Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Lila ja u dr. M podchodziłam 4 razy i nic przekierowali mnie na Sz on jest endokrynologiem ,a ja mam Hashimoto i przeciwciała tarczycowe, ale większość wizyt miałam u M bo to była Wigilia ,Sylwester, a transfer robił r. W także nasz sukces ma wielu ojców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale można by powiedzieć, że "zaliczyłaś" prawie wszystkich doktorków z Macierzyństwa ;-) Najważniejsze, że upragniony cel jest i niedługo będziesz się mogła nim cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ,ale to nie był mój wybór los tak pokierował, ale najważniejsze,że już 29tyd za mną i wszystko jet OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko, nie wiesz tak naprawdę co to za normy, na wynikach morfologii tez są normy ale nie dla ciężarnych i nie mają nic wspólnego z tym czy nasze wyniki są dobre czy nie. Ja dziś przez przypadek czytałam, że zmieniły się w ostatnich miesiącach zalecenia i teraz norma jest nawet do 180, także spokojnie czekaj co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1
bartek77 czekam na wiadomość z usg napewno będzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Cześć laseczki z brzuszkami :) wczoraj dostałam pierwszy prezent od znajomej mojej mamy z włoch dla małego tak się śmiałam że sama nic nie kupiłam jeszcze a obca kobita mi już śliczne ubranka dała :) ale nie chce jeszcze nic kupować. x Ja też wszystkich lekarzy obskoczyłam w macierzyństwie i zostałam u Wyroby :) on taki śmieszny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Patuska, śmieszny, ale bardzo otwarty i rzeczowy, przynajmniej na mnie takie wrażenie sprawia :-) A tak na marginesie ciekawe ile on ma lat, bo dorobek ma całkiem spory, a wygląd studenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
cześć dziewczyny. wczoraj nie miałam siły pisać. Padałam po powrocie z pracy. Dziś nie lepiej jest. Gotuje sie w pracy. Poszłabym na basen popływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Gabi, a ja dostałem pozwolenie na basen od doktora :-) mam tylko nie przesiadywac w zbyt gorących basenach, gdybyśmy jechali na termy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Lila dr Wyroba nie ma zbyt dużo lat :) ale nie jest jeszcze na kasę taki nastawiony i to mi się podoba :) a to jest zięć dr Sz :) wiec miał troszkę łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
No, nie wiedziałam, grunt, że z tej okazji korzysta w dobry sposób. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny, ciesze się , że u Was dobrze:) X billu- chyba miałaś niedawno wizytę , , jak było? Znasz już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dziewczyny mam pytanie. Jakie są Wasze brzuchy? W zeszłym tygodniu byłam na izbie przyjęć na ginekologii bo bolał mnie dół brzucha i brzuch robił się twardy. Sprawdzili mi przede wszystkim szyjke , ale jest ok (zamknięta i nie skraca się). Miałam dużo leżeć i zwiększyć dawkę magnezu. Potem jakoś przeszło. Ale od wczorajszej nocy właściwie ciągłe mam sztywny brzuch, maluchy się bardzo ruszaja i nie wiem czy to nie pogarsza. Próbuje lezec , ale nie pomaga:( Nie wiem czy nie jestem panikara, ale myślę czy nie pojechać na kontrole. Dziewczyny czy Wy też tak macie? Obecnie u mnie 21 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stefanio jak cię coś niepokoi to jedź po co masz się stresować .U mnie 34 tydzień .Bierzesz jeszcze progesteron ,ja odstawiam 25 lipca mi też czasami twardnieje brzuch ale przechodzi .dzisiaj byłam na sprawdzaniu przepływów i wód .Wszystko jest w porządku ,oby tak dalej jeszcze ze 4-5 tygodni. Kochane jak wasze zakupy ja kupiłam pościel do łóżeczka i wózka,Praktycznie jak przywiozę rzeczy od koleżanki to zostało