Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
nocny marku-fajnego miales pradziadzia hahaah konkretny pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.08. hahah nie mogeeeee- dzieki fajny z ciebie gosc, chyba masz cos z pradziadka swojego haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale dzis jest wtorek... oj chyba wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Dobry Czlowiek Z Niego Byl ,Lubil Glupoty :) Jak Zyl To Opowiadal Mi Ze W Niebie Kazdy Ma Swoj Wlasny Dom Jak Sie Rodzi I Nikt Nie Moze Do Niego Wejsc Nawet Jak Pojdziemy Do Piekla To On Pozostanie Pusty Bo Bedzie Nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko, kiedy masz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne slowa tej piosenki nocny marku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne są maloważne a drugie bolesne.. najpierw na wykladzie bardzo bolał mnie brzuch, nigdy az tak mnie nie bolał jak teraz ale nie mogłam wyjsc... robilo mi się słabo i przeczuwalam katastrofę..ale nic na szczescie sie nie wydarzylo mialam problemy z kontem bankowym i pieniedzmi, ktore jeszcze sie nie rozwiazaly widzialam chlopaka, ktoremu jeszcze nie dawno zalezalo z inna dziwczyna w parku przy miejscu w ktorym mieszkam, moglo to byc mi na zlosc bo on ma bardzo daleko do tego miejsca potem bylo jeszcze cos gorszego...co zrobil mi na zlosc.. przyszedl do mojego akademika z tą dziewczyną-na moje oczy..nie wyglądało to jak kolezenstwo,przyjazn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Zapodac Wam Jeszcze Jakis Kawalek ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale numer z tym domem , ale fajnie- mam dom w niebie haah, tylko czy na niego zasluzylam , ale mnie pocieszyles ahah a wlasnie mam problem mieszkaniowy, ale chociaz jak umre bede miala gdzie mieszkac, opowiem dzis komus to co napisales, naprawde jestes fajny gosc a twoj pradziadzio to z******ty gosc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wkrecilam sie w cos co bedzie mnie kosztowac sporo stresu i pieniedzy,,,a nie przyniesie zadnych korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Long & Junior - Tańcz Tańcz Tańcz - Official Video Clip Coś Na Rozluznienie Lapcie :P Musze Was Rozweselic Takie Piekne Kobietki A Smutne Tak Byc Nie Moze! Lapki Do Gory I Tanczymy Panie 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko z tego co piszesz to widze ze to bylo grubo na zlosc zrobione, oj grubo, i nie masz sie co martwic akurat tym bo widze ze on poprostu kreci sie kolo ciebie, mysli o tobie, a co cie bedzie sporo kosztowalo? co sie stalo z pieniedzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co się stało ze mną, Coś zamieniło światło w ciemność - Negatyw, Ostatni rok, dwa, miałem ciężko, Znowu czuję się jak przegrany śmieć, bo, Wszystko się wali prócz tej ściany przede mną, Mówiłem sobie wiele razy "zmień coś" i zmieniałem, Byłem daleko stąd. Wyszło na to, że to nietrwałe, Nie chcę odwiedzin, chyba, że masz dla mnie lek na receptę.. Hipotermia! Zimny wiatr rozwiewa ślad po niespełnionych marzeniach, Gdzieś tam głęboko na dnie mojego zmarzniętego serca, A ja nie umiem znaleźć w sobie światła, nawet w świetle dnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes sama bo masz nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw dlugo nie moglam zalogowac sie na konto, a jak sie udalo okazalo sie ze pobralo mi oplaty,ktorych nie bylo wczesniej.. mam kilkanascie zl na minusie... powinnam 2maja lub wczoraj dostac stypendium, ale go nie ma... w portfelu mam bardzo malo.. martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym brzuchem musisz isc do lekarza, jakies leki przyjmowac, moze przeciwdepresanty by wyeliminowaly wszytskie dolegliwosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Studentka, że obie mamy z****** dzień-sory za słowa. Mam ochotę rozgryzc sobie żyły. Piszę to pożegnanie na forum i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nocny marko jestes niemozliwy chlopak haah:) skutecznie umiesz rozweselic a twoja wypowiedz o tym domu po smierci poleciala daleko, wyslalam bliskim za morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze odchodzisz z forum.. bo ktos rzuca ci swiniami... szkoda twoich wspomnien.., moze sprobuj sie ukryc na jakis czas, moze on odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, wiele slyszalam ale o rozgryzaniu zyl to nie slyszalam, mis umiesz rozsmieszyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jej rzuca swinie? swinie jej rzuca byly facet na tamtym forum, tu nikt nie rzucal swini jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny tyle ludzi kolo was a wy sie smucicie, taki wesoly pan by sie przydal wam a nie jakis cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mi sie smutno juz zrobilo, nie umiem nikogo pocieszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
A Co Inni Na Te Domy Mowia? Serio Ciekawi Mnie To Czy Dziadzio Mial Racje I Sie Zastanawiam Kolo Kogo Bede Mieszkal O Ile Trafie :P A Tymczasem Leci Do Was Kwiatuszki Nutka Kalimero - Całuj mnie całuj (Official Video) 2013 😘😘😘😘😘😘 Akcent To Wlasnie Ja 🌼 Masters - Porywam Cię (2013) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nie wytrzymam. Naprawdę potrzebuje pomocy psychologa. Boże ja nie chcę w życiu ani bogactwa ani przystojniaka z super fura i kasą. Chcę kogoś, kto choć w części da mi to co ja jemu. Całe życie daję innym, pomagam, jestem szczera, czy wymagam zbyt wiele od ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przez ciebie, tak ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×