Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
jak dla mnie moglaby byc jeszcze zima... nie wiem.... nie potrafie cieszyc sie z wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstudentka
Nawet nie pamietam kiedy ostat raz tu bylam... przepraszam ale zupelnie o was zapomnialam .tak mi przykro... wybaczcie. Postanowiłam że w tym roku wyjdę ze , to znaczy zmienię swoje życie na lepsze. W luty zaczęłam pracować..nie mam na nic czasu.. ale sobie radzę. Zainwestowałam w siebie. Zmieniłam fryzurę, pomalalowalam na jaśniejszy kolor. Podobno schudłam.. mam nadzieję, że wyladnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że hobbistycznie zajmuję się zrażaniem do siebie ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja hobbistycznid zajmuje sie krzywdzeniem facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce schudnąć i wyladniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten d**ek co lata za kolegami? Cos zmienilo sie u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym dupkiem nadal sie mecze... przez kilka dni byla cisza, spokoj, dogadywalismy sie, wyjezdzal w polske na wyjazdy z pracy.. a od soboty z powrotem wrocilo co poprzednio. Ciagle pospiechem do kolegow, soboty nie spedzilismy razem bo kolega wazniejszy dziewczyna wprowadza sie do niego to musi isc do nich ''sciany malować''. W niedziele widzialam go przez krotki czas, bo twierdzil, ze zle sie czuje a do dzis w sumie malo co pisze. Wczoraj jakies sprawy zalatwial, pozniej koledzy. Mowi, ze tak zajety bedzie, ze nie da rady sie spotkac. Kawal c***a z niego :) Wesele bylo 2 tygodnie temu poszedl z kolega sam to musial ladnie sie wybawic i k***ica mnie bierze jak pomysle, ze wywijal z jakimis panienkami to popil, drugi dzien poprawiny to oczywiscie nie spotkamy sie :) Mysle, ze stoje w jednym i tym samym miejscu. Probuje byc chamska i zlewam go w ten sposob jak on mnie. Tez chce zabrac sie za jakies cwieczenia, jak bedzie ladna pogoda chce pojsc pobiegac gdzies do lasu. Chce cos zrobic dla siebie, a takze przy okazji pokazac mu, ze drugiej takiej dobrej nie znajdzie :) Ale coz jego wybor, doceni jak straci :) A u was kochane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisze jak wroce ze sklepu ale juz mnie k***ica bierze na tego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok czekam :) juz mialam rozne mysli, zeby go jebnac z calej sily wydrzec sie prosto w twarz i wygarnac choc on zdaje sobie z tego sprawe i wie co robi ale zaprzecza, ze wyolbrzymiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz co cie przy nim zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzaleznilas sie od jego toksycznosci, to dziwne uczucie, tez tak mialam, przywiązanie nas trzyma przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chodzi na wesela bez ciebie? Wszystko to jest takie dziwne. Cos musi byc co cie trzyma przy nim, jakas niewidzialna siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko co u ciebie:) poznalas kogos milego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam sporo nowych osób... Ale cisza ns morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:((( smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego normalni i fajni faceci nie zwracają na mnie uwagi... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak tu dawno nie bylam, az 3 dni a o dwa posty wiecej : smutna buzka i post miss, miss mam to samo a post powyzej : czemu smutna minka? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyciągamy c*******h facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz k**** mac. Mam dosyć tej wegetacji. Kogo oszukuje...po co ja żyje? Powiedzcie? Aby dawać innym szczescie? A niech go trafi, niech cierpi jak ja cierpialam i cierpię i niech wyleje tyle łez, co ja knur podly. I niech trafi na szmate, która go zniszczy, że będzie jak ja teraz marzył o tym aby zdechnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na jego szczescie, patrz na swoje szczescie, mysl o sobie, dlaczego tak sie meczysz przy nim? Co was laczy? Po co razem jesrescie? On cie nie kocha a ty przywiazalas sie i sie meczysz, ja bym dawno odeszla. I po co ci to? Przeciez to niszczenie samej siebie a z czasem bedzie coraz gorzej, na licz na to ze cie pokocha, ze bedzie pieknie i milo, bo nie bedzie a jak zmusisz go do slubu to juz bedzie twoje utoniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę spać...chcę odejść, umrzeć. Mój umysł wariuje a serce to kubeł śmieci Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z kim pogadać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 dobrze by było gdyby cię zostawił. Tragiczna jesteś, mściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznajesz zasadę "dobro powraca"? Niektórym się nie sprawdza Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28- nie oceniaj jej, nie znasz jej, nie czytalas jej wszystkich postow to nic nie wiesz , to on jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss co sie wydarzylo? Ktos cie skrzywdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie cos ja z nim trzyma ale zachowuje to dla siebie- i dobrze, trzeba to uszanować , moze jest uzależniona jakos a nie chce pisac ale widac ze cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno skrzywdził. To wraca ciągle. Jak mam zapomnieć? Tylko odchodząc. Tylu ludzi umiera a chce i ma dla kogo żyć. A mnie Bóg zostawia... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×