Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
mama studentki chyba juz raz na zawsze sie z nami pozegnala :( szkoda bo super z niej kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej przeze mnie :(.To tylko pokazuje,jakim człowiekiem jestem ,i dobrze,że dziewczyna się ode mnie odwróciła.Zależy mi na Jej szczęściu,więc niech znajdzie kogoś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz w innym jezyku? My nie rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Zapomnij kochana,zapomnij,że cię kocham,kontynuuj życie,może więcej nie przetrwam( w sensie nie będę żył dłużej)'' taki jest sens tego cytatu.Piękne ,ale dobijające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slucham tej piosenki z tym cytatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poglubilam sie w tym zyciu i nie wiem co juz chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos cie kocha przyjmij milosc, bo potem w zyciu juz moze nikt cie nie pokocha. Czasem lepiej byc kochanym niz kochac. Gdy odrzucisz milosc ukochanego to dlugo dlugo mozesz nie znalezc nowego ktory cie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne slowa studenta. Mysle ze milosc by go uleczyla, wredny charakterek moze by ulotnil sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.31- nie wiesz czego chcesz, wielu tak ma, nigdy nie wiemy co zrobic, jak dobrze wybrac bysmy byly szczesliwe. Jak ja teraz- mam wiele watpliwosci, ktora droge wybrac? Kompletnie nie wiem. Moze przyjmij ta milosc, zobaczysz jak bedzie, czy bedzie ci przy nim dobrze. Bo jesli jestes dla niego wazna i bedzie wierny jak inny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Ja sie właśnie zastanawiam czy nie zakończyć mojego 4 letniego związku. Juz nie daje rady psychicznie i fizycznie, jestem młoda a czuje sie jak wrak człowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Mam 22 lata, w ogóle tego nie czuje. Mój facet wykańcza mnie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykancza psychicznie, zneca sie nad Toba czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15- napisz jaki on jest, ulzy ci jak napiszesz. Poniza cie? Uwaza ze wszystko co powie jest najwazniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Jego zachowanie wykańcza mnie psychicznie, juz mam dość tego wszystkiego. Ma 26 lat, a rozum chyba 7 latka. Jakis rok temu wszystko sie zaczęło, ciągle kłutnie, awantury, fochy, wieczne pretensje o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii, piekny masz nick. Jesli on cie wykancza psychicznie gdy jeszcze tak mloda jestes to potem bylby z ciebie zywy trup po kilku latach. Z tego co napisalas to ja bym z miejsca zerwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aviii
Wszystko zawsze musi być tak jak on tego chce, mojego zdania nawet nie bierze pod uwage. Najgorsze jest to ze on w towarzystwie udaje takiego dobrego, kochającego a w rzeczywistości? Daleko mu do tego. Męczy juz mnie ten związek, ale boje sie go zostawic, boje sie ze nie znajdę sobie nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×