Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

tez nie moge na swoje nogi patrzec datego jak tylko moge cwicze bo wiem ze w swieta bedzie ciezko :p narzucilam sobie rezim i w sumie teraz cwiczenie to bardziej czesc dnia niz obowiazek! wytrwalosc przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wstalam dzisiaj jak zwykle przeciagnelam sie zlapalam sie z abrzuch i sie niezle zdziwilam :p cwicze na nogi jestem na zdrowszej diecie a moj brzuch sie zapadl :p zawsze mialam brzuch dwuczesciowy oponka i wezszy brzuch nad tym teraz wszystko sie wydluzylo, oponka zmalala a ja czuje zebra :p mila niespodzianka ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - gratuluję wymacalnego efektu :-D, ja też nieraz myślę, że ćwiczenia nic nie dają ale tyłek napompowany, udo twarde, biceps (a wcześniej nie wiedziałam co to takiego) ładny, brzuch bardziej płaski i twardy, ale kaloryfera nie widać. No i wkońcu waga ruszyła - 1 kg. Ale w święta pewnie nadrobię :-D. Ja mam taki problem po ciążach, że luźna skóra wkoło pępka tak jest widoczna, chciałabym ćwiczeniami do lata to naprawić choć troszkę, ale nie wiem co jeszcze tu by mogło pomóc. Mamusie może macie złote porady, albo te dziewczyny, które duzo z okolic brzucha straciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
A ja się dziś załamałam... Po ćwiczeniach wymierzyłam się i... wymiary wróciły niemal do wyjściowego statusu :( :( :( :( Nie wiem, o co chodzi.... Wmawiam sobie, że to przez zbliżający się okres i zbieranie wody, ale żeby tak objętościowo :( Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjezdzamy jutro! iec pewnie tu nie zajrze przez najblizsze dni! mam nadzieje ze mnei nie ubedzie przez te swieta :p Wesolego Alleluja dziewczyny i do zobaczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo coreczki nie zalamuj sie, mi kiedys kolezanka co chodzi na fitness powiedziala ze trenerka pwoiedziala im zeby sie po cwiczeniach nie mierzyc bo sie podobno puchnie :x nie wiem czy to prawda ale najlepiej z rana i na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) też cwiczę z Melanie :) czasem zdarzają sie tygodnie codziennie a czasem z przerwami :) pozdrawiam - 4 cm z brzucha :) motywujmy się dziewczeta lato tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Racja. Rano się wymierzyłam i jest lepiej :P Jeszcze wymierzę się w ciągu dnia, zobaczymy :) My dziewczyny ruszamy dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D Wreszcie zero gotowania, sprzątania, prania.... Będe leżeć brzuchem do góry :D IIiiiiiyyyyyhaaaa :D smacznego jajka i wesołego Alleluja! Niech Zmartwychwstały Chrystus daje Wam radość i nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie odwrotnie, pranie sprzątanie, itp ale już przeleciałam 30 min na orbitreku w międzyczasie, dzieci śpią jeszcze więc trzeba korzystać jeszcze mel brzuch pupa by dobrze zacząć dzień :) ja się mierzę raz w tygodniu z rana przed treningami i wystarcza i daje podgląd czy dany tydzień był dobry czy trzeba wiecej :) wesołego jajka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam urwanie głowy, w jedno święto pełno gości z męża strony u nas, a w drugie będę ja gościem u mojej rodziny. U mnie też różnie z tymi wymiarami bywa, tylko tak sobie myślę, że u mnie akurat zależy wszystko od tego co jem, ćwiczę a żadnej diety nie stosuję, może powinnam bardziej uważać na o co jem. Pomyslę, ale po świętach :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś standardowo abs i pośladki. Kupiłam sobie baterie do wagi, więc może jak będę stawała na niej codziennie to zmotywuje mnie na więcej:) Zastanawiam się jak tu nie jeść przez święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D, ja dziś odpaliłam pierwszy trening po świętach i powiem Wam, że mimo ogromu smakołyków, które pożarłam w te święta to brzuch mi nie odstawał tak jak zawsze. Chyba mięśnie brzucha mam bardziej zwarte to miło mnie to zaskoczyło i zmotywawało dziś, aby kontynuować treningi. A jak tam u Was, meldujcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja 2h temu wróciłam z wyjazdu, rozpakowałam się, nastawiłam pranie i w międzyczasie boczki i bikini abs tiffany zrobiłam. Dziś tyle. A od jutra od nowa abs, poślady i tiffany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! wrocilam i zyje :p ale mama dala popalic z jedzonkiem :p udalo mi sie w ciagu tych 5 dni pocwiczyc tylko 2 razy po 40min staralam sie ograniczac ale lekko odstajacy brzuch jest :p od jutra startuje!! :p na pozatku lipca jedziemy do Hiszpanii wiec trzeba jakos wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis swoje cwiczenia zaskakujaco nie bylo problemow :p :p :-) teraz bede przez nastepne 2 mies starac sie cwiczyc jak najwiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do Was pytanie, ktore cwiczenia sa dobre na pozbycie sie cm i tłuszczu z brzucha, ud, pośladków a przede wszystkim na rozbicie wrednego widocznego gołym okiem celulitu?pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos