Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
ktoś na temacie gdzie sa normalni chlopi odpisal : najbardziej seksowni i męscy mężczyźni siedzą w więzieniach hehehehhehehehheeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorek mily? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ja, ktora ostatnia zerwala z chlopakiem, ktory pali i wrocila do niego z powrotem.. Nie wiem czy ze mną cos nie tak jest czy co. Ale znowu zaczala mnie irytowac pewna sprawa. Ostatnio przez przypadek znalazlam jego konto na fotce.pl i zastanawiam sie po co w jakim celu on na nia zaglada tak bardzo czesto, prawie do drugi dzien.. Nie chodzi, ze jestem zazdrosna, ale ten portal jest do ogladania zdjec innych. Przez mysl przechodzi mi to, ze moze wypisuje on sobie z panienkami.. Ehh. Nie powiem mu o tym, bo wyjdzie ze go szpieguje. Co by wiazalo sie z tym, ze mu nie ufam i kolejna klotnia a dosc mam przebojów z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 hahahaha dobre ale sie usmialam, mama studentki jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:26- wspolczuje ci bardzo, nue jestes z nim szczesliwa i watpie bys w przyszlosci zaznala z nim szczescia, meczacy chlopina i toksyczny, no ale zalezy od ciebie czy z nim bedziesz a moze na twojej drodze pojawi sie szczescie czego ci bardzo zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie - w więzieniach sa przystojniacy :) przynajmniej na filmach ktore widzialam :) silni męscy intrygujący zadziorni z pięknymi tatuazami, prawdziwego więźnia nie widzialam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym z calego serca i modle sie o to, by pojawil sie ktos inny kto mnie uwolni od niego, nie wiem on sie nie zmieni watpie juz w to. Ale takze trzyma mnie jakies przwiazanie/ przyzwyczajenie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 :( co sie stalo? :) napisz , bedzie ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 tak czulam ze przywiązanie, ale za maz tak szybko nie wychodz za niego bo potem bedzuesz tylko pragnela rozwodu, z tego co piszesz to chlop na meza sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien rozmyslam, nie spotkalam sie z nim. Nic sie do mnie nie odzywa przez caly dzien i nie odezwie juz bynajmniej dzis.. nie umiem tak zyc,nie wiem co robic. Czuje, ze wszystko sie rozleciało, moze to glupie, ale mu chyba jedynie dobrze jest w lozku nic po za tym. Nie jestem szczesliwa. Dobre byly tylko niektore chwile. Co mam robic :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nim nie nadaje sie on na partnera zyciowego jest to zwykly d**ek skoro nie potrafi Cię szanowac, szkoda mi bardzo Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki film "baby są jakieś inne", a to nie prawda.. to faceci są inni! Oni są dziwni, nienormalni,... nie wiadomo o co im chodzi! Nigdy nie wiadomo! Czy nas chcą czy nie chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On cie nie kocha, nigdy nie bedziesz z nim szczesliwa, on tylko liczy na lozko. To analiza tego co napisalas. I nie jesres szczesliwa, bo tonie jest milosc. Lepiej niech jaknajsxybciej stanie ktos na twojej drodze, zycze ci tego, porozmawiaj z Bogiem , powiedz mu to wszystko, poloz sie w samotności , zamknij oczy i mow do niego i niech popłyną lzy, powiedz wszystko co czujesz i popros o sile i wsparcie. Nie jestem jakas tam jehowa , nawet nie chodze do kosciola ale wiem ze takie zwierzenie sie i prośba o pomoc pomaga :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia czy z nim porozmawiac a jesli tak to co mu powiedziec... ostatnio byl dla mnie oschly jakis, odczulam to. Udawal, ze jest bez humoru, poszedl do kolegow do juz siodme niebo... a jesli zgadzam sie na zawolanie( teraz nie jestem taka glupia) to tez odrazu inaczej nastawiony na mnie.. Porabane wszystko. Nie mam sil na tego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 bo oni sa ze stali, nie sa tak wrażliwi ciepli i subtelni jak kobiety, oni zrobieni sa ze stali by byc twardymi cale zycie, matki nawet uczą ich od dziecka ze chłopcy nie płaczą i maja byc twardzi i silni , no i sa- podle twarde chamy i zryte puste łby, ich serca przypominają kawal miecha - ugotowanej wołowiny na twardo, nie dasz rady przezuc tego gowna chocbys nie wiem jak dlugo i mocno zula, zylasta wołowina na smietnik sie nadaje, nawet pies nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze nie jestes z nim szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta wyczuje kuedy jest kochana i wazna dla mezczyzny, ty tego nie czujesz- nie ma co sie oszukiwać, laczy was namietnosc ale uwierz z innym rowniez mozesz miec fajna namietnosc, nawet moze lepsza. Ja tez kiedys myslalam ze lepszej namietnosci nie spotkam a spotkalam inna i jeszcze tysiac razy lepsza :) nie ma sie czego bac i trzymac kurczowo jednego typa , jest duzo fajnych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mi nie chodzi o namietonosc ja z nim tego czegos nie czuje.. jestem jak na uwiezi, próbuje z tym wygrac i zrezygnowac do konca, bo nic mnie nie czeka z ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:54 dlaczego nie odejdziesz , mozesz byc wolna jak ptak- szczesliwa, milosc zabija bo same sobie tak robimy, poplaczesz tydzien i ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coraz gorzej, tak strasznie chcę aby to się skończyło. Raz na zawsze Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss co sie stalo? Czy znowu ktos cie skrzywdzil? Czy to tamta stara sprawa z gornikiem? Mysle ze powinnas isc do psychologa po pomoc, to za dlugo trwa, to juz jest depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się psuje, ja za tym nie mogę nadążyć. Pewne osoby nie zaslugują na to, co im dałam, daję Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:14 pieprzyc tych ludzi:) mysl o sobie:)predzej czy pozniej znajdzie sie osoba ktora doceni ciebie:) a tamtemu sobie glowy nie zawracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pusta w środku...... pusta, pusta pusta.. Mogę się najebać i iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis ja dolacze się do Ciebie, zdrowie za prawdziwych ludzi, bo u mnie ich juz brak Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge sie z wami naj***c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie spac po naj****iu ? ja bym nie usunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad rok... i 4 miesiące siedzę na tym temacie i dalej jest tak samo! Nic się nie zmienilo, dalej jestem sama... dlaczego?? dlaczego?? dlaaacczeeego?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatniej nocy śniła mi się wojna... że zaczynaliśmy się zbroić, ludzie nosili bomby i broń, nawet ja.. jeżdziły rosomaki i cięzarówki z bronią, samochody z żołnierzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×