Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Niedobrzyzna
Jestem, jestem :) wyjechaliśmy na długi weekend na wieś, bo razem z moim tata świętujemy urodziny :D pogoda mogłaby nieco się poprawić ale i tak jest super :) Agnieszka witaj :) Moncia, chyba Ty pisałaś o spokojniejszych dniach swojej małej, mój też tak ma. Jednego dnia jest bardziej aktywny, drugiego mniej. Wczoraj w ciągu dnia był w miarę spokojny ale za to wieczorem jak przylozylam rękę do brzucha to wręcz czułam go całego jak się wierci, nie tylko pojedyncze kopniaki, szalał niesamowicie :) poza tym u Ciebie to już chyba ten czas kiedy ruchy stają się mniej intensywne, czytałam, że od 28 tc dziecko ma coraz mniej miejsca i juz tak bardzo nie fika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-* ja tez jestem czerwcowa w srode mam urodziny;) U mnie dzis o niebo lepiej. Glowa nie boli, tylko senna jestem bo mialam ciezkie spanie w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Niedobrzyzna 100 LAT i szczęśliwego rozwiązania nasza mała jest od wczoraj aktywna i w dzień ,a o wieczorze to już nie wspomnę bo szaleje na całego chyba próbuje póki ma miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asińska u którego lekarza się leczyłaś ? bo ja też z macierzyństwa:) dziewczynki, nie wiem czy to ruchy ale czuje takie bulgotania :) Niedobrzyca sto lat :) szczęśliwego rozwiązania :) zero rozstępów:) co bardziej preferujecie ? cesarka czy naturalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie ,Niedobrzyzna wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń 100 lat ,łatwego porodu .🌼🌼🌼 .Fajnie ,że powolutku kupujecie już ubranka ja też powoli zacznę już kupować potrzebne rzeczy i wezmę ubranka od koleżanek do prania i prasowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Patuśka u dr. Szlachcica, a wcześniej u dr.Mirockiego ale mnie przekierowali ze względu na moją tarczycę a Sz. jest też endokrynologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska:) Moj lekarz mowi ze na ta chwile widzi mnie rodzaca naturalnie:) i mam nadzieje ze tak pozostanie. Boje sie cesarki bo juz mialam 2 lata temu operacje i wiem co to jest za bol po:( i boje sie ewentualnych problemow z laktacja. Wiem ze po porodzie naturalnym tez takowe moga sie zdarzyc ale chyba zadziej sie to zdarza. dziewczyny ale mi sie dzisiaj udalo zakupu dokonac:) kupilam sliczny bialy kombinezonik z uszkami dla Leonka. I zaplacilam za niego cale 4zl:) i do tego 2 pary bodziakow tez po 4zl za sztuke:) ale sie ciesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Witajcie kochane:-) Niedobrzyzna wszystkiego naj, naj, niech to o czym marzysz się spełni, a to czego pragniesz będzie Twoje:-) 100 latek kochana!!! Dziewczyny mnie się coś dzisiaj kręci w głowie. Nie wiem czy to przez pogodę, która jest dzisiaj kapryśna, bo raz pada, raz świeci słońce?! Czy może to jakiś pierwszy dziwny objaw? A może to ja jestem jakaś dziwna hi hi?? Czy któraś z Was miała też coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna stooooooooooooo lat, spełnienia najskrytszych marzeń, lekkiego porodu Agnieszka2014 ja nie miałam takich objawów. Dziś wyjątkowo dobrze się czuję. Nie chciało mi się wstać do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Gabi a w którym tygodniu ciąży jesteś? Jakie w ogóle miałaś objawy i ile wynosiła Twoja betka i w którym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
Niedobrzyzna 100 LATEK Wszystkiego Najjjjjjjjjjjjjjjjjjlepszego Szczesliwego Rozwiazania :-)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko wczoraj zaczelam 14tc. Bete mialam robiona 12dpt, wyszla 297. Tylko raz mialam robiona bete. Z objawow po transferze to mialam tylko przez kilka dni tkliwe piersi i czulam brzuch i jajniki. Po ok 5-6 dniach wszystko ustalo. W 4 lub 5dpt lezac poczulam jakby pociagniecie w brzuchu, byla to chyba implantacja zarodka(nie mialam plamienia) Przez 2 tyg bylam na urlopie. 10 dni lezalam i odpoczywalam. Dopiero 11dpt wsiadlam do samochodu. Za drugim podejsciem podeszlam na luzie, jak sie uda to super. I sie udalo. Za pierwszym podejsciem bylam na L4, wyszukiwalam wszelkich objawow, roznie bylo z lezeniem i odpoczywaniem. Pamietaj ze kazda z nas inaczej przechodzi i ma inne objawy. Czasem nie ma zadnych objawow i udaje sie. A Ty gdzie sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Ten gosc powyzej to ja ☺ Agnieszko relaksuj sie i oczekuj na betke. A i nie robilam sikanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Hejka:-) Gabi ja leczę się w Poznaniu u prof. Jędrzejczaka z kliniki leczenia niepłodności na u. Polnej. Ogólnie jestem z niego zadowolona. To jest nasze drugie ivf. Pierwsze mieliśmy w sierpniu 2012 r i udało się, zaciążyłam, ale niestety moja radość nie trwała długo, bo w 5 tc poroniłam:-( Porównując samopoczucie po pierwszym jak i po tym ivf, to szczerze mówiąc niczym się nie różnią. Czasami pobolewa mnie podbrzusze, ale już rzadziej i od wczoraj chwilami kręci mi się w głowie (głównie jak wstanę, a wstaje wolno według zaleceń lekarza i Waszych:-) ) Nie ukrywam, że bardzo bym chciała aby w końcu się udało, bo jak nie, to mamy jedną blastocystę zamrożoną. A po niej już koniec marzeń...jakby się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olijeczka20
