Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ojej, co tu sie dzialo, to sobie studencik pozwala, mam nadzieje ze juz nie wejdzie nigdy na ten temat, witajcie moje dxiewczyny mile, jak wasze swieta, jak wasze serduszka mlode, ja juz mam diete, wczoraj jadlam do woli a dzisiaj tylko owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest Wasza wiara,taka jest wiara Waszego kościoła.Smutne jest to,że z taką nienawiścią odnosicie się do mnie mimo tego,że dzisiaj byłyście w kościele.I właśnie tego u ludzi nienawidzę,zakłamania i hipokryzji .Siedzą obok siebie w kościele,podają sobie rękę na znak pokoju,a najchętniej by tą osobę zatłukli :D .Może mam nieraz rustykalny,agresywny styl wypowiedzi ,ale po prostu bardzo często mam dosyć tego wszystkiego.Jeśli Was to pocieszy ,święta miałem beznadziejne,a wypowiedź obwiniająca dziewczynę za to ,że chłop się nią zabawił i wykorzystał,tylko przelała szalę goryczy. Jestem człowiekiem wybuchowym,po prostu mam taki styl bycia i tyle.Co najmniej jeśli kogoś nie lubię,to ta osoba doskonale sobie zdaje z tego sprawę,dwulicowość-to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studenciku, mam wrazenie ze studentem nie jjestes tylko starym zgorzknialym dziadem ktoremu nic w zyciu sie nie udaje, jestes odpychajacy wulgarny, czepiasz sie czegos lub kogos od kilku godzin, mowisz ze masz 19 lat a teoje zachowanie starego ramola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ci ze utrzymujesz kontakt z tamta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już są dwa hejty :D.Tak utrzymuję,bo ona jest NORMALNA i rozumie moje zachowanie,wie o mnie o wiele więcej niż wy i potrafi mnie zrozumieć.Jest inteligentniejsza niż się Wam wszystkim wydaje,do tego również nienawidzi hipokryzji.Dlaczego podczas rozmowy z Nią na gg ani razu nie użyłem wulgaryzmu?Bo mnie nie irytowała,tyle.Mam nadzieję,że teraz wy Jej nie zmanipulujecie i nie nastawicie przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą fajne jest to,że tutaj dużo lepiej postrzegana jest kobieta,która chce wzbudzić poczucie winy w dziewczynie,która ma myśli samobójcze i depresję,niż ja.A co jeśli zrobiłaby coś sobie pod wpływem twojej wypowiedzi?Miałabyś czyste sumienie?Byłabyś z siebie zadowolona?Może ze mnie jest kawał c***a,ale mam ludzkie odruchy i posiadam w sobie coś takiego,co nazywa się WSPÓŁCZUCIE i ZROZUMIENIE,w przeciwieństwie do niektórych.Jak widzę osobę załamaną,to staram jej się POMÓC,a nie WBIĆ NÓŻ W PLECY,ale to oczywiście ja jestem tutaj śmieciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wszystko wypowiedzi studenta zalatuja hipokryzja , zas te o dziewczynie zalatuja klamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Ehh, co Wy chcecie od studenta...rozumiem, możecie mnie oceniać jak chcecie. Nie chcę wywlekac mojego życia erotycznego. Wiedziałam co robię, to nie był seks dla seksu, było uczucie...zwyczajnie, choć to złe słowo, okropnie zawiodłam się na nim. Zbyt wiele tajemnic mi powierzył, abym Wam pisała. W tej chwili pragnę tylko jego, choć nigdy go pewnie nie zobaczę...ciągle myślę o śmierci, kombinuje, szukam sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie, nie jestes studentem, uwazajcie kobiety bo to stary dziad, ramol ktory chce wyhaczac mlode kobiety, zauwazylyscie w jaki sposob pisze? On jest dziwny, mlody chlopak pisze w inny sposob, a zaloze sie ze z ta dziewczyna nie piszesz na gg, jestes klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgodzam sie, to musi byc jakis stary facet bo zobaczcie jakiego on slownictwa uzywa, a na nasz temat wpadl zeby sie wymadrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Proszę Was...mi to obojętne kim jest, czy młody czy dziad...potrzebuje wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nawet stary zbok ktory chcial wykorzystac dziewczyne tamta i zwiala mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss facio jest jak autobus jak nie ten to bedzie nastepny i pamietaj zeby za zadnym nigdy nie gonic bo to jemu ma zalezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.29, masz racje, to facetowi ma zalezec, a ten gosciu macie racje ze pisze jak ramol i duzo pisze o polityce i uzywa slownictwa jak gosciu dobrze po 50, uwazajcie, po sposobie pisania tez mozna zorientowac sie z kim mamy do czynienia, teksty specyficzne o polityce o przyjaciolach z syrii czy skas tam, to zbok i pedofil, obraza swieta obraza ludzi i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mis, rob wszystko by o nim nie myslec i uwazaj na facetow, ci co zbyt pieknie i duzo mowia sa podejrzani, gdyby cie kochal nie rzucilby ciebie, i uwazaj gdy uprawiasz seks, zabezpieczaj sie zawsze prezerwatywa, jest wiele chorob wirusow ktore nie daja na poczatku objawow, faceci ktorzy lubia urzedowac na necie lubia miec wiele kobiet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam zapytac o brata bylego chlopaka, czy nadal patrzy na ciebie? A ten z autobusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student studiuje prawo..moze stad to slownictwo i wiedza o swiecie? moze po prostu to obyty wyksztalcony chlopak, ale jednoczesnie arogancki i niekulturalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
