zanieczyszczenia w mieszkaniu to juz probkem i zagrozenie dla otoczenia....takie w sensie sanitarno-epidemiologicznym...mam na mysli te zanieczyszczenia organiczne na scianach,podpaski,pieluchy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam kolezanka ktora miala lazienke jak melina, nie spuszczala wogole wody w kiblu bo szkoda bylo jej tracic wode, caly dzien jedne siki i kupy plywaly, nie pozwalala rodzinie spuszczac, kiedys musislam wejsc chociaz ona mowila zeby nie wchodzic ze balagan, zaczela sie tlumaczyc ze wode wylacza, bylo mi gupio nasikac i nie spuscic ale mi nie kazala spuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiooo
no fakt każdy czlowiek robi to samo sra,pierdzi itp. Aktor,piosenkarz uczony i nieuczony no każdy tak samo jak każdy umrze-od tego nikt nie ucieknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 "zgniła lodówka","gluty i kluski na ścianach"haha lol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była wspollokatorka miała pod łozkiem masę kubkow, w ktorych było wszystko spleśniałe i pooblepiane np herbata w kubku stała 2 miesiące, wszędzie miala też porozwalane zuzyte kondomy, masakra i ona tam normalnie spala w tym pokoju jej chlopak z nią, jak ja weszłam tam to waliło jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezły syf....masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście takie przysłowie(?(-"Śmierdzę więc jestem"..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się myjesz to nie żyjesz.......Mycie głowy?Katar gotowy! Częste mycie skraca życie.....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nasze swintuszki sie pochowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam pr o operacjach plast. wycieto kobiecie 10 kilo skory, paskudne kawaly miecha tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed operacja sie odchudzala zrzucila 30 kilo, miala zwisy zwaly okropnej skory, jak mozna dopuscic do takiego utycia by wazyc 170 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciwko osobom otylym, ale faktem jest, ze te osoby maja pod skora litry zoltego, gestego tluszczu. Jak ktos ma robiona liposunkcje to wlasnie Taki tluszcz jest odsysany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie zjesc ale jak sobie pomysle w co to sie zamienia, po skora jest tyle brzydkich rzeczy, zyly wezly krew tluszcz jakies farfocle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak kiedys dostalam okres to bardzo sie tego wstydzilam. Nawet zeby wyrzucac podpaski do smietnika :p Wkladalam je wszystkie do szafki nad drzwiami w lazience. Ale zapomnialam je wyrzucic. Jak moja Mama je znalazla to dostalam straszny opieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka jak ma okres to do pokemnika z brudna bielizna wrzuca majtki razem z podpaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moaja kolezanka jak bylysmy w podstawowce i ja odwiedzilam w domu to w pokoju na szafce moczyla brudne majtki od okresu w szklance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szklance? To musiały być stringi....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem pewnie w tej szklance podawala tobie sok pomaranczowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może robiła se drinka...?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Bloody Marry :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie byly stringi, normalne majty w takie szklance na herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,zapytałam czemu taki dziwny kolor ma ten sok a ona odparła,iż produkt może zawierać śladowe ilości soku z grejpfruta badz hiszpanskiej pomaranczy.(Oprocz klasycznej rzecz jasna).:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chyba nie wiedziala ze ja to zauwazylam, zreszta miala ogolnie duzy balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele, mialam od rana zly humor, weszlam na kafe i normalnie leje a przeczytalam pare stron :D podbijam bo temat genialny, prawdziwy - to fakt ale mefa smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Może robiła se drinka? gość No Bloody Marry v v :D:D To wam się udało.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewinny podszyw z tym sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×