Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
dlaczego nasz wątek się posypał? to przykre :( tylko ja tu piszę i czasem chyba ktos obcy.... wczesniej byla taka fajna pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będe tu jutro po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem ta pania, tylko ostanio nie moge byc za czesto, bo moj komputer jest na 3 osoby a w telefonie juz rozwalilam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc mila i delikatna przy nim i subtelna, panowie takie lubia, podczas imprezy stoj przy kolezankach i milo z nimi rozmawiaj usmiechnieta, nie kokietuj obcych facetow, a na niego patrz delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ferie bylam sama, mialam komputer na wlasnosc a teraz corka tez potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zabija, ale przecież się nie zabijesz na prawdę sam. Po prostu coś się dzieje z organizmem, nie śpisz, nie jesz, ciało cierpi, masz depresję. Wyglądasz coraz gorzej. Szukasz już nawet pomocy u psychologa. Kiedy byś miał ją znów, nagle wszystko jak ręka odjął. Tu żadna terapia nie pomoże, chyba że jesteś tępym mułem i skorzystasz z prostych narzędzi. Bez miłości te wszystkie porady są takie jak wióry z tartaku. Jakoś to trochę pomaga, ale...szkoda kasy. Ale cóż, kiedy powiedziała ci nie. Sam musisz się ogarnąć, życzyć jej szczęścia i iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro dziewczyna tu przychodzi to jej to pomaga, gdy nas nie bylo wysylala smutne minki ze nas nie ma, lubie mlodziez, mam mlodziez w domu i wiem co to niespelniona milosc, wchodze tu zawsze by zobaczyc czy czuje sie lepiej, nie ma komu sie zwierzyc, jest samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat przychodzę gdy was nie ma.. a wy jesteście gdy mnie nie ma ;) fajni z was ludzi...a osobą ,która się smuci jestem ja -studentka.. czuję, ze muszę zacząc zyc od nowa ale na razie nie wiem jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że to pomaga, gdyby nie to forum to bym, chyba był jak odcięty zahibernowany w przestrzeni, a tak to można coś chociaż anonimowo napisać, wygadać się. Nic to do końca nie załatwia, ale jest trochę lżej. trzeba iść spać, a jutro zacząć nowy dzień. Oby tylko nie był taki jak dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak :) też zaraz lecę spaciu... ale tego topiku nigdy nie opuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka, młoda. Ja troche starszy i te same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego topiku wgl nie czytałem tylko Tytuł i od razu na ostatnia stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku było coś innego, ostatnie strony to tylko moje żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tak mi się chce spać, że chyba nie przeczytam, tylko ten tekst o miłości która zabija do mnie przemawia. hehe, żale....tak jak ja, jezu jakimś cudem trochę mi lepiej , zaraz idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ona zabiła 4 razy ....ale więcej się nie dam! nie jest mi pisane byc sczęsliwą to zajmę się czymś innym! :D dobranoc, do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dwa razy, z ta sama osobą. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na corke ktora jest na domowce studenckiej, zawsze dud martwie i nie moge spac to weszlam do was odrazu zobaczyc do mojej studentki, widze ze odwiedxil nas mily pan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez ma cyrki milosne, ostatnio zaplanowala spotkac sie z chlopakiem i powiedziec mu ze nie ma sil sie z nim spotykac bo po spotkaniu zle sie czuje bo on nie wie czego chce, gdy wrocila spytalam jak bylo a ona na to ze nie potrafi mu powiedziec ze juz nie chce spotykac sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa ksiazki psychologiczne ktore pomagaja radza w sprawach milosnych, np jak zavhowywac sie wobec mezczyzny czy kobiety zeby wzbudzic zainteresowanie lub rady jsk utrzymac milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same lovelasy teraz cholera jasna na tym swiecie i bawidamki haahhaah, serca psuja serca zgnija nam z braku milosci, czasy bezmilosne nastaly, po armagedonie wszytsko wroci do normy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zle gnojki powinni w pierwszym rzucie isc na ukraine, polec i by same dobre chlopaki zostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide bo mnie krew zaleje, bo polskie dziewczyny slowianki musza cierpiec przez polaczkow lajdaczkow, jutro przyjde jak mi krew odplynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napije sie wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie ! gdybym wiedziała że później będziecie nie poszła bym spac :( -studenka ... tak, polacy to łajdacy ale też nie masz za bardzo z czego wybierac... ;> niestety.. ale amerykanina też bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi sa fajni dla polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznę uczyc sie szwedzkiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto uczyc sie szwedzkiego, teraz w polsce jest firma szwedzka svenska i podobno ludzie fsjnie zarabiaja a np w biurze u nich pracowac i znac jezyk to atrakcyjna praca, jak ktos zna angieldki to latwo uczy sie szwedzkiego , no i szwecja jest porzadnym panstwem i bezpiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka par polka-szwed i naprawde bardzo sympatyczne mile malzenstwa, pan szwed naucza w szwecji jezyka, przesympatyczny mezczyzna maja 3 dzieci, on wspaniale uczy obcokrajowcow jezyka, zona w domu z dziecmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakiś miesiac temu zaczełam uczyc sie rosyjskiego.. ale zakonczylam na alfabecie ;D dzis obcielam sobie włosy SAMA :D wyciełam sobie garsc włosow a i jakos lepiej sie czuje ;* pozdrawiam studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×