Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl92

z Mel B do lata!

Polecane posty

od dzis zastepuje cardio cwiczeniami na cale cialo Mel B tymi 20min z butelka, cos dla odmiany... rzadko spogladalam na tyl mojego ciala i dzis odkrylam ze pozbylam sie cellulitu na pupie :p :p ale nadal oczywiscie nie jest jeszcze chuda jak powinna ale mnie postep cieszy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama - każda zmiana cieszy, ja mam podobnie, waga stoi, ale ciało jakieś inne. Dla mnie Kama cardio jest cięższe niż trening całego ciała, mimo że cardio jest 5 minut czasowo krótsze :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej Kama super, że cellulit zniknął!! Ja mam mało ale nawięcej na udach pod pośladkami... od 2 tygodni stosuję eveline slim extreme 3D ujędrniająco-modelujący podobno rewelacja na cellulit i ujędrnienie ciała. moja koleżanka jest w tym zakochana i mi poleciła więc będąc w Polsce kupiłam (bardzo tanio). pan iw sklepie też właśnie ten polecała... zobaczymy, jak sie spisze :) za mną wczoraj 30 minut hula hoop i Mel brzuch a dzis godzina zumby :) :) ile potu, ile endorfin, ile wycisku super bylo. dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
A ja za godzinkę zaczynam długi weekend :D:D:D:D Wreszcie będę mieć czas na porządne ćwiczenia, może kilka razy dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Ok ladies, czas na chwilę prawdy idę sie zmierzyć (półtora godziny po śniadaniu, ale nie obfitym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
nie wiem czmu nie mogłam skopiować talbeki bo ją mi odrzuciło jako spam :-/ to wpiszę tak: pomiary z dnia: biust: talia: brzuch: biodra: udo: waga: 8.03.2014 89 73 82 95 55 61/62kg (luty) 29.03.2014 89 72 81 94 54 61 kg (?) 1.05.2014 88 72 79/80 89 53/54 59 kg Aktualną wagę podałam z 22 kwietnia, gdy ważyłam sie u teściów. muszę sobie w końcu kupić jakąś porządną. niektóre wymiary są "łamane" bo trudno mi było wymierzyć sie dokladnie. jak widać, największy spadek u mnie w biodrach. za to talia praktycznie ani drgnie w wymiarach - ale wiecie co, że "na żywo" to miejsce akurat wygląda powoli coraz lepiej? I chociaż różnica między moją talią a brzuchem (pępek) to tylko 7 cm teraz, to jednak to nie wygląda źle ... no ale ja nigdy talii osy nie miałam, nawet jako szczupła nastolatka - taka budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
ojej ale sie dziwnie wkleiło, bałagan :p piszę jeszcze raz oby tylko tego też za spam nie wzięło pomiary z dnia: biust: talia: brzuch: biodra: udo: waga: 8.03.2014---------- 89 ---73 -----82 -----95 -----55 ------61/62kg (luty) 29.03.2014---------89 ----72 ----81 -----94 -----54----- -61 kg (?) 1.05.2014 ----------88 ---72 ---79/80-- 89---- 53/54 --59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie i waga i wymiary od jakiegos miesiaca stoja w miejscu :/ zastanawiamsie czy nie powinnam wiecej cwiczyc albo dodac jakies nowe cwiczenia :/ teraz cwicze wieczorami nie rano bo nie mam juz rano takiej mozliwosci...mam nadzieje ze cos znowu sie ruszy a nie zostanei tak jak jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sadzicie co jest lepsze by schudnac cwiczenia z mel b czy jazda na rowerze? Na ktore efekty bedzie trzeba dluzej czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
gościu, jest to bardzo indywidualne. ktoś schudnie od roweru czy biegania, ktoś od Mel B czy Chodakowskiej i innych ćwiczeń w domu, ktoś od zumby albo aerobiku, albo skakanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Mi np bardzo wysmukliła sylwetkę zumba (tylko uwaga najpierw waga idzie w górę bo rosną mięśnie, potem zaczynasz spalać tłuszcz - ja mama mało do zrzucenia więc tracę wolniej niz np ktos z nadwagą 20kg). zumba udchudziął mi uda, wysmukliła plecy. natomiast na brzuch najbardziej działą u mnie Mel B brzuch, Tiffany Rothe talia i hula hoop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wczoraj nie ćwiczyłam, odpuściłam rano a potem jakoś tak wyszło, że szaleństwo zakupowe do majówki pochłonęło resztę dnia. Za to dziś jak wstałam od razu 30 minut treningu odpaliłam. Niedługo się zmierzę, ostatnio u mnie też nic się nie dzieję z cm i wagą, więc postanowiłam robić pomiary rzadziej aby się nie zniechęcać. Myślę, że aby waga drgnęła to zmiana diety jest niestety konieczna. Ja odkąd ćwiczę to tak mam, że na więcej sobie pozwalam :-D. Ale plusem niech jest, że mogę więcej zjeść i pogrzeszyć a waga nie rośnie. Miłego weekendu dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną (dzień wolny mam) 10 minut hula hoop, Tiffany talia i Mel brzuch. wieczorem w planach hula 20-30 minut ale zobaczę ;) a wczoraj, podobnie jak we wtorek, była zumba. jutro chyba robie sobie wolne. pozdrawiam dziewczyny i piszmy regularnie bo fajnie jest !!! 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
to wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
