Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Szampony tam są ogolnie w porzadku, tanie, ładnie pachną. Nie radziłabym Ci liczyć na genialna ochronę koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no to nie bede kupowac szamponu w biedronce.. moze to zabrzmi snobistycznie, ale nie uwazam za dobry pomysl kupowanie kosmetykow w biedronce.. chyba wymysle cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoras z was chcialaby pana w holandii miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj , mieszkam w holandii od kilku lat , nie mam nikogo , poznam dziewczyne do 25 lat szczupłą ,zabiorę do siebie i pomogę zacząc nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ogloszenie znalazlam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest fajna strona gdzie sa tez odrazu telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o takich ogloszeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok kochaniutkie, juz wam podam, corka choruje i latam do niej caly czas, ma duzy problem ze zdrowiem, za chwilke wam wysle ta strone, INFO POLSKA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te akurat ogloszenie jest z 20 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna chociaz sobie smsy popisac na poczatku, miec przyjazna dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam w holandii polacy sa bardzo samotni, znam takich ktorzy tam mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon gliss kur, ja mam zolty do jasnych wlosow, tylko po nim mam ladne wlosy, zawsze do niego wracam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dziewczyny? co o tym myslicie? o tych ogloszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo haahaha fajnie, tam duzo tego, sa tez numery gg do niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze fajnie miec tak kogos by sobie pogadac a moze poznac jak sie zaufa porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis poszlam po moj dezodorant ale nie wszedl w promocje, omineli go, teraz patrze wszedzie na ceny, juz sie tak wprawilam by tylko nie przeplacac, np sfrajerowalam sie bo np serek almette w freszmerket kosztowal 4.99 a w realu byl po 3.40, a to duza roznica jest i juz nie bede sie nabierac, na wszystko zwracam uwage, bo przez iles tam lat to tych strat moz esie nazbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z afryki to wlasnie slyszalam ze znajome mawet moje osoby maja tam znajomych, jedna pani nawet opiekuje sie jednym murzyniatkiem, wysyla mu pieniadze, dba o jego wyksztacenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, jezu ledwo żyje. Dostałam wczoraj smsa od niego, czy jestem tego pewna i takie bla bla bla idiota. Nawet nie odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mu d**e sciska ze to ty go zostawilas a nie on ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna, prawdziwa historia, przeczytajcie, a wróci Wam wiara w prawdziwą miłość:* Historia opowiedziana przez lekarza. „ Zwykły poranek w zwykłej przychodni. Leciwy człowiek przyszedł do lekarza, by zdjąć szwy z palca ręki. Widać było, że bardzo się denerwuje i się spieszy. Pytając, o której będzie lekarz, mężczyzna drżącym głosem oświadczył, że o 9 ma niezwykle ważną sprawę, a jest już 8.30. Odpowiedziałem najżyczliwiej, jak umiałem, że wszyscy lekarze są zajęci i będą mogli poświęcić mu czas nie wcześniej, niż za godzinę. Sam już schodziłem z dyżuru. W oczach starego człowieka był ogromny smutek, mężczyzna bez przerwy spoglądał na zegarek i coś mnie przy nim zatrzymało. Chwila namysłu i zaprosiłem go do swojego gabinetu z zamiarem zajęcia się jego raną. Skaleczenie ładnie się wygoiło i nic nie stawało na przeszkodzie, by zdjąć szwy. Wyciągając instrumenty do zabiegu, spytałem: - Widzę, że Pan się bardzo spieszy. Pewnie ma Pan jeszcze wizytę u innego lekarza w naszej przychodni? - Nie, nie mam. Chcę zdążyć na 9 do szpitala, by nakarmić chorą żonę. Przez grzeczność spytałem, na co choruje jego żona. Mężczyzna odpowiedział, że żona ma Alzheimera. W trakcie naszej pogawędki zdążyłem zdjąć pacjentowi szwy i zakończyć zabieg. Spojrzałem na zegarek i stwierdziłem, że starszy pan może nie zdążyć do szpitala na 9. - Czy żona będzie się denerwowała, jeśli pan nie przyjedzie punktualnie?- spytałem. - Nie, nie będzie się denerwowała- odparł i pokiwał głową ze smutkiem.- Moja żona nie poznaje mnie od 5 lat i nawet nie pamięta, kim byłem w jej życiu. - Ale niezależnie od tego, pan codziennie pędzi na 9 do szpitala? Do kobiety, która już nawet pana nie zna? Mężczyzna poklepał mnie po ramieniu i powiedział: - Tak, niestety, moja żona nie wie, kim jestem. Ale ja pamiętam kim ona jest. To z nią byłem szczęśliwy przez całe życie. Stałem przy oknie i patrzyłem na oddalającego się starego człowieka. Dopiero, gdy ktoś zapukał do drzwi, zorientowałem się że łzy ciekną mi po twarzy. Wtedy powiedziałem sam do siebie: TO JEST WŁAŚNIE TA MIŁOŚĆ… o której marzę:*”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten lekarz marzyl o takiej milosci tylko czy marzyl o tym by zona dawala mu szczescie czy marzyl o tym zeby byc taki jak ten pan, takim jak ten pan trzeba umiec byc, to jest dar-opiekunczosc serdecznosc, wielu wymaga milosci a sam jej nie umie dac. To ja wam teraz opowiem, pewna kobieta wracala z wesela z mezem samochodem, gdy juz byli pod domem ona wyszla z samochodu a on zostal, powiedzial ze zaraz przyjdzie bo sie zle czuje, ona poszla, dopiero rano zobaczyla ze maz siedzi za kierownica niezywy. W d***e miala to ze zle sie poczul a potem nawet nie zainteresowala sie nim, dopiero na drugi dzien zobaczyla ze siedzi w samochodzie,umarl na zawal serca w aucie. znam tez inna kobiete ktorej maz choruje, musi miec diete a ona ma go gdzies, jeszcze na niego krzyczy i ma pretensje ze przez niego ma klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×