Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Zawsze bylam towarzyska, lubilam ludzi, ale jakos nikomu nic sie nie chce- szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chcialabym takiego faceta jak ten co tu byl, omijam takich z daleka. Sa bardzo szkodliwi. Sa nieobliczalni niemili zarozumiali i malo skromni, przechwalal sie, pisal w obcych jezykach jakby chcial sie popisac. Tacy sie juz nie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także lubię ludzi,jestem osobą towarzyską,a Tobie studentko powiem,że najlepsze lata Cię dopiero czekają.PS Ciekawe,czy gówniarza trafił szlag?W sumie by mu się należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnoscia wszystkie jestesmy porozrzucane po polsce, czasem przyjazn mozna znalezc bardzo daleko i ona przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ej, no.. przestancie na niego tak psioczyc.. on sie tylko tym karmi i robi bardziej agresywny.. moze jak bedziemy mile to sie uspokoi i wyluzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracilismy dziewczyne, przestala pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie czepia pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
moze komputer jej sie zepsul, bo ostatnio to bylo powodem... jakie najlepsze lata masz na mysli? ja stracilam sporo lat swojego zycia.. chce wkocu przezyc milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko, a czy mialas kiedys prawdziwego chlopaka? Prawdziwa milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno,masz dopiero ponad 20 lat ,wiem z własnego doświadczenia,że wszystko dopiero przed Tobą,i znajdziesz prawdziwą miłość,a te Twoje ,,zakochania'' to tylko marne zauroczenia :) .Co się tyczy gnoja,wątpię,żeby się zmienił .Co by nie powiedzieć,matka potrafiła ustawić gówniarza w szeregu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
o to chodzi ze nie...albo nikogo wokol mnie nie bylo, albo to nie bylo to i tak zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
no i jeszcze ON..nie wiadomo dlaczego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle tez ze to jeszcze nie bylo to. Glebsze uczucia przed toba studentko. Ale bylych ja marnymi bym nie nazwala bo dziewczyna w tym wieku mocno przezywa, bardzo chce kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może przesadziłam nazywając ich marnymi,przecież jednak oni dla studentki coś znaczyli,a nie chcę się zachowywać jak ten gówniarz.Pisał coś o harpiach?Ja będę jego osobistą harpią :). Odnośnie prawdziwej miłości,Studentko,naprawdę jeszcze jej nie przeżyłaś,a wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
oj, wiecie co..zawsze jak sobie w glowie wyobrazam przyszle chwile spedzane z jakas osoba, to ta osoba idzie w innym kierunku...a jak o niej nie mysle i nie marze w glowie to ona by cos chciala, ale no wtedy ja nie..ta osoba nie jest dla mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
ja sie boje, ze jej nigdy nie spotkam w zyciu..a niestety latka leca... i zeby to jeszcze bylo z wzajemnascia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny znam bajke z dziecinstwa, tylko nie wiem czy wam ktos ja przekazal, pt. Zuraw i czapla. Przeczyjajcie ja sobie w internecie. To taki wlasnie jest ambaras aby dwoje chcialo naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latka lecą?Daj spokój :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
mam mlodsza siostre (19 lat) ona ma juz 2 chlopaka ...i sa to powazne zwiazki, nie jakas dziecinada... ciekawe co rodzice sobie o mnie mysla :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuraw i czapla to wiersz jana brzechwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha spodobał mi się :).Zobacz,Ty masz tyle lat,i nie byłaś w związku,ale sobie kogoś w końcu znajdziesz.Pomyśl teraz o studencie,który nikogo nigdy nie znajdzie,bo kobiety podświadomie wyczuwają podłość charakteru i żadna go nie zechce hahahaha :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
moze mezczyzni tez wyczuwaja... moze ja jestem podla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najmniej tego mu życzę,nie chcę,żeby komuś zniszczył życie swoim psychopatycznym zachowaniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuDENTKA
musze isc juz spac, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jesteś podła,a swoje szczęście znajdziesz w odpowiednim momencie,na razie zajmij się sobą,swoimi obowiązkami,przyjaciółmi,a ten odpowiedni w końcu przyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dziewczyna nasza go zechce, pisal ze pisza na gg. Studentko rodzice z pewnoscia dobrze mysla o tobie, wiedza ze jestes ambitna, jako jedna studiujesz, jestes dzielna mimo klopotow, oni o tym wiedza ze na pierwszym miejscu stawiasz studia-przyszlosc. Jestes wartosciowa i oni to wiedza. A milosc przyjdzie do ciebie w najmniej przewidzianym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję,że jak przeczyta jego wypowiedzi,to jej się odechce pisania z nim na gg,on tylko zniszczyłby życie tej wartościowej dziewczynie,przecież sama widzisz moja droga co to jest za człowiek.Jedyną odpowiednią dla niego kobietą jest jego matka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako jedyna potrafiła utrzymać go w ryzach.A teraz co się dzieje?Jest zarozumiały,wyśmiewa się z kobiety,którą mężczyzna zdradzał z rosjanką,jest złośliwy arogancki itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo wybuchowy czlowiek, z biegiem czasu bedzie coraz gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×