Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
ahahah myslalm ze oczy ci sie kleja haah i idziesz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde no, znow moje posty nie dochodza, pisze i nic, co za badziew, dziewczyny z czy przeklinanie tutaj moz ebyc karane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo juz troche miesa rzucilam, no moze raczej wiecej niz troche, raczej sporo, a niektorzy strasza konsekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, bo sa tacy co zaraz strasza sadami policja i takie tam, ze ip widoczne i ze beda klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymowanie nie jest sztuka trudna ale czasami bywa nudna zwlaszcza gdy nie mam polskich znakow rymy przybieraja forme dziwakow nie wiadomo o co mi moze chodzic rymowanie moze nie wychodzic trudno rozczytac co mam w glowie multum bledow tego nie powie. ja juz nie bede rymowac bo to moze ludzi denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam talentu zadnego, ani rymy ani kawaly ani nic, zero pamieci do wszystkiego, umiem tylko dobrze miesem rzucac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nic nie denerwuje, sa tacy co denerwuja sie zaraz ale ja nie, ja lubie wszystko co wysylacie, czy muzyke czy rymy czy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz wymysle jakis rym, moze mam ukryty talent i nie wiem o tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze tutaj cale dnie czekam az spotkamy sie, mysle sobie czy bedziecie i sie do mnie usmiechniecie a jak bywa taki czas ze nie ma zadnego z nas to przychodzi przygnebienie i prosze boga o ukojenie, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami się sama niepotrzebnie nakręcam. Bez sensu. Ale potrafię też być zupełnie "obok" tego co teoretycznie powinno mnie wkurzyć. Nikt nie jest w stanie mnie obrazić, jeśli nie chcę tego. Jakoś mi to zwisa i żal wobec denerwującej się jednostki czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno,ze jak sie zle o sobie mowi, zle o sobie mysli... to przyciaga sie zle rzeczy do siebie np.pecha... ze wdepniemy w cos, ze dostaniemy trudniejsze zadanie, ze cos jest niesprawiedliwe... nie wolno myslec ze cos nam sie nie uda bo tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz sie czujesz obrazony a raz nie, to normalne, moze masz taki dzien ze jestes bardziej wrazliwa delikatniejsza i moze cie cos poruszyc bardziej, ja mam tak ze analizuje wszystko za bardzo i wkurza mnie to ze mozg mi kaze myslec o przeszlosci, tylko trace na to czas, ale to jest mimo woli, jakies przeszlosciowe sprawy, jakies stare problemy co sie odzywaja i mecza, zeby tak mozna bylo mozg przestawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaczyc guziczek na opcje wyluzowanie,to ja bym ciagle ten guzik wlaczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czlowwiek sobie cos wmowi to tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ale na dole mnie wkur..... te reklamy i te jakies informacje i wpieprzone polecane tematy miedzy nasze pisanie, zaraz mnie trafi, i bieszczadzki ciagle na pocztku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca, uwierzcie naprawdę staram się myśleć pozytywnie, ale pech za mną łazi i ja się normalnie już nie załamuję tylko z politowaniem śmieję Jak ma się coś przytrafić, to ja będę obiektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciagle Orgazmu mozna sie nauczyc albo Moja wnuczka ma problem z miesiaczke i tak non stop pierdoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od czego chce ci sie rzygac? jestem moze w ciazy? a jaki pech cie przesalduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez pech przesladuje, np. dostane trudniejszy egzamin, a z drugiej grupy umiemy wszystko a ze swojej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno jest myslec pozytywnie, oj zle napisalam, mialo byc: jestes moze w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pech w drobiazgach, przykład z wczoraj. Dostaje 80 osób zdjęcia z komunii na płycie. jedna okazuje się pusta...czyja? :) tego jest milionyyy. czasmi się dziwię, że jeszcze żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzygać? nie nie ciąża, znam przyczynę. Z mojej głupoty no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak mi sie zawsze wydawalo ze inne grupy mialy lepsze zadania i zawsze ze ktos inny ma zawsze lepiej, to chyba kazdy tak sobie mysli, kazdy czloeik to jaby jeden i ten sam, zauwazam zachowania ludzi takie same jak moje, i czlowiek jest taki ja z jednej foremki wiele babek, roznimy sie tylko wygladem ale w srodku kazdy podobnie mysli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×