Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Siacha1
Witam! Mam nadzieję że tabelka z przyszłymi mamuśkami będzie się szybko wydłużała. Chciałabym tego z całego serca. Ja się nastawiam na poród naturalny. Lekarz narazie nie widzi przeciwwskazań. W poniedziałek idę na pogadankę do położnej. Pierwsze ruchy czułam w 18 tygodniu takie smyranie i łaskotanie, od razu wiedziałam ze to dzidziuś się rusza. Potem były kopniaczki a teraz to i kopniaczki i takie wypychanie różnych części ciała. No i czkawka czasami rano :) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Cud-rzadowego-in-vitro,wid,16710484,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Super pomysł z tą tabelką. Naniosłam tycią poprawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Andzik cieszę się ,że naniosłaś poprawki kochane wy też nanieście poprawki jak coś jest nie tak i te dziewczynki, które nie są napisane dopiszcie się .Powiedzcie mi kochane jak śpicie to znaczy czy tylko na lewym boku .Siacha jak ty śpisz i odpoczywasz w jakich pozycjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia ja śpię na zmianę raz na lewym raz na prawym boku bo tak mi wygodnie. Staram się nie spać na wznak bo mi nie wygodnie i mój Łukasz mnie zaraz budzi że mam się na bok położyć. Ale raczej pozycja na lewym boku u mnie króluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 -bliźniaki ,chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 02 listopad 2014 Andzik87 TP 02 listopad 2014 chłopiec billu TP 04 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o naszej pierwszej mamusi forumowej .Tere jak się chowają wasi synkowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
moncia fajnie ,że się zebrałaś do tej tabelki to ja 4 w kolejce ciekawe jak to się przedłoży na rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja też śpię na boku, zwykle lewym, czasami prawym. Na wznak bardzo rzadko, bo wcześniej też tak nie spałam a poza tym teraz jest mi niewygodnie. Jak byłam ostatnio u rodziców to strasznie się męczyłam, bo nie wzięłam ze sobą poduszki. Fatalnie mi się spało bez niej. Chyba zacznę ją zabierać ze sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, jak pozwolicie to dołączę, czasami pisałam na "forum objawowym" :-). Jestem w 11tc i mam pytanie z cyklu początkujących, jak robione jest usg genetyczne, dopochwowo czy przez brzuch? Jestem po 35 roku życia i mam je refundowane, ale nie wiem co z badaniami z krwi też są bezpłatne? Z góry dziękuję za pomoc i ogromnie wszystkim gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Cześć lila78 witamy na forum ja miałam i przez brzuch i przez pochwę bo moja mała nie chciała pozować i pokazać się .Badania po 35 roku z krwi są refundowane z tego co wiem .Dopisz się kochana do naszej listy ciężarówek i zapraszamy do częstszego pisania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Witaj Lila badanie prenatalne mialam robione przez brzuch, ale lekarz mnie uprzedzil że nie zawsze jest to mozliwe i wtedy dopochwowo ( zależy od ulozenia dziecka i jak to on okreslil czy brzuch jest szczuply czy nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Stefani, Monia dziękuję za błyskawiczną pomoc :-) a czy któraś z Was wie czy w Krakowie w Rydygierze badanie krwi też można zrobić na NFZ, przy okazji robienia usg genetycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
ja miałam robione przez brzuch i płaciłam za nie mimo ,że mam 37 lat ale może przez to ,że robiłam je w klinice, a nie w szpitalu, czy przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, o ile dobrze pamiętam, to Ty też jesteś w Macierzyństwie i tam robiłaś te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodziłam 4 razy bo nasza panna nie chciała dać się pomierzyć pierwsze podejście było w Macierzyństwie ale tam mają gorszy sprzęt i dr. Mirocki i mówił ,że w Osteomedzie jest lepszy, ale i tak byliśmy jeszcze 3 razy bo nie miała ochoty współpracować z doktorkiem, ja robiłam test Prissca to jest usg i badanie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, dzięki za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Witaj Lila na forum. Pamietam Ciebie z forum "objawy po". Ciesze sie