Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
22:30 masz nas :) a tamto przyjdzie , nie bedziesz wiedziec kiedy, zapomnij o tym ze bardzo chcesz i wtedy cos bedzie sie dzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 nie bedzie wojny, nie martw sie, faceci pod kazdym wzgledem sa p******i, wywołują wojny zabijają, juz od dziecka bawią sie w zabijanie i dziwic sie co za chuje z nich wyrastają , ja bym chviala sama zyc , faceci to mordercy i powalency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zawsze będe sama :( ...3 rok studiów, a dalej sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 moze byc tak ze jeszcze dlugo nikogo miec nie bedziesz, przynajmniej nie uzerasz sie z facetem zadnym, moze los cie chroni przed , jeszcze niejeden stanie na twojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze.. podziękuje za taką ochronę losu. Wolałabym żeby facet mnie bronił, stawał w mojej obronie,był oparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak milo widziec nasz temat w spisie tematow z tym czerwonym serduszkiem w dodatku :) milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jeszcze taki sie nie pojawil i dlatego los cie chroni przed byle czym. Nie zrozumialas co napisalam? Napisalam przejrzyscie :) kazdy by zrozumial sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:12 - trudno o takiego i to jeszcze w tych czasach oszustów i egoistow, malo ktory jest taki o jakim marzysz, no ale miej nadzieje, w tych czasach oparciem musimy byc same dla siebie i bronic same siebie, z nieba anielscy mezczyzni nie spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa jeszcze jedno, teraz mezczyzni wymagaja od kobiet by to one byly wsparciem dla nich i ich broniły- niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doczytałam ostatniejgo z tym że się niejeden pojawi, przepraszam.. ale ja już nie mam sily przez to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sile nie szukaj bo to zly doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki :) nasz temat to najbardziej ogarniety i z porzadnymio ludzmi ktorzy sa od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslicie co facevi lubia robic z kobietami? chodzi o zajecie np wspolne robienie zakupow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od faceta. Każdy inny, jedni nie znoszą zakupów, inni nie potrafią kupić czegokolwiek samemu a jeszcze inni uwielbiają :) Ja lubię i wolę sama chodzić, sama dyktuje sobie tempo Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyjecie Kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OPOWIADAJCIE CO UWAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara bieda kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 teraz chyba jedyne zajecie ktore pary robia ze soba to napewno zakupy, bogatsi robia tez inne rzeczy - wycieczki restauracje czesto i kawiarnie i rozne przyjemnosci :) mi zostają tylko zakupy :( dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dalej smutna, moja twarz jest przepełniona smutkiem... moja dusza się nie uśmiecha, moje usta nie może wykrzywić uśmiech . -studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz smutna bo dostaniesz depresji a to ciezka choroba, baw sie poki mozesz, milosc przyjdzie niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciagle uwazam, ze jestem brzydka nie podobam sie sobie :( przed lustrem ostatnio probowalam sztucznie sie usmiechac, to nawet usmiech mam brzydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nikt sie sobie nie podoba. Mowie ci: jak z nienacka spojrze gdzies w szybe czy lustro i nagle niespodziewanie ujrze siebie to potem tydzien mysle o tym i cierpie ze jestem taka ohydna, tak siebie odbieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sztuczne wymuszone uśmiechy takie sa, ja nie lubie zbyt ladnych ludzi bo nie sa fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś żyję...jeszcze.Jednak już coraz mniej we mnie życia jest...Nic bardziej nie wykańcza w życiu niż stres.I alkohol ewentualnie.Osłabiony jestem...Dziwne uczucie,kiedy wydaje się,że całe życie uchodzi...Wstawanie,nauka po to,żeby tylko zaliczyć,nie czerpanie z tego radości.Najgorzej,że zaczyna dochodzić autoagresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 studencie to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się musze pochwalić, że po dwóch miesiącach moje życie zaczyna wracać do normy. Od momentu kiedy poraził mnie grom i się zakochałam w chłopaku dosłownie jak wariatka. Miałam obsesje na jego punkcie i wszędzie go widziałam, ciągle o nim myślałam nigdy mi sie coś takiego nie przytrafiło, po prostu masakra. Był totalny odwyk od niego, bo bym dosłownie się wykończyła, dziś jest lepiej, ale były niesamowite męczarnie, bardzo się cieszę, że jest poprawa i zaczynam znowy żyć :) miałyście kiedyś cos podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to był mój post-student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie :( przytulam, nie jestes sam: pamietaj . Kiedys odpisales Miss ze dobrze radzi komus by udać sie do specjalisty. Zrob te kilka kroków , po tych kilka tabletek a twoj usmiech wroci do ciebie :) warto:) przekonałam sie, nie mecz sie- walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 wczoraj , a czy on tez cie kochal? Czy nic nie wiedzial o twoim uczuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×