Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
moze on chcialby ja stamtad wykurzyc takimi komentarzami, szmata osrana z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.36, mi tez nie byloby to potrzebne do szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta Bartosiewicz - Ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.50, :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Studencie, to Ten cs :) Pomagam tam, jestem modem i adminem, ja mam jakieś poczucie odpowiedzialności za to co robię. Ale jeśli on mi pisze coś takiego, że super wolny się czuje to po co mnie dręczy...w końcu będę miała dosyć i oni o tym wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostry wp*****l by mu sie przydal, mis a czy nie mozesz mu tam napisac spirrdalaj albo odp*****l sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega teoja odpowiedzialnosc tam mis? Nie mozesz zniknac stamtad? A czy komentarze wszyscy tam widza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię, bo nie chcę publicznie takich spraw wywlekać. Wiedzą co się stało, bo to taka rodzinka mała (coś jak tutaj), tylko znamy się dłużej i oni wiedzą jak się nazywam, wyglądam. Manto tak, należy mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To albo wybierzesz spokoj i wycofasz sie albo bedziesz ciagle smutna przez tego popapranca. Musisz wybrac co dla ciebie najlepsze i musisz myslec o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem na jakiej zasadzie działają klany w CS,bo w mojej gimbazie a później liceum pełno osób w to grało nałogowo...I faktycznie,Ci ludzie zżywali się ze sobą bardzo często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klanów nie ma, to inny mod. Nie zmienia to faktu, że mimo tego wszystkiego, gdy nie miał mi nic do powiedzenia, to teraz pojawia się. Dogryza i próbuje przywrócić mnie do tego stanu załamania. Zrezygnował, to niech się nie odzywa do mnie, obok mnie, odnosi do tego co robię. Niech umrze...przez niego pragnę czyjejś śmierci, bylam inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zdecyduje czy odejsc stamtad czy sie meczyc z tym cyckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa milosc nie krzywdzi tylko wzmacnia, falszywa milosc zabija i wlasnie on cie zabija- ta k****. Sory za slowo ale mialam ochote nazwac go k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwac faceta k***a to straszne ponizenie dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale wytrzymywalam jego obecność. Dopiero gdy w moją stronę kieruje jakieś durne uwagi, to wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kiedys wymysla cos zeby mozna bylo wylaczyc w mozgu cierpienie, takim guzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie chcesz publicznie spraw wywlekac a ten smierdzacy k***s moze ponizac cie na tym forum? Czy oni tego nie widza? Nie moga ci pomoc? Przeciez zzyta jestes z nimi, niemoga ci pomoc? Czemu toleruja jego prostactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remix remix
Niesamowite rzeczy działy się w poniedziałkowy wieczór na londyńskim stadionie Selhurst Park, gdzie Crystal Palace podejmował walczący o pierwszy od 24 lat tytuł mistrza Anglii Liverpool. "The Reds" prowadzili już bowiem 3:0, ale w samej końcówce stracili trzy gole i ostatecznie mecz zakończył się remisem. Jeśli w środę Manchester City wygra z Aston Villą, to na kolejkę przed końcem będzie miał dwa punkty przewagi nad Liverpoolem. Liverpool przez większość meczu kontrolował to, co działo się na boisku, i pewnie zmierzał po zwycięstwo nad beniaminkiem. Pierwszy gol dla gośc***adł już w 18. minucie, gdy Joe Allen świetnie uciekł kryjącemu go obrońcy i strzałem głową otworzył wynik spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:03- autor tematu? Tak remix remix to autor cy autorka? Kim jestes? Nie cieszysz sie ze twoj temat trwa? Co znaczy twoja dxisiejsza wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:03, chyba mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę dzisiaj ta szopkę bo mam juz dość tego wszystkiego. Później zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Avii, on nie wie co traci bo fajna jestes haha koncze szopke- nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.57 widocznie oni sa takimi samymi prostakami jak on, miss bierz przyklad z Avii, ona by sobie poradzila na tej grze tam na forum z tym twoim bylym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc moi drodzy, od niecałej godziny jestem wolna:) oczywiścię nie obylo sie bez prośb o kolejna szanse, przepraszania, ale to i tak by nic nie dało, a wiecie czemu? Ten zlamas przyznał sie ze sam chciał ze mną zerwac, ale nie miał odwagi! Ja p*****le co za pieprzony dran! Po jaka cholerę chciał na początku abym mu dala jakas szanse!? O matko z kim ja byłam tyle czasu?? Chciałam mu oddać pierścionek, zloty, który dostałam na urodziny od niego, ale nie chciał go przyjąć. I wiecie co zrobilam? Poszłam do jubilera i go sprzedałam! Dostałam za niego 2 stowy, będzie na fajne buty! :) Nasza rozmowa trwała dosłownie pół godziny, cieszę sie ze to tak wyszło. Teraz czuje sie fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystko dzięki Wam, to Wy mnie do tego zmotywowaliscie. Aż sama nie wierze ze to zrobilam! A jednak! Jestem z siebie dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dziewczyno jestes wielka, kocham cie za to ze poszlas i sprzedalas to gowno bo ja zrobilam to samo, tez spredalam zloto haha. Widzisz wygralas, jestes wolna jak ptaszek, teraz ciesz sie wolnoscia, to jest najpiekniejsze po takim toksycznym zwiazku-wolnosc. Wiem jak sie teraz czujesz bo ja tak samo mialam. Jest wiosna ciesz sie paraduj sobie zyj jak ptak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria uratowala twoja przyszlosc, zawsze uwazaj na takich zlamasow, kobieta ma wspaniala intuicje, dar od boga by przeczuwala zlo zanim ja spotka, kazda watpliwosc kazda nawet najmniejsza czerwona lampka to znak ze to zlamas, ze nie wart jest funta klakow, prawdziwy ukochany nie krzywdzi, nie sprawia ze masz kamien nad zoladkiem, nie sprawia ze masz scisniety mozg od parszywych gnebiacych mysli, milosc to wiosna milosc to raj a to co przeszlas to bylo pieklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×