Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
nie pomyslcie tylko o tym, ze przebieram miedzy chlopakami, bo tak nie jest :( gdzies ciagle bladze w zyciu, czuje sie samotna, ale to nie jest dobry moment abym z kims sie wiazala. sama nie wiem. setki mysli przeroznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milego wieczoru moje drogie panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, nie moge pisac, by to szlag, znowmusze korzystac z obcych netow, znow musze czekac na przyplyw internetu, kocham was, piszcie......ja was wszystkich rozumiem, nie oceniam, nie bojcie sie milosci, kochajcie chlopakow, oni tez was chca kochac, tylko omijajciezlych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to jeszcze nie jest on albo boisz sie uczucia, ja tez tak mialam kiedys a w koncu tak wyszlo ze zdecydowalam sie z nim byc ale go nie kochalam a on cierpial bo widzial ze jestem brutalna zimna oschla. Potem spotkalam szalona milosc ale ja odrzucilam by tamten nie cierpial i taki wlasnie cyrk jest z tym wszystkim. Oboje mnie kochaja, ja kocham drugiego ale nie moge z nim byc i taki galimatias. Pierwszy mnie kocha jesr dobry i mily i dlatego z nim jestem. A ten drugi moglby okazac sie potem kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mnie przepraszal ze nie da rady ze mną sie spotkać bo prZyjaciel napisal ze pokłocil sie z dziewczyna i go potrzebuje. A ten obiecał ze mu nigdy nie odmowi. Przezylozyl nasze spotkanie na jutro. I ok ja to rozumiem. Dla mnie to była dobra sytuacja bo nie musze świecić Teraz oczami nie wiedząc co powiedzie. Może i masz racje ze z czasem przekonam. Się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Teraz tez siedzę na ławce i pisze z czyjegoś internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lawce zczyjegos internetu haha, dobra jestes, ale sie usmialam, moj telefon lapie tylko tramwaj, teraz tez z niego pisze, dziwne ze on przelizyl spotkanie, taki zakochany byl i musi tulic kolege, no ale skoro tak sie przyjaznia i pocieszaja. Poczekaj a zobaczysz czy cos poczujesz. Jak nic nie poczujesz to daj sobie spokoj bobedziesz sie meczyc. Pieknie jest pokochac naprawde, bardzi ci zycze tego milego uczucia z obu stron. To najpiekniejsze chwile dla kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzki dla was wszystkich. Avii mielismy z toba dziecko wychowywac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tez mialam taka sytuacje, ze facet przelozyl spotkanie o musial "utulic" kolege, ktory ma problemy.. potem okazało sie ze ja bylam tą drugą...nienawidze go za to , ale jednoczesnie sie ciesze bo nic do niego nie czulam, denerwowal mnie i wyzwalam agresje... jeszcze by mu sie cos stalo ;) mam nadzieje ze u ciebie to naprawde kolega i jezeli los bedzie tak chcial to chlopak w koncu zawroci ci w glowie, a jezeli nie to rozstaniecie sie bez bolu w pokojowych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja studentka :) Zaniedbalam was troche :) Wrocilam wczoraj z wyjazdu ...moze nasz temat odżyje :* buziaczki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj studentko. A jesli tyczy tulenia sie kolegow to podejrzana sprawa. Albo poszli sie upic albo cholera wie co. Ale odlladac spotkanie? Mogl odlozyc spotkanie z kolega a nie z toba. A studentko co uciebie? Cos sie zmienilo,poznalas kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie i mila dziewczyno co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalam sporo nowych osob :) Ale ważniejsze że poznalam lepiej osobę, którą znalam od kilkunastu miesięcy.. zaciekawiła mnie. Coś się międzynami wydarzyło.. ale trochę źlę to rozegrałam i prawdopodobnie nic z tego nie będzie=ogólnie zby t dużo złych rzeczy z mojego życia i umysło wyszło na jaw.. jeżeli uznano mnie za dziwno to za mało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba u kazdego cos sie wydarzylo. Pisalam ze ktos sie zakochal we mnie i sobie problem