Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
znow nieszczesliwie pokochalam bez wzajemnosci ;( rozkochal mnie chlopak w sobie a teraz jak gdyby nic olal mnie. nic nie napisalam, co by moglo go urazic lub byc niestosowne. to jest takie niesprawiedliwe :( stracilam go bez powrotu a nie napisze po raz ktorys pierwsza, bo boje sie odrzucenia. tak cholernie cierpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego cie olal? Co moglo byc przyczyna? Tak nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00- c*****y ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ciebie wart, niech spietdala swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor witajcie :) jak wam minela sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo witamy mile kolezanki, sobota fsjna, pogoda superowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w nocy o 00:00 ktos z nas cierpial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawiedliwosci na swiecie , zwlaszcza w milosci i pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawiedliwosci:) ja nie mam wlasnego mieszkania bo mnie nie stac, nas nie stac. Wynajmujemy juz 5 lat. Na komunalne jedt kolejka jak stad do australii, na tbsy trzeba miec ponad 3 tys zarobkow od osoby:( by tam tanio wynajac:( gdy przestaniemy miec sile pracowac to za co wynajmiemy, pod most

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol polski pojdzie pod most z takimi zarobkami i emeryturami, nie bedzie nikt samotny pod mostami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna trafi na faceta ktory nosi ja na rekach cale zycie inna trafi na takiego ktory ja bije poniewiera, mozna byc kilka lat z facetem i sie go nie pozna do konca i okazuje sie albo s****wem albo menda albo zdrajca, inna trafi na aniola i ma go do konca. Nie da sie odpowiednio wybrac, albo ma sie szczescie albo nie w trafieniu na aniola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie na spacer, jest piekna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda zycia na zamartwianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne nie trafia na zadnego...nikt ich nie chce, albo sami glupcy (glupi ludzie-są tacy uwierzcie mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w piątek doznałam zdziwienia.. mam konto na tym facebook'u i tam są takie zaczepki... wiecie o co chodzi,nie? i koles z mojej miejscowosci, z ktorym znamy sie tylko z wiedzenia (ale nie wiem kiedy go widzialam ostatni raz ..chyba z po nad rok temu, jak nie kilka lat wtecz) zaczpil mnie tą zaczepką, nawet go nie mam w znajomych...kiedy mialam ale chyba zmienil konto. Nie wiem co zrobic, mysle ze sie pomylil... czy odpowiadac czy nie? jak odpowiem to boje sie ze wyjde na idiotkę, nie lubię też ignorancji. i nie chce ignorować innych, urazić..... Mieszka niedaleko mnie ...jakieś 5 domów ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz na zaczepke:) napewno sie nie pomylil:) i w dodatku mieszka kolo ciebie:) widzisz swiat nie jest taki zly a post powyzej prawda ze sa glupi ludzie, o kuurde i to jacy glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz mu ze zobaczylas zaczepke u siebie i chcialas byc mila i postanowilas odezwac sie i napewno sue ucieszy. Ja bym sie ucieszyla na jego miejscu gdybys sie odezwala:) .jesli powie ze pomylil sie to luzackim tonem odpowiedz " aaa tez tak pomyslalam ze moze sie pomyliles ale chvialam sie upewnic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie wyjdziesz na idiotke jak sue odezwiesz a ignorowanie jest niemile ale tez nie zawsze:) sa rozne sytuacje i obrzydliwych natretow np mozna smialo ignorowac, zbokow, bylych facetow ktorzy nas skrzywdxili itp itp. W tej sytuacji nie ignoruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sie jeszcze zastanawiam czy sobie nie pomylił czegos i dlatego mnie zaczepił.. np. miał mnie zaprosić do znajomych a zaczepił, miał nic nie klikać i niechcący mu się kliknęło, pomylił mnie z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nspewno nie pomylil. A pomysl czy ty bys sie pomylila w takiej sytuacji? Nspewno sto razy myslal czy cie zaczepic:) pomysl czy ty bys tak na chybil trafil zrobila zaczepke i napewno bylabys pewna kogo zaczepiasz a wzrok ma napewno dobry i wiedzial przy kim postawil zeczepke:) . Zbyt wszystkim sie przejmujesz kochana i martwisz. Dzis niedxiela piekny dzien- zrob sobie i jemu fajny dzien:) A napisz czy on mily jest i czy podoba ci sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi z ta zaczepka? Zaczepka to co innego niz zaproszenie? Nie jestem na fb to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mial nic nie klikac a niechcacy mu sie kliknelo" haha fajnie napisalas, tu wlasnue tak fajnie pisza niektore osoby ze mnie rozwalaja haha. Fajny styl, fajne osoby, mozna sie posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fajny sposob przekazywane mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwalas sie do niego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×