To jemu zależało, to on zdobywał moje zaufanie, on jechał do obcej dziewczyny ponad 200 km i przyjechał po raz kolejny, on pierwszy zapytał czy chcę być z nim mimo jego wyglądu, wad, itp, on pierwszy na fb ustawił, że jestem z nim, pierwszy powiedzial ze mnie kocha. Ciągle gonił, zabiegał o mnie i tak łatwo i szybko odpuścił, gdy zaangazowalam się, chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije kawe przed praca i wchodze do was by poczytac o czym pisaliscie i dac cos od siebie. W zyciu jest czas na lzy i na usniech-to nasze zycie. Smutek jest nieodlaczna czescia kazdego z ludzi. Kazdy popelnia bledy ale jedni mniej inni wiecej. Ufnosc kobiet, chec wykorzystywania kobiet przez mezczyzn to problem ktory byl jest i bedzie. Jedna osoba pozna odrazu kogos z kim bedzie sie dobrze ukladalo a inna szuka dlugo i trafia chlopcow ktorzy chca sie bawic a przy tym idealnie znaja kobieca psychike i wiedza jak pieknie podejsc kobiete slowami, wiedza co kobieta lubi, najwiecej o kobietach wiedza podrywacze. Bardzo zle odbieram gdy osoba pisze na forum ze chce odebrac sobie zycie, wiadomo ze smutek ma fazy- ciezsze i lzejsze a z czasem coraz jest lepiej az w koncu nastepuje ukojenie. Nigdy w ciezkich chwilach nie myslalam by sie zabic, zawsze szlam do przodu dzielnie. O zlych ludziach starac sie zapomniec a mysl o odebraniu sobie zycia gdy skrzywdzi zla osoba jest zalosna i idiotyczna. Rozumiem gdy ktos nie chce zyc gdy umrze dziecko czy inna potworna tragedia ale nie obnosic sie checia odebrania sobie zycia gdzie powodem jest zly czlowiek ktory nas wykorzystal, takich odrazu olac, skopac w myslach i wyrzucic z siebie, myslec o nim jak najgorzej. Gdybysmy popelnialy samobojstwa przez facetow to by kobiet bylo coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto gdy chlopak zauwazy ze kobieta sie zaangazowala to wtedy staje sie znudzony nia, juz nie musi sie starac i to juz nie jest dla niego interesujace. A jeszcze gdy kobieta zaczyna go przytlaczac to juz wogole odpuszcza. Widocznie on jest taki ze jak dopnie swego-kobieta przestaje byc dla niego tajemnicza i wycofuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Mniej kobiet, to faceci by byli na przegranej pozycji, oni walczyliby. Tak, jestem żałosna i jestem idiotka. Zawiódł i rozczarował mnie najlepszy przyjaciel, ciągle szukam bezskutecznie pracy, mam iść do przodu? Zawsze chciałam Przeżyć życie a nie Przejść, ale chyba jestem zmuszona. Przestalam płakać, ale teraz wszystko psuje się we mnie. Ciągle myślę o śmierci, czy mnie spotka szybko, jak, może jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trzeba nakrzyczec? Bys zrozumiala? Czasem wlasnie nawrzeszczec na takich to jedyny sposob by sie ogarneli. Sa wspaniali mezczyzni, rozejrzyj sie. Myslisz ze mnie nie skrzywdzil nikt nigdy? Tez codziennie myslalam ze nie ma lepszego a teraz nawet bym nie wrocila do niego gdyby na kolanach prosil. Z czasem zapomnisz pokochasz innego, kazda milosc jest inna a kazda nowa jest bardziej silniejsza i fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy przyjaciel nigdy nie odejdzie, to masz odpowiedz ze on nie byl przyjacielem skoro olal cie. Poprostu cie olal a ty kochasz tego zlego czlowieka nadal i nadal? Za co go kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Też miałas tak, że facet, który Cię zostawił miał być tym na zawsze? Tą wielką miłością, która spotyka człowieka raz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nobody
Pokochalam go bo dał mi bezpieczeństwo, stabilność, coś czego nie miałam, był osobą pewną, jak Zawisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, kazda dziewczyna cierpiala w zyciu, sa tu dziewczyny ktore przeszly to samo i zobacz sa dzielne ida do przodu, ucza sie dzielnie, dawal ci bezpieczenstwo? Widzisz do czasu ci dawal to bezpieczenstwo, albo wydawalo ci sie. Masz bliskich przy sobie ktorzy daja ci prawdziwe bezpieczenstwo poniewaz nie masz pracy, nie mizesz znalezc i oni cie wspieraja, oni sa prawdziwi a nie on. Tak, tez tak mialam-tak samo, wiesz moze gorzej, dalam mu swoj telefon gdy jemu sie popsul a bardzo potrzebowal w pracy, mial ten telefon bardzo dlugo i nie myslal o oddaniu, ja bylam bez telefonu. Gdy przyjechal po dluzszym czasie bo prace mial w polsce gdy wzielam do reki moj tel bo przyszedl sms to wyswietlil sie tekst Najukochanszy juz tesknie kochaniutki, wracaj szybko. Zadzwonilam do niej odrazu, chcial mi wyrwac tel. odezwala sie rosjanka..... Z milosci dalam mu wlasny tel a kilka miesiecy a on co zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss nobody
Tylko ja boję się, że zostanę sama na zawsze, zgorzknieję i będę tylko starą panną bez rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wybaczylam po tym jak wcisnal mi kit, po jakims czasie zadzwonil jego kolega do mnie ze moj ukochany jest na wczasach w gorach z kobieta. Wiesz jak sie czulam? Trzeslam sie z rozpaczy. Tez mowil wiele pieknych slow, zabieral mnie w piekne miejsca, otaczal bezpieczenstwem, wspaniale prowadzi samochod, czulam sie wazna dla niego. Tylko ze on takich jak ja mial mnostwo. W koncu odeszlam, przezylam zyje, mam prawdziwego kolo siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×