Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
gdzie jest studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss, ile mialas chlopakow, bo chyba nie ma na tej wsi takiego wyboru, nie ma w czym wybierac co? gdzie ty masz poznac? musisz gdzies sie wybrac, gdzies do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 2 poważniejsze związki i ze 2 tzw. przelotne. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie podpisalas umowy na tamtym forum, co cie tam trzyma? ci dziwni ludzie ktorzy cie nie wspiraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss, to malo mialas chlopakow, wyrwij sie do ludzi, powiedz co bys chciala od nas uslyszec? jaka pomoc bys chciala? kazdy ci pomaga jak moze, dobrze gadaja bys poszla sobie z tego forum gdzie cie ponizaja, czemu tego nie zrobisz? przeciez jestes madra dojrzala dziewczyna i dziwne ze tego nie zakonczysz, poprostu wejdz tam i wyloguj sie, szybciej wyzdrowiejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niech strone cs zablokuje i nie wejdzie tam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebnie rozdrapywac rany w wspomnieniach i rzeczach przypominajacych stara milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 - dobrze piszesz, najlepiej zablokowac odrazu spontanicznie by nie bylo odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wszyscy wiemy ze to nie ma sensu, nie ma to jak obiektywizm, z tego co mowilas to nie ma sensu czekac na niego az mu serce zmieknie, raz a dobrze daj sobie spokoj, gdzie lepsze wsparcie znajdziesz? zobacz jak kazdy tu pociesza cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy masz w jakims miescie rodzine? znajomych? ktorzy by ci pomogli? bys troche mogla u nich pomieszkac, oderwac sie, najlepiej to gdzies wyjechac, to sluzy zapomnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss przynajmniej go nie widuje to bedzie miala latwiej by zapomniec pod warunkiem, ze bedzie sama tego chciala i nie bedzie zagladala na te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma tu klopoty tak jak ty i ja tez i jestesmy tacy ze mamy dobre slowo dla kazdego, tak sie tu dobralismy, zawsze zapytaj co zrobic, mozesz sie wyzalic, mamy tu siebie :) i ty wiele razy powiedzialas nam mile slowa pocieszenia, dobrze ci radzimy bys zwiala stamtad, z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powoli tez zapominam, jedynie w ciezkich chwilach coś wraca. kiedys sie ulozy i bedzie tylko lepiej. jestem wam wdzieczna za kazde wsparcie, co ja bym bez was zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.35. mis go widuje na gupim forum a on ja poniza bydlak, gdyby byl dzentelmenem sam powieninien ususnac sie stamtad i dac dziewczynie spokoj a jeszcze tam ja dreczy i upokarza i mowi jaki to on szczesliwy bo wolny, k***s gupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, tylko mialam na mysli ze na co dzien nie widzi go. powinna byc madrzejsza i ustapic temu frajerowi. on chce ja wykonczyc bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
sw pamieci pradziadzio powiadal ze nie dobrym sukinsynom to trzeba ponacinac k****a i posypac szczypta soli hehehheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak dobrze by im nie zrobiło jak papryczka chili w to nacięte miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.38- milo nam, tylko zebys czesciej wchodzila a nie taka skromniutka, siedzi sobie cichutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj studentko :) cos sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo NOCNY MARKO zawital znow do nas, moze wyslij smutnym dziewczynom jakas piosenke mila ale wesola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tylko CZESC WAM? STUDENTKO? co sie stalo, nie dosc ze cie nie bylo to jeszcze marna ilosc slow, co cie spotkalo zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zeby cos wkoncu bylo inaczej... dzis mialam beznadziejny dzien, spotkalo mnie duzo przykrosci.. od kilku dni czuje sie tez taka zawieszona , pomiedzy terazniejszoscia a przyszloscia.. jakby cos mnie dzielilo od ludzi od wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponacicnac k****a haha a najlepiej calkiem go usunac albo wydalic odrazu ich z kraju jak Omara by dziewczyn nie krzywdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko, ja dzis czulam sie jak w pulapce, mamy tez duze problemy ale siedze z wami by tak nie myslec o tym, razem zawsze razniej i lepiej, najgorsze mysli mam rano, potem sie rozkrecam, to nalog juz ze wchodze sto razy dziennie w telefonie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko opisz te cholerne przykrosci, bedzie ci lepiej, wszytsko po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie problemy na ktore nie mamy wplywu juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Slonca Pamietajcie To Tylko Poniedzialek [ Poczatek Tygodnia Zatem Najgorszy] Jutro Bedziecie Mialy Dobry Dzien 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘 Replay - Ty jesteś / Nowość Disco Polo 2014 To Dla Was 😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×