mi kupić łóżeczko i wózek .Spakowałam już swoją torbę bo różnie bywa .Siacha jak się czujesz .Pozostałe dziewczynki jak wasze samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanko jak ostatni okres miałam 11 maja a 27 maja transfer to tygodnie ciąży się liczy od ostatniego okresu czy transferu bo już zglupialam dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję moncia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania mam podobny problem. Lepiej podjedz szpitala podłączą Ci kroplówkę z magnezem i powinno się uspokoić. A będziesz pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Już po stresie :) Wszystko ok, mój dawny lekarz był bardzo zadowolony kiedy nas zobaczył z pozytywnym wynikiem. U niego mieliśmy 1 in vitro. Dziś mam 7 tydzień 6 dzień, nasze szczęście ma 1,55 cm, serducho pięknie bije :). Wyniki mam super, mam się oszczędzać i za 2 tyg wizyta. Tak się stresowałam, że aż ciśnienie do 126 skoczyło :) a jestem niskociśnieniowcem. Dobrze, że mój m był ze mną, połowy bym nie pamiętała co mi mówiono, zwolnienia też bym zapomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Bratek, super, że wszystko w porządku, teraz tylko doczekać do szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie syndrom wicia gniazda osiąga szczyt. Za pomocą męża wypucowałam mieszkanie. Jutro rozkładamy łóżeczko i składamy wózek do kupy :) Dzisiaj trochę poprasowałam (lubie prasować) bo ile można leżeć. Brzuszek mam już bardzo duży a Emilka ciągle ćwiczy jogę. Stefania jak brzuch mi twardniał to zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał brać mi 3 razy dziennie magnez (magne-B6) i nospę rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Bratek - super wieści! Stefania, mi też czasami napina się brzuch. Ruchy dziecka (dzieci) mogą to spotegowac, staraj się nie głaskać brzucha zbyt często,bo to może je pobudzać do ruszania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska tak wróciłam, pracuję od ponad tygodnia. Jest bardzo ciężko w te upały. W pokoju jest chyba ze 30'C. Nie mogę myśli zebrać. Lila tak mogę chodzić na basen, ale przeraża mnie zakładanie tamponu. Cytologia wyszła mi gr II. Stefania czasami też mam twardy brzuch, ale z powodu wzdęć. Przeważnie wieczorem. Tez tym się martwię. Pije miętę z ogródka Moncia zakupy planujemy zacząć we wrześniu. Teraz tylko rozgadam się jak to wygląda cenowo. Jutro zaczynam 18tc :) Bratek super, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek no to dobre wieści dziewczyny bo mnie dziś się wydaje,że właśnie mam taki lekko twardawy brzuch z lewej strony tak powyżej pępka, wzięłam sobie magnez i zobaczę jak będzie dalej, chyba ,że jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dzięki dziewczyny za Wasze opisy. My już po wizycie na ginekologii, chyba nas już kojarza , czyli najwieksza panikare w okolicy :) Jest ok, zbadali szyjke( jest zamknieta i nie skrocila się) i polozna pokazala mi jak oddychac kiedy robi się twardy brzuch. Oddychanie faktycznie pomaga, ja niepotrzebnie wstrzymywalam powietrze i przez to bylo jeszcze gorzej. No i troche z magnezem przesadzilam bo mam od niego rozwolnienie, a lekarka powiedziala ze podraznione jelita tez macice podrazniaja:( Na twardy brzuch za dużo nie poradzą, zwlaszcza że maluchy są bardzo aktywne i każdy kopie w swoją stronę. Dobrze ze mówicie o nospie, jak będzie zle to wezme, bo tu w Niemczech tego nie stosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Napiszę Wam co mówiła polozna o oddychaniu, może też Wam pomoże. Wdychac powietrze normalnie, ale tak zeby brzuch się podniósł ( tzw.oddychanie przepona) i nie wstrzymać tylko pomalu ustami wypuścić. Starać się zeby wydech byl dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×