Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ja pisac bede dopiero 1 sierpnia bo mi sie net eyczerpal. Na krzywy ryj w tramwaju pisze:) pozdr. Was wszystkich :).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie wyczerpal net i pisze jeszcze z ostatek nocnego, nowy pakiet bede dopiero miec 9/10 sierpien. pozdrawiam rowniez cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow chwilke pisze z tramwaju na krzywy ryj:) milego dnia buziaczki i duzo usmiechow od chlopakow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekujemy bardzo, pamietaj nadal o nas :)i czekamy na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Witajcie, czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia sloneczka, znow na krzywy ryj:):) niedlugo wlacza internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zanim ruszy jeszcze cos zdaze napisac . Codziennie o was mysle i was kocham:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01-28 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zagladam co pare dni, ale nic nowego nie piszecie.. to nie ma komu odpowiadac :) sama nie mam nic nowego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
To ja Wam opowiem...przynajmniej kto pamięta moją historię będzie wiedział o co chodzi. Otóż mój były odezwał się ponownie, stwierdził że zostawiając mnie popełnił największy błąd w życiu i że będzie walczył o wybaczenie, zaufanie i że to ja jestem tym najlepszym co mu w życiu wydarzyło. Były narzeczony po roku od rozstania chce odzyskać pierścionek. Na dokładkę poznałam kogoś, zakochał się we mnie, ja go traktuję jak przyjaciela a on...liczy że go pokocham z czasem. Podsumowując lipiec stwierdzam, że mam przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez ktos pokochal, ale mi sie porobilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzyskac pierscionek? Niech s*******a, chce go dac innej napewno, ale debil, prezentow sie nie zabiera. On nie jest nic wart, rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
No ale faceci to głupi gatunek...a ten górnik to szczególnie. Kazalabym mu spadać, gdyby nie to że wciąż go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaczyli mi net przed chwila:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palaczom strasznie wala rece a z jamy gebowej wali smola:) jak mi sie przypomni nietakt do facetow to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrowienia kobietki kocham was rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss dzialo sie u ciebie, o narzeczonym to zapomij to historia a ten gornik traktuje cie jak zabawke. My tu obiektywnie to widzimy. Mezczyzna ktory kocha nie traktuje tak kobiety ze rzuca perfidnie potem nagle cos mu sie przestawia, to zwykly egoista. A zebys byla szczesliwa to musi byc milosc z obu stron, nigdy z jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja corkajak juz pogodzila sie z odejsciem to ten wydzwania do niej z zastrzezonego, z obcych numerow, szuka jej. Wyjechalana wakacje do rodziny a on wariuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadalam wam ze ktos sie do mnie usmiechal, do tej pory subtelnie sie usmiecha, czasem jest smutny, ostatnio przyniosl mi owoce, zaczynam sie bac ze cos porobi sie ze mna, walcze ze soba ale mysle ze raczej glupoty nie zrobie, ze sie to rozplynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalyscie o nietakcie do facetow, ja kiedys tez jednemu wywalilam ze smierdza mu lapy papierochami i tez wtedy lapal mnie za nos, na poczatku myl zawsze rece po papierochach a potem juz olewal higiene, z buzi mu jechalo popielniczka a innemu wywalilam taki tekst ze jest beznadziejny w lozku, powiedzialam tak by sie odegrac. Nie pozostaje nikomu dluzna, jak mnie ktos skrzywdzi to pojade rowno az kosci miekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niektore tematy maja czerwone serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam minal miesiac wakacji? mi strasznie szybko minal lipiec:) cos was spotkalo milego i niemilego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale faceci to głupi gatunek...a ten górnik to szczególnie. Kazalabym mu spadać, gdyby nie to że wciąż go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria swiruje coś...ja bylam w norwegii na truskawkach. Rodzina się zlitowala i lecę we wrześniu na sardynie do cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nic poza tym , ze doluje sie swoja figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje ze w niektorych miejscach mam za duzol chcialabym to szybko zmienic (1 tydz) ale wiem ze sie nie da i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×