Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Piszcie zawsze dziewczyny:) nue czekajcie az ktos tu bedzie- potem odpiszemy :) wyrzuccie tu swoj krzyk swoje cierpienie:) tu mozna wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo kogoś oceniać. Lepiej ofiarę niż oprawce Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nadal ten górnik? :( a odcielas sie od niego? Czy jestes na tej grze z nim? Masz z nim kontakt ? Zwodzi cie? Poczytaj temat oszust z sympatii- tam to sie dzieje, jacy faceci sa na portalach jak oszukują kobiety, nie szukaj na portalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 no wlasnie :) tamta dziewczyna przezywa koszmar z facetem,jakis dziwny typ , wykorzystuje jej dobroć i oddanie, takie dzuewczyny potem cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nadal on. Nie mogę przestać kochać, próbowałam...nie gram z nim, ale utrzymujemy kontakt. Na necie nie szukam nikogo. W realu, jak wczesniej pisalam sami dziwni, (w stronę choroby umtslowej ) z żonami, lub całkiem mnie olewajacy. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ci zonaci i rozwodnicy sa p******i, skad wogole tacy ludzie sie biora, malo jest dobrych facetow, gdzie oni? Sa z żonami i dziecmi , sa dobrymi tatami i mezami, nie wchodza na debilne portale szukac rozrywki . Cierpisz Miss bo utrzymujesz z nim kontakt inaczej bys juz zapomniala , szkoda mi ciebie bo minal rok i juz bys mogla byc uleczona. Czemu utrzymujesz toksyczny kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem głupia... I na nic dobrego nie zasluguje Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym mieć dziecko Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaslugujesz:) tylko jest ci ciezko zrywac ze zla toksyczna przeszłością :) trzrba sie czasem przełamać by zmienic swoje zycie bo inaczej nie obejrzysz sie i bedziesz miala po 40 i ..... bedziesz sama , bez nikogo , górnik zabiera ci cenny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeeeeee tylko nie to:( nie dziecko z gornikiem, za Chiny , dziecko teoje nie moze miec jego za ojca, chyba nie chcesz unieszczeiwic dziecka? Dziecko to slaba delikatna istotka i bardzo cierpi jak ma zlego rodzica albo jak wogole jednego nie ma bo albo uciekl porzucił albo wogole jak go nawetnie zna:( nie róbcie dziewczyny dzueci dla samych siebie- by tylko bylo, ono musi miec obojga dobrych ofpowiedzialnych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się poznawać ludzi, nie marnować czasu, ale porażka. Już po tyg znajomości robią mi wyznania, każą się modlić o miłość do nich. A fajny facet uwagi nie zwroci. Żonaty był fajny, co z tego... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odległość nid będzie dzidziusia :) Dziwne, chcę umrzeć i mieć dziecko... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonaci sa fajni..... do czasu , moj żonaty jaki byl cudowny oddany a jak przez niego zaczelam miec klopoty i prosilam o pomoc to.... mial mnie gdzies, przyjaźń sie konczy gdy potrzebujesz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Nobody- wiec umarcie albo dziecko:) nie mozesz począć dziecka i umrzec bo zostawisz je same, chyba cos zle napisalas:) z tego wszystkiego juz ci sie pomieszalo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram go pierwsze Miss nbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie nie konczy sie na gorniku , kiedys go nie znalas i zylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze swiety :( Nie wiem co robic... dopadlo mnie zapalenie pochwy, drozdzaki... mialyscie kiedys taki problem? Wiecie jak sie go pozbyc? Poki co to kapalam sie w kali i uzywam masci crotlimazolum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lec do lekarza, clotrimazolum nie jest na wszystkie szczepy Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveBrighitte
