Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Anys11
24. lata i tak sobie myślę że jak by się udało to bym od razu poszła na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka a ty starasz się o pierwsze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w sklepie wiec musze dla pewnosc***ewno lepiej isc a gdzie sie leczysz w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
W gamecie w Gdyni a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
:) no to zostało nam tylko czekać :) ja postanowiłam iść w środę na betę i mam badzieje że wytrwam.. Co prawda nawet jeśli beta wyjdzie pozytywną to lekarz może potwierdzić ciążę dopiero w 6 tyg ciąży... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak musimy czekac oby nam na dobre to czekanie wyszlo:-) ale jyz bedziemy miec pewnosc ze cos sie tam rozwija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tylko jeszcze jest coś takiego jak biologiczne poronienie w czasie @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Też mam taką nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedoczytalam staramy sie o pierwsze malenstwo bo jak chcialam wczesniej to maz niechcial a wy tez o pierwsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tak my też o pierwsze dla tego to dla mnie takie ważne i jak wkoncu się uda to po porodzie chciałabym odrazu starać sie o drogie żeby nie marnować czasu ale najpierw niech uda się to pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja nie poszłam na bete bo przyszedł okres...a przynajmniej tak myślałam, bo troszke poszło, a teraz znowu nic :/ Jutro chyba wybiore sie do gin, Tuśinka ja tez lecze sie w invimed katowice, do jakiego lekarza chodzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
hej dziewczyny ;) miałam wczoraj robiona drożność jajowodów i oba są ok. ale od wczoraj boli mnie brzuch i jajniki. od 3 tyg bolała mnie pierś , myślałam że to przed okresem albo przez dufaston, zrobiłam usg i okazało sie , że to mały torbiel... jesienia mam zrobić znów usg i zobaczyć czy sie powieksza. mam nadzieje , że wszytsko bedzie dobrze. - BelieveHope najgorsza jest ta niewiadoma,a okres powinien przyjść mimo brania dufastonu. ja bram aż do dnia okresu. lekarz mówił mi ,że jak ma przyjść to przyjdzie dufaston nie wstrzymuje okresu. koniecznie idz do lekarza... - anys 11 a kiedy lakarz kazał Ci zrobic bete? nie dziwie Ci sie ,że jestes niecierpliwa. lepsza nawet bolesna prawda niz trwanie w tej niewiadomej.... wrrr masz racje z tym, że taka technika a ciąży nie potrafia wykryc tylko tyle trzeba czekać. no niech sie posypią te ciąże i niech pozarażają nas Wszystkie. przykre jest to ,że na fundusz nie da sie nic zrobić, a prywatnie wszystko kosztuje. ja na bark kasy nie narzekam , bo mieszkam w anglii ale mam inny problem, urlop w pracy , a jak juz biore to cieżko tak wyliczyć kiedy bedzie owulacja żeby zrobić iui i kupic bilety . ślepemu zawsze piaskiem w oczy ... każda z nas ma pod górkę... -Tuśinka witaj :) jutro już robisz bete? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope koniecznie idź do lekarza. Nusiaczek lekarz kazał zrobić betę 18 jutro mam wizytę i zapytam czy mogę zrobić wcześniej:) czasami jest tak że torbiel się wchłania jeśli jest mała:) i tak jak mówisz piaskiem po oczach.. Fajne jest to forum bo mimo że się nie znamy mam wrażenie jak bym was znała od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak Ty Anys ;) Nusiaczek nie przejmuj sie, na pewno sie wchłonie, nie moze byc inaczej :* Ja juz dzis nie wziełam duphastonu, cały czas boli mnie brzuch ale okres sie nie rozkręca, dziwne to, moze to przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Przyczyny mogą być różne ale najlepiej jutro idź do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę, zobaczymy co powie. Omówie z nią od razu sprawe dalszych starań...mysle z mezem o 2 miesiacach przerwy i kolo lipca na spokojnie in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaczek jutro robie tak mi kazala dr.boje sie ze za wczas i niemoge sie doczekac bo naprawde to czekanie jest ciezkie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka ja jutro czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z katowic, z okolic :) bardzo ją lubie i mam duze zaufanie do niej, poznałam ja kiedys w szpitalu na Goduli w Rudzie Śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
dziewczyny , strasznie sie ciesze ,że jest to forum:) i tak jak piszesz Anys11, czuje sie jakbym Was znała :) I dzięki Wam jest mi naprawdę lepiej , bo jest ktoś kto mnie rozumie:) jeśteście kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Nusiaczek każda z nas ma problem Ale wspieramy się i to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×