Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
14:07 nie dziwie ci sie ze zle sie z tym czujesz, a moze ma klopoty? Moze cos z mezczyzna a moze zakochala sie i dlatego cie olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to poznala chlopaka i po krotkim czasie zdecydowala, ze zostana para. Przykre bo teraz wyszlo, ze tylko z problemami leciala do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32 no tak , poki bylo jej zle to potrzebowala wsparcia a teraz zapomniala o kolezance bo jej ktos zakrecil w glowie, jeszcze bedzie potrzebowala wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja jestem winna Bogu??!! Jestem nikim i nikt mnie nie potrzebuje, więc niech trafi mnie szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga sobie ludzie wymyślili a my sie meczymy i cale zycie zastanawiamy sie czy jest , gdy jest nam wesolo myslimy ze on jest a gdy nam smutno ze go nie ma , idzie ochujec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jak bezpański pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham wszystkie psy, ładne i brzydkie. Co się martwisz :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawilam go :( powiedzialam, ze to koniec :( czuje sie jak zolza, nie wiem czy sie uwolnilam czy bede zalowac nie wiem ....... ciezkie zycie w uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prawie codziennie sie klocilismy, dzisiaj z jego znajomymi poszlam na cmentarz gdyz jego babcia mu sie przysnila i mial potrzebe pojscia. I wszystko byloby dobre, gdyby z kolesiem nie musial zaczal jarac na cmentarzu. Zapytal mnie co prawda o zdanie, to powiedzialam, ze jego sprawa. Zdaje sobie i wie, ze nie lubie gdy to robi. Widzial moja mine. Ale co to kolega to musi robic to co inni. Przerasta mnie ta sytuacja. Nawyzywalam go. On na mnie tez podnosil glos, powiedzial ze zachowuje sie jak dzieciak, ze jestem p******a kobieta( innymi slowami ) padly ode mnie nie mile slowa, zeby sie odp******il..szarpnelam go. Teraz mam wyrzuty sumienia.Powiedzialam, ze mam dosc ostatatecznie i ,ze to koniec. Nie chce z nim byc. W nocy wyjezdza w trase z pracy to nie spotkamy sie. Zapytalam czy spi, to nie odpisuje. Sama nie wiem jak go przeprosic jak to ubrac wszystko w slowa. Jeszcze okres spoznia mi sie 4 dzien jutro juz 5... brakuje tego zebym byla w ciazy to idzie sie powiesic :( nizej nie bylam dawno. Prosze Was doradzcie mi, pomozcie co mam mu napisac. Tak nerwy mna trzaskaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( jest ktos z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trawa nie jest zła, alkohol jest gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj kilka dni i kup test. Facet jest w trasie? To zawodowy kierowca? Daj mu czas do namyslenia, bo to niedobrze jakby na drodze zaczął się denerwować. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dzisiaj 5 dzien go nie mam... denerwuje sie. Jaki najlepszy jest i najtanszy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 dobrze zrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc w ciazy z facetem ktory jest niedobry? Porażka :) wspolczuje ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przechodzilam to samo, jesrem po rozwodzie, bylam nieszczesliwa przed slubem a po slubie sto razy gorzej, nie mozna na sile ciagnac toksycznego zwiazku , predzej czy pozniej znienawidzisz go tak ze rozstanie bedzie ukojeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie daję rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórzy po pewnym czasie bardzo żałują rozwodu. Po czasie dopiero wiadomo, że można było wiele zrobić. Ale jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu mnie boli serce.. znowu miłość dotknęła mnie w ramię, ja na nią spojrzałam nieśmiało i z nadzieją, a ona odeszła mówiąc, że nie jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
0:11 ,alkohol jest gorszy niż palenie,ale są gorsze rzeczy od alkoholu.Takie,po których ma się uczucie kompletnej beznadziejności oraz po której przychodzą koszmary w nocy,uczucie ,że wszyscy po prostu cię obgadują,omamy słuchowe.Jeden dzień jest dobrze,przez kolejne dwa dochodzi się do siebie.Juwenalia,czas kiedy człowiek kompletnie nie kontroluje siebie. Zwłaszcza,gdy jest przygnębiony i chce znaleźć szczęście. Jedna decyzja życiowa potrafi zniszczyć duszę kompletnie,doprowadzić do tego,że człowiek praktycznie staje się martwy mentalnie i żyje tylko teoretycznie,ciało funkcjonuje,chodzi na zajęcia jednakże dusza nie ma nic z tego.Nawet satysfakcji z pozytywnych ocen,przechodzi przez całkowicie obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje juwenalia już się skonczyły, piłam codziennie.. nie byłam w stanie się najebać do zgona i pożygu żadną iloscią alkoholu. Miszałam wszystko i nic. Wypiłam całą butelkę wina, całą butelkę szampana i 1 lub 2 piwa i nic. Innym razem 4 piwa i wódkę i zioło i nic ... codziennie . Nawet kaca nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudent
To gratuluję...Ja tam nie wiedziałem,co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pijecie? Nie rozumiem, mam wstret do alkoholu, nigdy tego nie zrozumiem dlaczego ludzie piją tak duzo i nie boja sie zlego samopoczucia. Gdy juz wypilam dwie lampki wina czy piwo bylam wesola 10 minut a potem bardzo smutna. By nie byc znow smutna od dawna nie ruszam tego gowna a jak ktos pije takie ilosci to nie rozumiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy byscie sie w****ily jakbyscie w telefonie waszego faceta zobaczyly folder zdjec jakis bab, od ubran po gole? Jak byscie zareagowaly/co powiedzialy? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) po ryju dostalby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję bo po alkoholu jestem fajniejsza. Bardziej towarzyska, skora do rozmowy, mniej nieśmiała.. lepiej się bawię. Piję żeby zapomnieć że mnie nikt nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy byscie sie w****ily jakbyscie w telefonie waszego faceta zobaczyly folder zdjec jakis bab, od ubran po gole? Jak byscie zareagowaly/co powiedzialy? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowie mi ktos? on robil ze mnie idiotke szybko wyrwal tel usunal i wmawial ze nic tam nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćb
A te baby to jakieś jego znajome ? Czy z internetu, nie zna ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×