Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
mega*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niewinny"...ależ oczywiście...a jaki ma być.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest tu nas troche swintoszkow subtelnych, probujemy rozbawic nasze smutne buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytac nalezy zalecam wszystkie strony ale przed przeczytaniem nie badzcie w perfekcyjnym makijazu bo jaja takie ze mi oczy spuchly na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być konsekwentny i precyzyjny czyli-produkt może zawierać "śladowe ilości czerwonego grejpfruta".....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale sluchajcie, ja wszystko rozumiem i wiele w zyciu widzialam. Ale jak mozna moczyc brudne majtki w szklance po herbacie. No nie wiem. Przeciez wystarczy wyprac w pralce i wszystko schodzi. Ludzie to maja pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha sok grejpfrutowy haha a tekst jak dziewczyna pisala ze jej pies wyciagnol jej te wkladki od okresu ze snietnika i sie bawil tym to pojechala z tym ze sie posikalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja nie zapomne tego nigdy tej szklanki a bylo to bardzo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacekkk
O żesz kurna jak to czytam to se uświadamiam że jestem brudasem, moja żona jest brudasem i pewnie nasze dzieci też będą brudasami. Moja żona np to bardzo atrakcyjna kobieta,no ale wiadomo, jak się przebywa z nią na co dzień, to widzi się nie tylko atrakcyjne rzeczy ;) Najgorzej jest gdy ma okres. Tak jej z piczy lec****erwszego dnia, że normalnie podłogi mamy we krwi, nie wspominając co się dzieje z łóżkiem po nocy. Potem kurna tych plam nie da się wyprać, to śpimy w tym syfie cały czas :( No ale ja się nie będę wybielał. Sam jak się spocę, to tak wali, że żona z domu ucieka. Poza tym panicznie boję sie dentysty, nie byłem z 10 lat chyba i podobno tak mi z gęby czasem wali, że sąsiedzi z piętra niżej wyczuwają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo a ja pisalam tez wczesniej ze moja corka wrzuca do prania majtki razem z podpaskami, cuda z tymi podpaskami sie dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p Ludzie jacy wy jescie obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie wypieraja sie zawsze pewnych rzeczy......gdyby przykladowo przeprowadzic jakąś s o n d e na temat tego kto i ile razy grzebał se w tyłku i czy to wąchał to zdecydowana wiekszosc odparłaby- że NIE i nigdy.....dobrze wiemy jednak ze to klamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja se nie grzebie w tyłku ;) ale gdzie indziej to owszem :D tyłka dotykać w innym celu niż podtarcie się i umycie go to sie brzydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha wacek ale zes pojechal, jak ja z corka mam okres sciany w lazience zachlapane krwia, na deske rozbabrana krew, na podlodze skrzepy rozdeptane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze wąchać to co tak śmierdzi..zapach g***a mnie nie kręci. Nawet swojego. Wole zdecydowanie zapach cipki ;) nie wiem co ludzie mają z tym rybim zapachem,mnie tam nie capi rybami żadnymi to ładnie nawet pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy to robicie że na ściany wam leci? :D ja tylko mam problem jak w nocy dostane okres i potem cała pościel brudna i jak wstaje cieknie mi po nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Nooo a ja pisalam tez wczesniej ze moja corka wrzuca do prania majtki razem z podpaskami, cuda z tymi podpaskami sie dzieja] c c A moze to podpaski wielorazowego uzytku są?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak siusiamy i wycieramy potem sie to widocznie wtedy odskakuje glucik na sciane haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest tak,że wstydzimy się czegoś,co jest normalne bo każdy to robi i w dodatku nie ze swojej winy. Chociażby ta kupa. Jak w wakacje dzieliłam łazienkę z kilkoma facetami wstydziłam się robić tam kupę a potem nawet sie brzydziłam bo robili tam syf więc chodziłam robić kupe na uczelnię która była w pobliżu. Tam było lajtowo,bo wakacje to mało ludzi,zawsze czysto,zawsze był papier,mydło,często nawet byłam w kiblu całkiem sama. Śmiesznie tylko było jak chodziłam tam codziennie tylko w tym celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacekkk
Nie no, jakby mi żona krwią z cipki ciskała po ścianach, to bym chyba na zawał zszedł ;) Ale uwalona krwią podłoga i oczywiście kibel to wtedy normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka jeszcze ma zwyczaj hodowac takie biale robale w torbie szkolnej, wyciagnelam kiedys starz kanapke a tam w srdku chodzily biale grube kluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twierdze ze chodzi o grzebanie w brudnym tylku! Mam na mysli swoisty atawizm jaki dotyczy tez dotykania sie w miejscach intymnych by nastepnie kontrolowac ich woń... Myślę raczej o gmeraniu kontrolnym tu i owdzie jako pewnym odruchu sfinalizowanym kontrolą zapac****aki moze rownież duzo mowic o stanie zdrowia,florze bakteryjnej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś weszłam do kibla po mamie i sie okazało że zapomniała spuścić wodę ;) a miała wtedy okres jak sie okazało. Powiedziałąm jej o tym to sie tylko śmiała,że dobrze że to ja tam weszłam a nie ojciec lub brat,a co dopiero by było gdyby ktoś przyszedł w odwiedziny i miał potrzebę iść do kibla.. innym razem jak był u nas wujek,zrobił kupę i niby spuścił wodę,ale nie popatrzył czy spłynęło a g***o tak potężne że nie spłynęło i też ja to zastałam... kupsko takie wielkie że krzyknęłam "k***a kto tak nasrał" i wybiegłam z tego kibla a wujek zrobił sie czerwony ,zaczął się tłumaczyć i wrócił tam spuścić to w cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo u mnie to normalka sprawdzac won wydzielin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam na mysli swoisty atawizm jaki dotyczy tez dotykania sie w miejscach intymnych by nastepnie kontrolowac ich woń..." ------------------------------------------------------------------- No prosze jaka jestem zacofana :p bo pierwszy raz o czyms takim slysze. To akurat nie byloby nic dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 00:21 ale obciach na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.02.14 Ha ha lol :D:D Nie no padłem!! Pewnie zostałaś uznana za jedną z najbardziej sumiennych studentek,pilnie uczęszczającą na wszelkie zajęcia a w tym i te ponadprogramowo...:D:D Powinnaś uzyskać wyróżnienie od władz uczelni i stypendium!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja tak mam ale z cipką a nie z tyłkiem ;) ale gdyby jej zapach mnie odrzucał to bym pewnie tego nie robiła a golicie teraz nogi? bo ja nie,czysta jestem ale nóg nie gole,wychodze z założenia że szkoda na to czasu,skoro faceta nie mam,na basen nie chodze i niech sobie odpoczną,jak na wiosne zaczne golić to nie będą odrastały co 2 dni ale co 2 tygodnie i dopiero w połowie lata co tydzień. I troche mnie to nawet bawi,że ludziom sie wydaje,że jak ładna czysta dziewczyna,to pewnie wszędzie sie depiluje. A ja to olewam,tak natura nas stworzyła i właściwie tylko człowiek sobie wymyślił,że kobieta nie powinna tam mieć włosów. Jak to nie powinna skoro ma ;) Takie jest moje zdanie ale i tak jak przyjdzie okres sukienkowo spódnicowy będe golić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre z ta kupa a ja kiedys zrobilam kupe chcialam ja zobaczyc a jej nie bylo, byl taki odrzut z pupy ze ta kupa odrazu wpadla daleko w rury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie uważam,że brak depilacji to brak higieny,to człowiek sobie takie bzdury powymyślał. Żeby nie było nie jestem hipokrytką i od faceta nie będe wymagała by sie wszędzie depilował,ma sie myć i już. A są ludzie co sie depilują wszedzie i chyba im sie wydaje,że już nie muszą się tak często myć..to dziwne,przecież mycie jest łatwiejsze i przyjemniejsze,z goleniem to jest tylko pitolenie. Jedynie pachy łatwo sie goli,ciach i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×