zrobilam, ale wyrzutow sumienia nie mam bo moj partner jakis czas temu nie byl dobry dla mnie. Wieczne pretensje wypominanie. Nawet jak bysmy sie rozstali to bylby wreszcie spokoj. Piszcie dziewczyny wszystkie co u was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie odmawiajcie sobie milosci, to najpiekniejsze uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej niz milosci boje sie przywiązania, związania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem mam tak, że po pijaku przytulam się i całuje z facetami.. (czasem próbują mnie zmacać i na pewno chcą czegoś więcej... ale ja się nigdy nie dam, aż tak to nie!!głupia nie jestem).. w prawdzie zdarza mi się to tylko z facetami na których na trzeźwo lecę, ale wiem gdzie jest granica... ja sie poprzytulam a oni mają niedosyt. Nie wiem czy po tym bardziej mnie chcą czy bardziej nienawidzą. Jedno co chodzi za mną i ciśnie mi się na usta to (przepraszam na przekleństwo) : JAAAAAAAA PIERDOOOLĘ! -taki moralniak... usprawiedliwiam to tym że taka osoba jak ja-bojąca sie związków i zaangażowania, walki, pokazania że na kims mi zalezy- tez potrzebuje odrobiny ciepła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka dni temu wyrzucilam temu chlopakowi co mysle, ze jak ma sie bawic to ja mu dziekuje, niech sie zastanowi czego chce, bo 4 wiadomosci na dzien od niego co maja znaczyc?W oczy chce mnie poznac, a co innego wyprawia. I wiecie co? Znowu do mnie nie pisal, 2 dni pozniej, ze karta od telefonu sie popsula i musial kupic nowa bo w zadnym kiosku nie bylo... (mysle, ze sciemnial)i czy moge mu odpisac dlaczego tak uwazam. 3 dzien juz nie odpisuje mu i nie wiem co z ta sprawa zrobic. Wole wszystko miec wyjasnione, czarno na bialym ale jak ktos jest chamem to dlaczego ja mam dla niego nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz go sprawdzic jakos zanim calkowicie go skreslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze on jest niesmialy? boi sie spotkania twarzą w twarz.. musisz mu powiedziec co myslisz i ze wóz albo przewóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie Cos Na Celulit Na Udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha karta sie popsula nie moge, no niezle sciemnia gosciu. Takie wymyslaja bzdurne wymowki, faceci sa uposledzeni. Wspolczuje ci takiego goscia. A do innej dxiewczyny- no i dobrze ze doprowadzasz ich do szlenstwa tylko sie calujac, przyjdzie taki ze oddasz mu sie cala a takich dupkow tylko wykorzystywac poprzez pocalunki przytulanki, niech spadaja . Kazdy by chcial odrazu na calosc, a niech czeka do usranej smierci na seks. Niech idzie na autostrade na zzybki seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na celulitna udach przysiady, polprzysiady, gimnastyka- lezac na boku podnosic cala noge do gory, potem druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym kiosku karty nie bylo haha, zaraz posikam sie ze smiechu, dobre haha, wlasnie przdchodzilam teraz kolo kiosku i zapytalam o takie karty bedac ciekawa odpowiedzi i pani powiedziala oczywiscie ze sa, zawsze sa haha. Ale d**ek. Ciekawe o co im chodzi tym facetom. Skoro nie zalezy facetowi to po co dziewczynie d**e zawraca cymbal j****y.... Rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham was za szczerosc i ze piszecie wszystko. A facetow nigdy nie zrozumiem. Nie wiedza dupki czego chca, plejboje cholerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentki maja jeszcze miesiac wakacji:) moze wrzesien bedzie piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne jestescie :) puszcze go droga wolna, niech idzie :) raz oszukal to dalej w konia bedzie robil. Pozniej wysle smsa , tylko na razie mysle co napisac. Opowiem wam pozniej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc dziekuje pieknie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro idę na zabawe , popije cos moze , potancze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×