ze Tobie udalo sie. Ja mialam robiony test pappa w 12tc, tj krew+usg (mialam przez brzuch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Witaj lila na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Gabi, Andzik, dzięki za przyjęcie.:-) Dziewczyny, strasznie się stresuje tymi badaniami genetycznym, też tak mialyscie. Eh, u nas to zawsze pod górkę, jak nie beta, to inne badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witaj Lili! Ja robiłam badania prenatalne i połówkowe w klinice w Katowicach i nie płaciłam ani za usg ani za test PAAP-a z krwi. Pierwsze badania miałam i przez brzuch i dopochwowo bo mała nie chciała sie obrócić. Mam nawet zdjęcie 4D plecków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia Śpię na prawym boku bo zawsze tak spałam (żeby serca nie gnieść) a w ciąży się dowiedziałam ze powinnam na lewym spać. No ale przyzwyczajenia nie zmienię. W nocy na prawym a w dzień odpoczywam na lewym. Na plecach mało leżę bo mi niewygodnie - brzuch mnie przygniata hihi. Nie używam żadnych poduszek (rogali) pod brzuch bo nawet jak próbowałam sobie położyć jaśka to jakoś niewygodnie mi było ale wiem że dziewczyny sobie chwalą więc to zależy jak komu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy pijecie zielona lub czerwona herbate? nie wiem co pic bo pogobno ogolnie herbata nie jest wskazana w ciąży. woda mi się znudzila, soki nie bo za słodkie wiec co pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Lila ja przed każdym badaniem się stresuje, ale przed tym prenatalnym to nnajbardziej- zwymiotowalam ze stresu, eh łatwo nie jest. X Do goscia herbate pije , ale nie tak mocna i nie tak często jak przed ciaza ( 1-2 razy dziennie) pozatym głównie wodę i czasem sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Do goscia zielona pije czasami a czerwonej wogle- czerwona chyba jest na odchudzanie czy cos takiego. Mozna się ratowac rumiankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Lila ja przed pappa strasznie się denerwowałam. Najgorzej było jak czekałam przed gabinetem. Czas się dłużył niemiłosiernie, zwłaszcza, że wizyta opóźniła się. W ręku miałam badania z krwi. Czekając nerwowo szukałam w necie interpretacji wyników. Nie znalazłam :(. Okazało się, że niepotrzebnie się stresowałam, bo wyniki wyszły bardzo dobre. Widok bezcenny. Momentami nie słyszałam lekarza, bo byłam tak bardzo wpatrzona w monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki ale mnie chorubsko rozłożyło;( jade zaraz do lekarza bo strasznie boli mnie gardło i z nosa leci;( czuje się paskudnie;( jak jechalismy z Łodzi to mąż mi włączył klime bo mi nie dobrze było i chyba przez to chora jestem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A co do napojów. ja kawę pije normalnie jedna dziennie nie raz dwie, dużo wody i soki wieloowocowe i warzywne. Na herbatę nie mam jakoś ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik87 ja staram się jeździć bez klimy, ale ciężko jest. Jak ją wyłączę to zaraz robi się duszno. Ja normalnie piję kawę z ekspresu 1 filiżankę dziennie, dużo wody mineralnej i kompoty ze świeżych owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Ja też piję kawę 1 dziennie, herbaty sporo, zielonej w ogóle mówią że kobieta w ciąży nie powinna pić i dużo kompotów bo teraz tyllleee owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2014
Cześć dziewczyny:-) nie odzywałam się kilka dni, bo miałam coś problemy z netem. Ja betę robię w poniedziałek i będzie to mój 15 dpt. Lekarz kazał zrobić w 14 dpt, ale on przypada w niedzielę, więc pójdę w poniedziałek. Ale coś mam złe przeczucia:-( Dzisiaj 2 razy miałam bardzo delikatne brązowawe plamienia:-( Nie wiem co o tym myśleć, bo przy pierwszym ivf też tak miałam i przerodziło się to niestety w miesiączkę:-( Czy któraś z Was miała podobnie i jak to się zakończyło? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie. Ja nią chyba już nigdy jednak nie będę. Boże dlaczego to życie jest tak bardzo przykre....?! W przyszłym tygodniu mam urodziny i myślałam, że dostanę największy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć. Ale zanosi się jednak, że nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×