Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Tez jestem z okolic :) do dobrze ze masz zaufanie do lekarza bo to najwazniejsze,ja dopiero od lutego sie lecze w tej klinice i mam nadzieje ze dobrze wybralam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie ciesze ze na to forum trafilam :-) niejestesmy z tym same i to jest fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka na badanie idziesz rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano wole miec to za soba,mysle ze jak zrobie po 8 to gdzies najpozniej o 13 bede wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijakfiatkowska
ja dziś miałam pierwszą insemę i już odliczam kiedy testowanie. Miałam ją 36 godz po zastrzyku. Czy to trochę nie pózno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofjia ja tez tak mialam 36 po zastrzyku chociaz pecherzyk i tak peknal dopiero po ok 2 godz.po iui muwia ze lepiej na niepeknietym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ja miałam 3 godziny po zastrzyku myślałam ze to za wcześnie ale pielęgniarka która mi wstrzykiwala mówiła że jest ok Tusinka trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 razy mialam po 36 h a 1 raz po okolo 18 i juz był pekniety... takze nie wiem jak lepiej. Wszystkie trzy bez skutku, ale dodatkowo maz ma dosc kiepskie wyniki. Tusinka czekamy na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope i co dziś lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofijakfiatkowska
To dobrze bo juz sie zestresowałam ze wszystko na marne.poronilam ciąże naturalna w zeszłym roku i do tego momentu wszystko sie rozregulowało a moze za mocno sie spinałam.to poerwsza instemka.zpbaczymy.w którym dniu testy???beta czy sikance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys dzis zadzwonie i umówie się z ginką co i jak, okres sie rozkrecil takze ta sytuacja sie wyjasnila, ale teraz co dalej.... ehh... Mi ginka kazała robic bete 14 dni po iui, ale mowią ze po 10 już czesto wychodzi, choc czasami moze jeszcze pregnyl czy cos zafalszowac wyniki, ja uzywam tez testow o czulosci 10 (np. niebieski bobotest ) wtedy dziewczyny wykonują go już od 10 dni po iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tuska i jak masz już wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
To czekam :) chyba bardziej się niecierpliwie niż Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odebralam wyniki 0,75U/I a wszedzie jest mlU/ml czy to to samo czyli jednak nic z tego tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
A jakie są normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej kartce nie sa podane w jakiej jednosce sa normy tyle ze np.ponizej 5,3 brak ciazy ale niewiadomo czy w U/l czy mlU/l bo jednostki podoane sa tylko przy wyniki a nie przy normach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
To nie wiem ale wydaje mi się ze za wcześnie zrobiłaś bete przy takich długich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż tez mi to muwil ze za wczas,w czwartek jestem umuwiona do dr.to zobaczymy co mi powie.Teraz twoja kolej trzymam mocno kciuki,robisz jutro czy jednak czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Zapytam dziś giną czy mogę zrobić jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ok o 18.20 mam wizytę tak bym chciała usłyszeć " jest pani w ciąży " :) ale wiem że to nie realne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze akurat bedzie tak ze uslyszysz te wymarzone slowa :-) napisz co i jak Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny serduszko mojego maleństwa bije ;-) i wszystko jest w porządku. Przesyłam Wam fluidy ciążowe. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Mam mega z******tego doła :( okazało się ze mam dwa torbiele.. Straciłam już nadzieję i optymiz wraz z ochotą na testowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys11 przykro mi :-( nieznam sie na tym ale moze niebedzie tak zle a co ci lekarz powiedzial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Nie wiele... Powiedział że w przyszłym mc nie mogę podejść do IUI przez te torbiele. A jeśli chodzi o testowanie to nie wcześniej niż 17 czyli w piątek. A ty kiedy drogi raz na betę się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×