Dziewczyny, wczoraj bylam na usg- wszystko ok. Jest to 11 tydzien. Tylko tak 6h po wizycie- lekarz badal mnie ginekologicznie i usg przez brzuch pojawilo sie brazowe plamienie. Wczoraj bylo to kilka sporych kropel. W nocy ok, dzisiaj jedna plama i teraz sluz lekko zmieszany zabarwiony na brazowo. Nie dzwonilam do lekarza bo przeczytalam ze po badaniu moze sie tak zdazyc- ze szyjka jest bardziej ukrwiona i latwiej o jakies urazy i krwawienie. Ale zaczynam sie martwic bo to juz prawie 24h a ciagle cos sie pojawia- niewiele ale jednak cos widac. Jak do jutra sie nie uspokoi to dzwonie do gina, teraz bede lezec i odpoczywac. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Dziewczyny coś mnie dzisiaj po południu mocniej bolało podbrzusze i chwilami miałam dosyć ostre kłucia. Co to jest, @ nadchodzi:-(? Byłam z mężem w galerii handlowej i przez godzinkę sobie spokojnie chodziliśmy. Czy to mogło być tego przyczyną? Lekarz mi powiedział, że mam funkcjonować normalnie, ale rzecz jasna bez przesady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj chyba się wszystkie relaksujecie że cisza od wczoraj;)) ja dziś się goszczę a jutro do Łodzi na usg;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Jestem, jestem. Wczoraj bylismy na grillu a dzis zrobilismy sobie dzien blogiegio lenistwa i zalegamy w lozku przed tv. Ja we wt mam wizyte. Moze uda sie podejrzec na usg plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie ,Andzik to trzymamy kciuki za jutrzejsze usg .U mnie również leniuchowanie ,ale ja na bieżąco dużo odpoczywam od czasu jak skróciła mi się szyjka .U mnie pogoda porażka ,aż nie chce się wychodzić z domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie ja też praktycznie" leżę odłogiem", też jutro mam wizytę ciekawe ile nasza panna waży bo daje mi ostatnio popalić jak dostanę kopniaka to aż mnie zwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
powiedźcie dziewczyny kiedy poczułyście bąbelkowanie w brzuchu? W pt zaczęłam 14tc i jeszcze nic nie czuję. Wiem, że każda z nas czuje różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi nie nakręcaj sie!ruchy można poczuć w I ciazy około 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No u mnie tez pogoda do d.... Chcielismy grilla odpalic ale co chwile pada:) Gabi ja pierwsze ruchy poczulam pod koniec 19tc. Ale jak lezalam w szpitalu to byla dziewczyna w pierwszej ciazy ktora dopiero w 27tc poczula. U kazdej inaczej:) Ale jest to przecudne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Nie nakrecam sie. Nie pytalam o ruchy tylko o babelkowanie. Czasami czuje sie je. Doskonale wiem ze na ruchy to jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! W środę byłam na wizycie (34tc) szyjka znowu sie skróciła do 25 mm. Mam dużo leżeć nie masować, nie smarować i nie dotykać bez potrzeby brzucha. Dr nawet nie oglądał dziecka żeby nie jeżdzić głowicą po brzuchu. Tylko zobaczył czy z serduszkiem wszystko dobrze. Dr ocenił że powinnam dotrwać do 38 tygodnia a może nawet do 40. Od jutra pakuję torbę do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
u mnie babelkowania nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi trzymam kciuki za wt zeby malenstwo sie pokazalo i za Ciebie Siacha tez trzymam kciuki zebys dotrwala do terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Witajcie, bardzo dziękuję za życzenia :) my dziś wróciliśmy :) Gabi ja bąbelkowanie poczułam w 16 tc, pierwszego kopniaka jakoś tydzień później. Siacha, u Ciebie to już ostatnia prosta. Pakuj torbę i czekaj :) Trzymam mocno kciuki! My mamy wizytę w sobotę, już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny, jutro zaczynam 18 tydz, a ruchów nie czuję :( Czasem takie bąbelki są, ale nie jestem pewna czy to nie jelita. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefanio masz jeszcze czas ja w 20 tygodniu poczułam pierwsze ruchy a nawet może w 21 mój lekarz mówił ,że to normalne .A my powolutku przygotowujemy naszą sypialnię dla małej .Pułki komodę itd . Na początku lipca zrobię wyprawkę do szpitala dla niej i dla mnie .Bo puki co nic nie mamy jeszcze ,znaczy się oprócz ubranek bo od koleżanek będę miała całą szafę he he .Niedobrzyzna więc czekamy na twoją wizytę .Siacha odpoczywaj kochana tobie już nie długo zostało ,jesteś na ostatniej prostej kochana .Jeszcze 4 tygodnie i będziesz już terminową mamusią .Mi zostało jeszcze 8 w piątek skończyłam 30 tydzień .Ja wizytę mam 9 lipca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×