tu jeszcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piszcie bo topic umrze. Ja odpaliłam dzisiaj trening taki jak zawsze. Co do ćwiczeń to mel B ma podzielony trening na każdą część ciała, na każdego coś innego może działać. Na pewno wszędzie chwalą trening mel B pośladki, ja go nie robię, a i tak mój mąż to co zauważył pierwsze w zmianie mojej figury to uniesioną pupę. Mówił, że zawsze była taka płaska a teraz to mam fajny tyłeczek :-D. Ja regularnie robię rozgrzewkę+cardio+brzuch. Czasami nogi lub abs. Największa zmiana to bardziej ogólem zbite ciało i nogi, uda mi się zmieniają. Brzuch mam najgorszy, ale tu chyba będzie potrzeba najwięcej cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile czasu juz cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze za czesto pisze :p :p ja cwicze np od prawie 3 mies i tez wyrzezbily mi sie nogi cwicze rozgrzewke cardio nogi i posladki plus czasem tiffany, jak dla mnie nogi i posladki sa najlepsze bo zredukowaly cellulit a mialam okropny wrecz od kolan w gore teraz zostalo go troche jeszcze ale wiem ze dam rade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę od początku roku, ale było wcześniej nieregularnie. Od czasu istnienia topiku staram się 6 x w tygodniu te 30 minut minimum treningu zrobić. Czasami w czasie babskich dni odpuszczam, wiadomo siła wyższa. Ćwiczenia weszły mi w nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najgorsza zmora jest duzy cellulitu i duzy brzuch i uda. Przy wzroscie 163cm waze juz 67 kg. Cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - myślę, że nie jest tak źle z tą twoją wagą, ja przy 164 cm wzrostu mam 60 kg. Zacznij z nami trenować i pracować nad tymi partiami ciała, które nie lubisz i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lata juz niedaleko a tak czlowiek wyglada:-( ale to niestety moja wina i mojego lenistwa,bo moglam od razu sie za siebie wziac. A teraz nawet spodenek sie nie ubierze bo strach takie nogi pokazywac. Dzis przede mna 3dzien cwiczen. Mam tylko lekkie zakwasy praktycznie w ogole. A cwicze rozgrzewke, brzuch, nogi i posladki choc nie zawsze mi sie uda tampa dotrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja wczoraj pyknęłam cały swój zestaw: abs, posladki, boczki I bikini abs :D I jestem szczęśliwa. Rano nastawiłam budzik 30min wcześniej, że też coś machnę, ale jak zaczęłam ogarniać na szybkości chałupę, bo mąż zostawił syf, to ledwo zdążyłam na autobus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zrobilam swoj zestaw 40minutowy i o dziwo tylko mialam leko rozowe poliki i troche potu a tak to rewelka! ;) za tydzien robie pomiary bo mina mi 3mies cwiczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Cześć Wam, wiem dlugo nie pisałam. dopiero co wczoraj wrociliśmy z Polski. Tam prawie nic nie cwiczyłam, tylko Tiffany kilka razy poza tym NIC :-/ Dziś wzięłam hula hoop na 15 minut maksymalnym tempem i potem Mel brzuch. dałam radę tylko przekładanie butelki ostatnie 1 sekund poddałam się, poza tym jakoś poszło. forma niestety ciut spadła widzę. jutro w planach hula + Tiffany a Mel co 2 dni przez pierwszy tydzień po przerwie. no i powrót do zumby po niedzieli już nie mogę sie doczekać. jak pisałam, w Polsce się porządnie zwazyłam i ważę ok 2-2,5 kg mniej niż w lutym. jeszcze się nie mierzyłam po powrocie, ale naprawdę nie sądzę bym przytyła, krytycznie patrząc w lustro nic nie przybyło. ale zmierzę się chyba dopiero tak za tydzień, 1 maja. bo teraz to pewnei spuchnę w brzuc****ak znowu zacznę Melować po przerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze dziewczyny, że wracacie. Ja dziś mam wolny dzień od mel i czekam na gości. Pochwalę Wam się, że kupiłam sobie ostatnio leginsy w panterkę i odkąd ćwiczę moje nogi i pupa wyglądają extra w czymś takim. Do lata chciałabym poprawić wygląd nóg, aby założyć szorty. Miłej niedzielki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja wczoraj nic, bo umierałam z powodu I dnia okresu. Zawsze mam wtedy swój mały koniec świata :/ Masakra. Dziś czekam właśnie, aż mała zalegnie na drzemkę koło kimającego, skacowanego męża :D Wtedy odpalam cały trening 40minutowy i jaaaaazda. Wiecie co jest najlepsze? Odkąd ćwiczę, to mam mniejszą ochotę na słodycze. Wczoraj pożarłam pół czekolady - z pazerności i bólu brzucha, tak mam, że opierdzielam wtedy dużo i.... się ostatecznie wyrzygałam, bo tak mną miotałoi mnie mdliło.. A kkiedyś cała tabliczka pękała i nic się nie działo. W sumie mnie to cieszy :) Ale waga nadal ani drgnie w dól... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja piatek - neidziela mialam wolne w niedziele bylismy na wypadzie za miasto zrobilismy jakies 20km spalilo mi twarz i rece do lokci :p a nawet nie czulam ze slonce tak silnie grzeje :/ U mnie waga tez ani drgnie :/ :/ pierwszy piesiac spadlo 2 kg a teraz stoi w miejscu :/ od dzis cwiczenia wracaja znowu po 3 dniowej przerwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×