Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka poród16.09.2014 Oliwia 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka Zuzia Ewas123 - TP 26 październik 2014 Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 11 kwietnia 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka poród16.09.2014 Oliwia 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka Zuzia Ewas123 - TP 26 październik 2014 Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 11 kwietnia 2015 Alika2014-Tp 28.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alika dopisałam cie;) Dziewczyny których nie ma w tabelce dopisujcie sie;) Tak wogule długo Szukałam tej naszej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka poród16.09.2014 Oliwia 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka Zuzia Ewas123 - TP 26 październik 2014 Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 22 kwietnia 2015 Alika2014-Tp 28.04.2015 LaBrise - Tp 06.05.2015 LaBrise - dopisałam Cię, u mnie termin się zmienił, początkowo lekarz podawał na 11 kwietnia, a ostatnio na 22 i tak mam wpisane w karcie ciąży, nie wiem skąd ta zmiana, może się pomylił za pierwszym razem :) bo z moich wyliczeń też wychodziło około 20 kwietnia. A z usg wychodzi mi 17. Bardzo to dziwne :) Jak tam dziewczyny? nie rozpakowała się któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że lista się bardzo fajnie wydłuża i że czekamy na mamusie co się na dniach mają rozpakowywać :). Kropla ja mam inny termin wynikający z daty zapłodnienia ale w karcie ciąży mam już wpisane wg OM i jest o parę dni dłuższy - może u Ciebie też to wynika ze sposobu liczenia? Stefania: Ja mam dodatnie GBS i też mi to wpisali drukowanymi literami w karcie ciąży mówiąc że ważne mimo że mam się raczej na cesarkę szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Niedobrzyna, jak po wizycie dzisiejszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! Ja tez miałam dodatni GBS. Dostałam dwa razy antybiotyk przed porodem (ampicylinę) co 4 godziny. Lekarz mówił ze bardzo dużo ciężarnych ma dodatni GBS i jak tylko zacznie się akcja porodwa jechać do szpitala. Nie kąpać się, nie czekać aż wody odejdą bo ważne żeby szybko podać antybiotyk. Najlepiej co najmniej dwie dawki. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evas, mój lekarz potwierdził plan działania, jutro o 12.00 mam się stawić na oddział. Mam nadzieje, ze będę podatna na oxy i szybko pójdzie - trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna to juz:) ale super. Informuj nas w miare mozliwosci bo inaczej padniemy tu z ciekawosc. I powodzenia zeby synus szybko wyszedl. Trzymamy mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Niedobrzyna, to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!! Ja na odział idę w środę, a w czwartek będę mieć cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ewas za ciebie tez mocno trzymamy kciuki. Dziewczyny powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
kciukasy zaciśnięte dziewczynki zacznijcie się rozpakowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
niedobrzyzna trzymam kciuki !!! Andzik też mi się wydaje że mi ten czop odchodzi już, w środę mam wizytę i zobaczymy co mi lekarz powie. a co ile masz skurcze przepowiadające ? one bolą jak na okres ? bo też czasami takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna super, że to już. Kciuki zaciśnięte, by poród był szybki i łagodny. Czekamy na wieści Evas ja nie miałam zlecanego posiewu na GBS. Zapytam swoją gin o to badanie, pewnie nie będę musiała bo czeka mnie cc Andzik to możliwe że szybciej się rozpakujesz :) Alika super wieści, ciesze się, że wyszło ok Małpka a co u Ciebie? Jak się czujesz? Wychodzi na to że w tym tygodniu powitamy dwójkę dzieci :) Mam dwa pytania do Was, czy to miałyście, albo macie? Od kilku dni (nie codziennie) mam mrowienie koło prawego kolana, trwa ok 1-2 min. Samo przechodzi. Jest o różnych porach dnia Po drugie to czuje ucisk, napięcie (nie umiem tego określić) pod pierwszym żebrem z prawej strony. Może córeczka tak się układa, sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Niedobrzyzna , ewas powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Niedobrzyzna, Evas powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrzyzna oby wszystko było dobrze.Oksytocyna to naprawdę lek,który meczy dziecko:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Niedobrzyzna powodzenia życzę ci szybkiego i łatwego porodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje :)) nic sie nie dzieje oprócz bolu jaki mialam. Kość lonowa to rozchodzi die chyba totalnie. Czekam i,licze ze kazdy dzien,będzie tym :) leci u mnie 39tydzien teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska przepraszam ze tak pozno odpiduje:-) u mnie te skurcze przepowiadajace sa bardzo niereguralne. jednego dnia wogole ich nie mam na nastepny tylko kilka ja jeszcze na nastepny inaczej. ale najczesciej sie pojawiaja jak sie przeforsuje. Z tym czopem to byl chyba u mnie falszywy alarm bo od tamtego czasu cisza . nic nie wyplywa. Synys za to intensywnie cwiczy gimnastyke;-) za tydzien kolejna wizyta;-) Dobranoc dziewczyny i Niedobrzyzna no stres i powodzenia jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
andzik mam tak samo raz są raz ich nie ma :) trochę się wystraszyłam bo słabo czułam ruchy, ale podobno to normalne. Andzik ty w narutowiczu rodzisz ? masz opłaconą położną ? ciekawe jak niedobrzyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuśka ja wczoraj od rana słabo czułam ruchy. nawet do doktorka chciałam dzwonic. Ale na szczescie mały sie rozbrykał. I ja rodze u siebie w ostrowie wlkp. Połoznej nie mam oplaconej. Ale w razie "w" zawsze moge dzwonic do położnej ze szkoły rodzenia i ona wszystko załatwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
dziewczyny a was też boli tak brzuch jak na @. ja nie mogę dziś wyrobić, tak mnie boli, jakbym miala dostać @. Dziewczyny trzymam kciuki za Was :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
andzik pomyliło mi się że jesteś z karkowa. Małpko to są skurcze przepowiadające to normalne. jak często je masz ? i jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie kilka dni zadarzało się, ze miałam 3-4 na dzień, a dziś od rana mam bol częsciej. już chyba z 5 raz mnie tak boli, ale to nie są skurcze, bo trwa ten ból dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
małpko też tak mam że trzyma mnie ból z 20 min macica nam się przygotowuje do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Patuska, a w Narutowiczu można opłacić położną? Też tam planuję rodzic, ale ja mam termin dopiero na połowę stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
lilia tak można w Narutowiczu, ja rodzę na kopernika i tam nie wolno, ale narutowicz tez ma dobrą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×