Ja uwielbiam, a właściwie to kocham Tarkana i wszystkie jego piosenki. Kiedy na niego patrzę to serce bije mi szybciej, czuje motylki w brzuchu i pieką mnie policzki. Żałuję, że On nigdy mnie nie pozna i nigdy nie będziemy mogli być razem. Naprawdę żaden facet nie podoba mi się tak jak On. I co ja mam z tym zrobić? Chyba zostanę starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveBrighitte
Dodam jeszcze, że ja kocham Go już od kilku dobrych lat. I nie mogę przestać, choć próbowałam o nim zapomnieć. Dlaczego w realu nie ma takich mężczyzn jak On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś podobali mi się sportowcy (bo talent i zdrowy tryb życia), aktorzy, itp. i wiesz co? Przeszło mi. Po tym jak czytałam wywiady z nimi, newsy o życiu prywatnym, to odechcialo mi się nie tylko spotkania, lecz również oglądania/słuchania. Dopiero jak kogoś się pozna można wiedzieć jaki jest naprawdę. Choć nigdy do końca :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveBrighitte
Ale ja właśnie, dlatego cierpię, bo wiem, że nigdy nie będzie mi dane spotkać go w realnym życiu i nie będę miała możliwości przekonać się o tym jaki jest naprawdę. Co więcej, nie mogę nawet mieć nadziei, że kiedyś spotkam kogoś podobnego do Tarkana, bo niestety w Polsce nie ma facetów o tym typie urody, a blondyni mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveBrighitte
Wiem, że dla większości osób mój komentarz wyda się infantylny i banalny. I pewnie wiele osób powie, że nie liczy się wygląd, tylko osobowość. O oczywiście zgadzam się że osobowość, charakter i sposób bycia oraz zachowanie w stosunku do innych odgrywa ważną rolę, ale nie oszukujmy się wygląd też ma znaczenie. A co ja poradzę na to, że pociągają mnie bruneci o ciemnych oczach. Blondyn, szatyn, czy rudowłosy może być dla mnie dobrym kolegą, ale są dla mnie aseksualni, nie pociągają mnie fizycznie, nie są atrakcyjni. Oczywiście seks nie jest dla mnie najważniejszą rzeczą w związku, ważne są tez poczucie wzajemnego szacunku i zaufania, no i przede wszystkim miłość, bez której nie wyobrażam sobie związku. Jednak, żeby związek był satysfakcjonujący dla obydwu stron okazywanie sobie wyłącznie platonicznej miłości nie wystarczy, ważna jest tez bliskość fizyczna. A jak, to spełnić gdy jest to niemożliwe, bo obiekt moich uczuć nawet nie wie, że ja istnieje. Dużo osób z mojego otoczenia próbowało mnie przekonać, żebym zmieniła zdanie, ale niestety na próżno. Nie chce się zmuszać i na siłę wchodzić w związek z kimś kto mi się nie podoba, ale niestety typ mężczyzny, który mi się podoba jest nieosiągalny:( Dlatego muszę pogodzić się z tym, że będę sama, choć nie jest to łatwe, bo zawsze chciałam mieć rodzinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarkan jest gejem i jest malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak slucham Tarkana to tez dziala na mnie jak .... Ciezko to ująć w slowa, jest tajemniczy , jest cholernie seksowny i....no i wiesz, sama to czujesz, jak tańczy na pustyni i ta jego klata no ale coz, woli panow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa jeszcze jedno:) Tarkan nie ma ciemnych oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegryw spierdalaj z tematu, nie masz sie gdzie wpierdalac, Brogitte przeciez Turcy sa w Polsce, mozesz poznac podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drożdzyce najlepszy clotrimazol, tabl rano i wieczorem a do tego maśc tez clotrimazol , smarujesz tabletkę maścia i wkladasz , systematycznosc stosowania i po bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss szkoda zdrowia, czas by pojsc do psychologa po tabl , musisz odbić sie od dna, to juz zbyt dlugo trwa, masz depresje , ratuj sie , żartów nie ma, wiem co mowie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzony psychol przegryw spieprzyl strone debil, malo mu k***wskich tematow to c***a wsadza tam gdzie nie trzeba, baran zawszawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×