Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość dziewczyna_18
Najlepiej sobie zawsze rozprowadzic na rece i sprawdzic czy bedzie pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapachy gdzie kupujecie dziewczyny? Ja kupuje teraz na mililitry w nicole, kiedys byl refan, wolalam refan ale juz go nie ma. Trwalosc jest dobra tych z nikole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sie wycwanilam i kupuje tanie i naprawde trafiaja mi sie lepsze rzeczy niz z tych drogich firm. A cienie do tej pory kupowalam inglot bo bardzo dlugo trzymaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze wam dziewczyny milej nocy, ja musze juz polozyc sie, koniec wolnego. Do jutra dziewczyny. A maturzystki ucichly nagle, napewno czytaja sobie notatki. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkład najlepiej sprawdzić na buzi, ręce często mają zupełnie inny odcień od twarzy, są inaczej nawilżone. Może się okazać, że na dłoni podkład będzie się rozprowadzał dobrze a na buzi zroluje i stworzy maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie podklady z pompką ..ale one są droższe zasze..mialam kiedys taki superowy chyba z lirene.. tez kiedys kupilam podklad z biedronki ...ale wiecej tego nie zrobie, bo mam fajna drogerie w poblizu ;) ja lubie perfumy bies-paradiso, niebieski addidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy śpią...a ja nie mogę. "Prawie do nieba wzięłaś mnie..." Życie jest żartem, Bóg musi mieć ciekawe poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* maturzystki powodzenia! Gość moja znajomą nie miała hiv, ale jej partner który ja zdradzał przez 2,5 roku zarazil ja jakimś syfem, mianowicie rzeżączka. Masakra. Zdradzał ja, z jakas laska, która mieszkała 3 bloki dalej niż ona, i tak przez 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze rzezaczka, a jakie miala objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys sobie myslalam ze ziemia to plansza a my jestesmy pionkami w grze. Ze ktos niezle sie nami zabawia a w dodatku dal nam takie uczucia silne zeby specjalnie patrzec jak sie meczymy jak cierpimy. Najsmitniejsze jest jak umrze ktos bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo.. a ja sobie często wyobrażalam swoja dusze, ..albo ze nie mam ciala tylko chodzę duszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha porawilas mi nastroj ta dusza haha ja dzis jestem dusza chyba bo sie czuje jakbym miala zaraz sie przewrocic, ganiam bez celu i nie kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem czemu mam klopoty z cialem- po wczorajszych cw. z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszlam do rosmana :(... haha masakra ze mną, fajne promocje dzis są, dziewczyn dużo.. tłok przy kredkach, lakierach i błyszczykach... a ja znowu chemie kupiłam do twarzy, powinnam to rzucic.. ale zawsze mnie cos podkusi na jakas zel do mycia czy BB lub puder.. a to nie zdrowe dla skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze sobie kupilas, kazdy kupuje to co chce, z ewnoscia zrobilas praktyczniejsze zskupyniz one. Ja w tamtym roku kupila w rosmanie nawet na zapas i tylko zaluje bo: ppmadka okazala sie niefajna a kupilam az dwie, dwie rozmazujace sie kredki rimmel. I tylko stracilam, a dzis promocja tez w rossmanie na dezodoranty, sa po chyba 6 czy 5 zl. Nie martw sie, nie zaluj pomadek- ladniej sie wyglada bez i chlopaki nie lubia pomadek. :)widxialam jak testowaly lakiery i pomadki i az mi sie niefobrze zrobilo i duszno od tego i jeszcze bardziej slabo to ucieklam. Stwierdzilam ze szkoda kasy. A blyszczyki smaruja mi wlosy wiec tez nie lubie a w lakierach wygladam jak idiotka, najlepiej francuski na paznokcisch wyglada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomazalam sobie pazur na glupi niebieski i chodze jak debilka z tym pznokciem , nie mam zmywacza ,musze leciec po zmywacz specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje szminek i blyszczykow nigdy-nie lubie tego, nie maluje sie tym ... lakiery to mam 2 czarny i filoletow +bezbarwny.... mam bardzo poniszczone paznokcie , lakiery szybko mi schadzą od gory i to brzydko wygląda .. nie lubie tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez byłam dziś w roosmannie. Kupiłam tusz, dezodorant nivea i parę innych rzeczy. Widziałam kredki, ale ja nie lubie bo mi sie zawsze rozmazuja. Lakierów tez nie lubie bo mam problem z zapuszczeniem paznokci eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zanim polozycie ciemny lakier na paznokcie czy inny to najpierw polozcie lakier bezbarwny, wtedy latwiej to zmyc i ciemny kolor nie zniszczy tak paznokci i nie wsiaknie w plytke. I dodatkowo bedzie ladniej lezal na paznokciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis dokladnie przeczylalam bo maly ruch byl na temacie i gdzies wyczytalam jak podniesc wzmocnic pupe. Dziewczyny gdy siedzicie przy stole przy biurku w autobusie w tramwaju poswieccie na pupe kilka minut dziennie a w ten sosob ze siedzac napinajcie miesnie pupy i puszczajcie i tak kilka minut. Ja ostatnio jak siedze to trzymam miesien ciagle napiety bez puszczania kilka minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi absolwent wyższej uczelni do biura pośrednictwa pracy i pyta: - Czy jest praca dla absolwenta? - Oczywiście, że tak! Pensja 10.000 zł, komórka i samochód służbowy. - Pani żartuje?! - Sam pan zaczął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? On chodzi za mną po forum. Cokolwiek zrobię, napiszę, komentuje. Nie bezpośrednio, ale odnosi się do mnie. Co to za człowiek? Kto tak robi? Zostawił mnie, to niech znika a nie dodatkowo mnie dręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni, a tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? - W łazience, bierze prysznic. - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam. - Otwórz szafę, to się posrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co on komentuje napisz, a czemu go nie wywalisz? samo to jak sie zachowuje to widzisz jaki to d**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta podstępnie: - Co pani zrobi, jeżeli po przejechaniu pięciu kilometrów stwierdzi pani, że zapomniała pani kluczyków? - Zjadę na pobocze, włączę światła awaryjne, wysiądę z samochodu i sprawdzę, co za matoł pchał mnie taki kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał, że to co on robi to jego sprawa i tylko jego życie. Pisał jakies głupoty o wolności, nie jako słowie, tylko w głębszym znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idą Polak, Rusek i Niemiec przez las i nagle zatrzymał ich diabeł: - Jeśli powiecie coś i przez 20 minut będzie słychać echo to was puszczę. Pierwszy był Niemiec: - Heil Hitler! - Głos rozchodził się przez 5 minut. Następny był Rusek: - Zdrastwujtie! - Głos rozchodził się 10 minut. Ostatni był Polak: - Wódkę dają! - Gdzie!? - rozchodziło się 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha się para w pięknej willi. W pewnym momencie ona mówi: kochanie,było cudownie,możemy to powtórzyć? On: zgoda,ale ja muszę się przez 10 minut zdrzemnąć, a Ty jak ja będę spal, to cały czas trzymaj mnie za penisa. Zrobiła dziwna minę,ale zrobiła tak jak prosił. Po 10 minutach zrobili swoje i on znowu się go pyta: kochanie,zrobimy to jeszcze raz? On: tak,ale na tych samych zasadach. Ja się 10 min zdrzemnę,a ty będziesz mnie trzymała za penisa. Po 10 minutach znowu zrobili swoje. Ona nie wytrzymuje i pyta się go : Czy jak ty spisz i ja cie trzymam za penisa to masz jakąś przyjemność? On nie,nie mam przyjemności,ale mało ci znam i nie chce,żebyś mi chałupę op-------ła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×