Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
maseczka z glinki zweza pory, sciaga, wygladza, poprawia koloryt buzi:) ja mam zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mozna kupic taki peeling enzymatyczny, to chyba dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo,, ja mam since pod oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie to caly czas wychodzi mi cos czerwonego na twarzy, mam tez sporo przebarwien po wągrach i wypryskach ;/ nie lubie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro lece do babki z avonu po czarna maske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszasz zelatyne z cieplym mlekiem, mieszasz az sie rozpusci.. nakladasz na nos. po 10 minutach odrywasz jak plaster.. tylko nie nakladaj na cala twarz ,bo nie dosc ze bedzie bolało jak bedziesz odrywac to jeszcze uszkodzisz skore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam piling enzymatyczny z flos lek, bardzo fajny, on jest z czerownymi napisami do cery wrqzliwej, jest tani i jest super, po nim mam ladna cere, taki ladniejszy kolor i gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj tez mnie rozsmieszyl ten pan co tu byl i do kazdej kochanie skarbie ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby miec ladna twarz to musi ona sie spocic, wtedy wyrzucone sa toksyny , po spoceniu umyc buzie i schlodzic zimna woda, ja sie poce po rowerze domowym i moja cera jest ladniejsza, albo jak kopalam ogrodek to tak samo sie pocilam albo bieganie, duzo ruchu na swiezym powietrzu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahha tak zdesperowany ze az sam sie pogubil w tym wszystkim, wszystkie naraz chcial odrazu poznac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja twarz tez trudno zmusic do spocenia, ale na rowerze sie poci, tym stacjonarnym, moze jakas sauna do twarzy by sie przydala, walsnie parowka z ziol,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie poci sie twarz i nogi tez sie nie poca, jak cwicze musze je powkladac w reklamowki zeby sie spocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam twarz tlusta cala, w wiosennym sloncu twarz ladnie sie opala i nabiera zdrowego koloru, warto posiedziec na lawce z buzia do slonca albo spacerowac w sloncu, to super lekarstwo dla buzi, tez super lekarstwem dla buzi jest morska woda, kapiele w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i zamiast pasztetu z biedronki za zlotowke jedzcie ryby dziewczyny, wedzona makrele, wcale nie jest droga, pasztet jest produktem przetworzonym i szkodzi zdrowiu, ryba jest cala prawdziwa i jest zdrowa, posmarowac wedzona makrela kanapki sobie, zrobic sobie zielona herbate, to co jecie wplywa tez na wyglad buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te cw. polprzysiady o ktorych niedawno pisalismy sa super, ja sie wycwanilam i robie to przy czesaniu wlosow rano popoludniu i wieczorem, to wychodzi ze robie ich 180 razem, po 60 sztuk przy czesaniu wlosow, jestem leniwa wiec jak cwicze to musze jescze cos przy tym robic, bo nudne rzeczy mnei zabijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc, ja tez ide spac, widze ze sie pozno zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie odbieram obcych linkow a wy? to jakies bzdury napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×