U mnie dziś poszło 5 h spaceru po ZOO :) A teraz łapię oddech po: Mel B cardio, abs i Tiffany sexy back :) Jutro nie wstanę chyba :D A jeszcze mnie nosi i podtańcowuję sobie troszkę do muzyki ;) Wymiary wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Ja wczoraj wieczorem jednak "zaliczyłam" aerobik 45 minut. teraz, po 3 dniach fitness z rzędu po ponad dwutygodniowej przerwie, ależ bolą mnie uda i pupa ;) ale fajne uczucie, coś się znowu dzieje. zaraz lecę do pracy. dziś chcę zrobić sobie wolne od cwiczeń ale kto wie, może zrobię brzuch z Mel albo Tiffany... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam swoj 40min trening wzielam prysznic i teraz ide cos obejrzec, zajrzalam na stare foty sprzed 3mies i patrzac w lustro musze stwierdzic ze z 60% cellulitu z ud poszlo :-) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dziś tradycyjne 30 minut zaliczyłam, rozgrzewka+cardio+brzuch. Cała zlana potem jestem, jak ochłonę idę pod prysznic. Mąż po noccę odsypia a ja postanowiłam dzisiaj zrobić sobię z rana taki poranek dla urody. Maseczka, rozgrzewający balsamik na ciało i doprowadzić do ładu moję stopy. U mnie czuję, że brzuch twardszy, też niby efektów wielkich nie widzę, ale też wczoraj (miałam taki kryzys, czy dalej ćwiczyć) i zrobiłam sobię fotki i porównałam ze starszymi, no i zmotywowały mnie aby dalej jednak kontynuować. Mąż dzisiaj mi powiedział, mała a brzuch gdzie masz i puścił oko:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
fit1980, takie teksty są super i motywują, co ? :D Mój mąż też mi czasem powie cos w tym stylu, dodaje mi to skrzydeł :) ja też widzę niewielką różnicę w brzuchu z wyglądu ale na pewno jest twardszy i wystaje w taki specyficzny sposób, że wiem, że są tam fajne mięśnie pod spodem. a uda to mam takie twarde że ho ho. I obolałe po 3x fitness w tym tygodniu ... ;) wczoraj mialam dzień wolny od ćwiczeń, dzis w planach hula hop Tiffany i Mel brzuch. milego weekednu dziewczyny! u mnie pochmurno ale podobno ma się rozpogodzić ok południa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro u nas ma byc bardziej slonecznie wiec chyba zaczne biegac :) mamy taki fajny zameczek na wzgorzu otoczony parkiem :) pod kiniec czerwca jedziemy w gory stolowe wiec kondycja musi byc :-) pozdrawiam! p.s. co do komplementow of faceta to hmm powiedzial ze widzi roznice ze piersi mi zmalaly ale i tak woli jak jestem "mieciutka" faceci czasem sa okropni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja walnęłam sobie nowe ćwiczenia, ale zakwasy dały o sobie znać po 2 dniach i mam masakrę w d***e :D Ledwo siedzę :D Dlatego dziś delikatnie, jedynie abs i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie cwiczenia?? ja chce sproowac Tiffany na posladki dla odmiany :p dzis wieczorkiem moj uslubiony 40min zestawik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Kama, ja zrobiłam sobie Sexy Back z nowego zestawu plus abs, pośladki i boczki. Bardzo dynamiczne, momentami miałam wrażenie, że ktoś włączył "przyspiesz" przy oglądaniu filmiku :D :D hehehehehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze wyprobuje ;-) dzis przerwa w cwiczeniach ALE ide na 6km spacer :p zimno ale nie pada wiec szkoda pogody na siedzenie, wczoraj zrobilam cwiczenia na nogi bez krzesla :p myslalam ze mi miesnie rozsadzi :p milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja standardowo daję jednorazowo zrobić 30 minut, chciałam wydłużyć trening do 40 minut, ale po cardio nie daję rady nawet nogi podnieść:-D, widocznie jeszcze muszę popracować nad formą. Wczoraj szukałam jakieś motywacji w necie do ćwiczeń i treningów Mel B i gdzieś trafiłam na pochwały na temat treningu Mel B abs, podobno naprawdę działa i na efekty szybko nie trzeba czekać. ma sporo pochnebnych opinii na temat ułożenia po kolei ćwiczeń. Tak więc nie wiem jak wy, ale wieczorem zrobię mało co nieco jeszcze i abs dorzucę, a co.....:-D. Lato podobno może nas dopaść już w połowie maja, a mój brzuch może być piekniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei chce wydluzyc trening z 40 do 50min :p nie wiem czemu ale rozgrzewka plus cardio za duzego wrazenia na moim ciele juz nie robi oprocz lekkiego rumienca na twarzy, dopiero nogi zaraz po cardio daja popalic :p dzis znowu sprubuje zrobic je bez krzeselka no i jak zwykle na koniec rozluzniajace cwiczenia na posladki :D kurcze w sumie u mnie to juz normalna czesc dnia nic specjalnego juz sie przyzwyczailam, by wspomoc pozbywanie sie cellulity nadal co wieczor po cwiczeniach peeling pod prysznicem wraz z gabka z sizalu :) i widac powoli efekty mysle ze do konca czerwca bede dumnie pokazywac "nowe" nogi :) potem zabiore sie za brzuch :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja z rana pyknęłam właśnie Mel B trening całego ciała i boczki Tiffany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććććiówa
Hej ja wczoraj tylko pół godziny hula hoop nic więcej. okres mam i to obfity, ale i tak chyba pójdę dziś na zumbę bo bezbolesny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą z Mel B., Dziewczyny ile ćwiczycie w tygodniu??? po ile tygodniach widoczne były 1- sze efekty, będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×