Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Lila 78
Asinska, z tym sierowaniem to faktycznie jakis nonsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska, dobre wieści :) jak Ty się rozpakujesz to ja zostanę, kurcze kiedy to zleciało :) U mnie wczoraj po załamaniu i fizycznym i psychicznym dzisiaj jest o niebo lepiej. Humor dopisuje a brzuch tak nie boli. xx My cały czas obstawiamy Solec. xx Pokażę Wam pościel i kocyk, który uszyłam dla synka :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/160b866593e4bf29.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ff69cb3960022f5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Niedobrzyzna, ale zdolniacha z Ciebie :) Nie wiem czy to Ty, ale tak mi się wydaje, że kiedyś pisałaś o pieluszkach albo kocyku bambusowych, myślisz, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna zdolna dziewczyna z Ciebie jest. Piekne! W nocy czesto budzilam sie i krecilam. Nawet o dziwno na siusiu tylko raz wstalam. Jakas polamana jestem, kosci mnie bola :( Dzis mam usg polowkowe. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Moncia Gratuluje córeczki! Niech rośnie zdrowo :) Asinska Niedobrzyzna niedługo wasza kolej. Cieszcie się swoimi brzuszkami bo tęskni sie potem za tymi kopniaczkami w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna super ci wyszła ta posciel i kocyk. Masz talent. Ja tez szyłam posciel ale do wozka. Wczoraj zaszalałam na zakupach i oczywiscie okupiłam synusia choc juz mam mase ciszków ale nie moglam sie powstrzymac. Kupilam spiworek do spania 5 sweterków 1 dresik 1 rampers i 2 pary spodni i 1 taka cieplejsza kurteczke.wszystko firmóweczki a zapłaciłam niecałe 50 zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, tak ja mam pieluszkę i 2 okrycia kąpielowe bambusowe. Jeśli chodzi o same wrażenia dotykowe to są super, pieluszkę muszę jeszcze dokupić. Kocyka nie mam i raczej nie kupię, z tego co się orientuję, to kocyki bambusowe są leciutkie, idealne na lato. Nie widziałam ocieplanych w wersji zimowej, ale też jakoś specjalnie nie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Moncia, gratuluje córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczynki jestem po usg połówkowym, Gabrysia waży 620g i ma 28cm, wszystko jest w porządku. Za tydzień idę jeszcze na dokończenie badania, bo mała tak się ułożyła, że nie było ją łatwo obejrzeć. Wcisnęła się w macicę i nałożyła nogi na siebie. Wyglądała przezabawnie :) Podczas badania ziewała, ewidentnie ją to nudziło. Nawet chodzenie i zjedzenie słodyczy między usg nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Gabi, Twoja Gwiazdeczki już też duża:-) super, że wszystko w porządku :-) Xxx Niedobrzyzna, właśnie też dostałam 3 pieluszki i płaszczyk kąpielowy i zastanawiałam się czy nie dokupić więcej, bo bardzo miłe w dotyku, dużo bardziej niż zwykle, tylko nie wiedziałam, że te produkty są takie drogie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć dziewczyny! Niedobrzyzna piękna pościel powinnaś rozkrecić biznes, ja wczoraj byłam na wizycie z dzieciątkiem ok, ale lekarz mnie nastraszył bo mam twarda macice i mam nakaz leżenia dostałam też zastrzyki rozkurczowe na tydzień no-spe, a jeśli nie minie to pójdę do szpitala :( ale lekarz jest dobrej myśli, że jeśli bede leżeć bedzie ok. Wyniki mam super, test pappa wyszedl też super. No i Pan dr zdradził mi, że najprawdopodobniej roście nam chłopolek :) Jestem w szoku, bo to 14 tydzień i już tam coś dojrzał, moje przeczucie się potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kolejne dobre wiadomości bratek nie stresuj się tylko zastosuj do zaleceni lekarza i na pewno będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek super, że z dzieciątkiem wszystko w początku. A Ty kochana odpoczywaj i leż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek, do łóżka marsz! Ja też jestem teraz nospowa, ale ja to się mogę pomęczyć te kilka tygodni, Ty musisz odpoczywać żeby reszta ciąży była dla Ciebie cudowna :) Lila , myślę, że pieluszek nie ma więcej sensu, ja też planuję mieć 3. Za to ręczniczki mam dwa. A ceny, to prawda są wysokie. Gabi, super wieści! Niech nam Malutka zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny to w ogóle są obłędne jak coś fajniejszego to wręcz kosmiczne chyba ,że akurat mnie takie wpadają w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, leżę laptopik w pobliżu, pilot i książki też :) podejrzałam te rzeczy bambusowe, faktycznie ceny z kosmosu, wydaje mi się że mam taki ręcznik dostałam kiedyś od mamy z wczasów z Tunezji, miękki jak puch, schowałam go już dawno dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska teraz jestem na L4. Zaczęłam 24t :) Znowu miałam nocy pakiet tj. wiercenie, budzenie, siusiu, dziwne sny a rano ból głowy i pleców oraz zmęczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spałam jak na zawołanie przespałam pół jednego filmu , pół drugiego, do tego dodam,że spałam w dzień, a wstaję co 2h wczoraj to nawet co 1,5h tak mnie czasem ciśnie ,że aż boli jak pójdę siusiu to dosłownie troszeczkę wczoraj na wieczór jak się myłam przycisnęłam sobie brzuch to oczywiście odpowiedź była od razu tak dostałam po żebrach, że masakra a do tego mała miała taka uciechę,że brzuch falował mi przez 1,2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka NATALKA Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 dziewczynka Zuzia Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Lila 78 TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Dziewczyny czy cwiczycie w ciazy? Ja bardzo duzo spaceruje boje sie ze sie zastane :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek dopisz mnie do listy termin 6 stycznia coreczka Julia :-)))) Gabi duze juz to twoje dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny własnie ogladam filmik z usg 3d z kliniki i z tego badania wychodzi ze jesli transfer mialam 14 lutegp to termin mam na 21.11. Według wielkosc Leona termin wychodzi na 17.10. A według mojego lekarza prowadzacego termin mam na 3.11. I ktoremu tu teraz wierzyc? he? Ale chyba bede bardziej skłonna na tego 21.11 bo to termin według transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik wg usg wychodzi inny termin , obejrzyj sobie usg które masz w domu i w zależności od pomiarów są różne daty przynajmniej na moich tak jest np. na usg na 6 zdjęciach z jednego dnia są 3 terminy wahają się one około tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka NATALKA Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 dziewczynka Zuzia Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 TP 28 luty chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie kochane jesteśmy od dzisiaj w domu ,mała jest słodka uczymy się teraz od siebie na wzajem .Mała jest słodka ,trochę terrorystka ,głosik ma niezły .Jeżeli chodzi o samą cesarkę to wspominam bardzo dobrze .Po 24 godzinach wstałam i się uruchomiłam na oddziale śmiali się, że latam jakbym nie rodziła he he .Śmiałam się ,że to po tych 10 latach to taki bonus .Poza tym to okej najważniejsze ,że mała jest zdrowa .Teraz czekamy na wasze porody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moncia, super że jesteście już w domu, teraz już nic nie będzie jak wcześniej hihih i o to chodzi, wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×