Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość pytanie do asienki
wybieram się do endokrynologa, termin mam na połowę marca mimo że prywatnie. Wszystkie hormony tzn lh, fsh, estradiol, testosteron mam w normie tylko progesteron bliżej dolnej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati u mnie mówił tak samo że jest pęcherzyk w macicy miałam przyjść za tydzień to było już serduszko .10 grudnia miałam transfer a 9 stycznia byłam na serduszkowym usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati 09.01 miałam transfer 5-dniowej blastocysty, a pęcherzyk ciążowy był widoczny 30 stycznia to jest 21dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska dzięki :-) Naprawdę teraz już się uspokoiłam. Mąż zawsze gani mnie za to, że zawsze we wszystkim doszukuję się negatywów, że powinnam bardziej optymistycznie do wszystkiego podchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam noc pod znakiem "mulenia". Ale teraz chyba jest trochę lepiej...siły minus 100% wiec leżę i zdycham :( Widziałam, że dziś nowe pozytywne testy - super :) Ciekawe co u Małpki...i czemu tu jeszcze do nas nie zajrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy jak to cudownie brzmi. Ja dziś rano byłam na pobraniu krwi morfologia i glukoza na czczo na piątkową wizytę dziś taki piękny dzień ,że aż chce się żyć, i tyle dobrych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zmusiłam się właśnie do zjedzenia połowy bułki z masłem, ale jest mi tak niedobrze, że szok. Leżę w łóżku i patrzę w sufit, bo nawet zasnąć nie umiem, a nie chce mi się kompletnie nic. Krótko mówiąc: jest gorzej niż do doopy... Sorki dziewczyny za mój wstrętny humor, ale tak właśnie się czuję :-( A do tego doszły jakby lekkie zawroty głowy :-( Zaraz zamawiam te opaski akupresurowe o których Wam wczoraj pisałam, bo naprawdę nie wiem jak sobie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asińska jak ja zazdroszczę Ci Twojego dobrego samopoczucia... Podziel się nim troszkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - łącze się z Tobą w bólu. Mnie też dzisiaj mdli od wczesnego rana. Zachciało mi się zupy ogórkowy, ale ledwie przeżyłam wyprawę do sklepu. Wszystkie zapachy są okropne. Na szczęście zupa mi troszkę pomogła. Mam chociaż chwile ulgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany mąż przyjechał dzisiaj wcześniej z pracy, bo z tej bezsilności popłakałam mu się przez telefon, bo naprawdę nie wyrabiałam już z tymi mdłościami. Pojechaliśmy 50 km do apteki po te opaski akupresurowe (chociaż ledwo przeżyłam specyficzny "smród" auta) i możecie uwierzyć albo nie, ale mam poprawę chyba o 70%, nawet byliśmy na rosole w restauracji, a potem zjadłam 2 kromki chleba jeszcze. Niesamowite. Niedobrzyzna kup je i wypróbuj, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - wybiorę się po nie na pewno. U mnie jest tak, że z jednej strony mnie mdli ale z drugiej mam jednocześnie ochotę coś zjeść, licząc, że mi to pomoże. Oczywiście tych rzeczy, na które mam ochotę jest bardzo mało :( no ale trochę to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki dzisiaj ja dołączyłam gorszego dnia raczej nocy .Bolały mnie strasznie plecy w okolicach bioder i pachwiny do tego jelita i wzdęcia -masakra . miłego dnia dziewczynki idę robić pączki i faworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dziwo rozpoczynam dzień póki co bez mdłości :) ale trochę czuję brzuch. Do kolejnego usg nieco ponad tydzień a ja się zamartwiam czy z maleństwem wszystko nadal ok. Asinska - Ty już jutro :) xx Moncia czy Ty masz może domowy detektor tętna płodu? Kiedyś na naszym forum używała go malowanywelon i powoli zaczynam się też nad tym zastanawiać. Podobno słychać serduszko już w 10-12 tygodniu. U mnie dopiero początek 8, ale już odliczam do końca I trymestru. Oby tylko wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna nie mam ale chyba też zakupię .Bo to ciągłe myślenie i czekanie z wizyty do wizyty bardzo mnie stresuje.Za pewne będzie łatwiej jak poczuje już *******le to jeszcze trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny szczęściary ja jeżdżę co 2 tygodnie, u mnie puki co OK wzięłam się za obszywanie firanek taśmą bo teraz spadnie to na M ,a jak jest gotowa i nie musi upinać to jest dobrze. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Dziewczyny czy was tez tak boli brzuch?? Juz naprawde sie martwie. Dzwonilam do lekarza ale powiedxieli ze tak ma byc. Ze hiperka jeszcze napedza te bole. Nie jest to taki okropny bol ale czuje go ciagle. Krzyz tez mnie boli tak na dole. Pati - ja czytalam ze jak zjesz rano banana to pomaga na mdlosci. Dziewczyny sciagnijcie sobie z app kalendarz ciazy. Sa tam super animacje z kazdego tygodnia jak rozwija sie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Moge do Was dołączyć? Miałam drugie podejscie 22.02. Jestem dobrej myśli. Tym razem był krio 2. Poprzednio tez 2 zarodki były podane, ale ciaza zakończyła sie pustym jajem płodowym. To było w lipcu. Teraz nowy rok i nowa nadzieja ;-) Zapisalismy sie na refundacje, ale mamy nr 300 czy 400, w dodatku lista rezerwowa z tego co sie orientuje... Także nie czekaliśmy. 3majcie kciuki. Ja tez za Was 3mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czasami mnie tak ciągnie, nie mogę leżeć za długo na brzuchu ,a to moja ulubiona pozycja do spania, a co będzie dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - a masz ciagle czy tylko jak lezysz na brzuchu? Bo mnie prawie caly czas kluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągnie mnie czasami, a jak leżę na brzuchu to całkiem inny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko, mnie na początku brzuch bolał prawie cały czas. Jak przestawał to panikowalam. Teraz brzuch pobolewa czasami a w zamian są mdłości. A dziś np. czuje się super ale brzuch lekko daje o sobie znać. Trzymaj się - tak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna - do ktorego tygodnia bylo u ciebie? Bo mi sie wczoraj 6 tydz zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam nowe dziewczynki super ,że jesteście .Prawda jest taka ,że każdemu z nas ciągnie się i to strasznie .Dobrze ,że chodzisz co 2 tygodnie przynajmniej mniej się stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitko - ciężko mi powiedzieć - chyba tak do końca 6 tygodnia, ale stopniowo ból brzucha słabl a mdłości się nasilaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×