Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość moncia81
Ten post jest mój zapomniałam się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej kochane. U nas weekend fajnie bo kupiliśmy dla malej sporo rzeczy :)) kopniaki są coraz mocniejsze. Ja pierwsze bąbelki czulam jakoś w 18tyg ale nie dam sobie reki uciąć czy to bylo to czy jelita. W 20tyg zaczelam czuc cos wiecej a dzid zaczynam 23tydz I juz uderzonka Sa konkretne choc nieregularne. Dzis tez mam wizyte ale wieczirem. Zobaczymy jak tam moja szyjka. Caluje was I sciskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki dziewczyny. Jelita to czasami czuję bardzo wyraźnie wieczorem jak mi brzuch wywali :) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
hej, Jeśli chcecie poczytać coś o ciąży o moich doświadczeniach oraz dzielić się wciąż trwającą radością z jej powodu, oraz macie ochotę z kimś podzielić się waszymi problemami, zapraszam na mojego bloga ;) www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie dziewczynki to ja idę na pierwszy ogień bo wizytę mam dziś na 12,30 Gabi zjedz wieczorem coś słodkiego ,albo kwaśnego i połóż się na lewym boku lub na plecach to jest szansa,że coś poczujesz u mnie działały te 2 pozycje bo teraz dostaję kopniaki niezależnie w jakiej pozycji jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska czekamy na wieści po wizycie. Dzięki wypróbuję, ale muszę poczekać jeszcze kilka tyg Siacha to u Ciebie już ostatnia prosta. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Asinska a więc czekamy na dzisiejszą relację ,Stefanio jak się czujesz czy twoje plamienia ustąpiły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycji na plecy zdjecydowanie nie polecam ! Poczytajcie co wtedy dzieje sie z macica :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
nasz mały wielki cud waży 820g i wszystko jest w jak najlepszym porządku, a u mnie zginęły 2kg czyli w rezultacie 26tyd i przytyłam 1 kg, ale mała rośnie prawidłowa , a dla mnie im mniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej dziewczynki :0 byłam dziś na badaniu połówkowym :) z małym wszystko w porządku waży już prawie 500 g :) mam nagranie i cały czas oglądam i ma wielkie stopy ponad 4 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asińska w którym szpitalu planujesz rodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja tez juz jestem po polowkowym:) nasz Leos wazy juz 410 gramow. i jest z nim wszystko w porzadku. wszystkie pomiary wyszly prawidlowo;) jestem strasznie szczesliwa z tego powodu. I jednoczesnie bardzo zmeczona jazda do Łodzi. Duzy ruch byl i jechaalismy 3h w jedna strone. Ale warto bylo. Usg 3d to super sprawa. maly na poczatku sie troche wstydzil ale na szczescie pokazal buzke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A jutro o 13 mam pierwsze spotkanie z polozna srodowidkowa;) To juz polowa ciazy dziewczyny:) kiedy to przelecialo. nie obejrzymy sie a bedziemy sie wszystkie po koleji chwalic swoimi malenstwami. Juz nie mohe sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik super wiadomości :) a takie spotkanie z położną środowiskową jest obowiązkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
No to dziewczynki cieszymy się z wami kochane dużo dobrych wiadomości.Jeszcze trochę i będziemy cieszyć się z porodów pierwsza na prostej jest siacha ,jeżeli się mylę to przepraszam .Później chyba ja ,asinska , małpka ,fajnie byłoby stworzyć taką tabelkę w której wpisałybyśmy sobie terminy praktycznie na każdym forum ciążowym dziewczyny mają ,co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkania z położną nie są obowiązkowe .Jeżeli chcesz to chodzisz ,ale mi się podobają spotkania ,na ważniejszych tematach chodzimy w parę osób ,więc pogadamy sobie posłuchamy ,zrobiłyśmy plan porodu itd .Fajnie położna prowadzi za każdym razem sprawdza tętno małej mi ciśnienie i cukier jak chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Patuśka nie wiem czy Macierzyństwo nie współpracuje z Ujastkiem tak mi się coś obiło o uszy moncia pomysł niezły ale tu teraz ciężko coś dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska szczerze ci powiem ze nie wiem czy sa obowiazkowe ale mnie moj gin polecil skozystac. Wizyty sa ponoc darmowe i taka polozna duzo podpowie co i jak przed porodem i po porodzie. I tak zawsze polozna przyjerzdza do malenstwa jak juz jest w domu. wiec bede juz ja znaac i wiedziec czego sie po niej spodziewac. wiem ze przed porodem przyjerzdza do domu zobaczyc jakie warunki bedzie mialo dzieciatko. poraadzi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asińska współpracuje z ujastkiem, ja chodzę do wyroby on pracuje na Kopernika- nie jestem przekonana do tego szpitala, ale chyba się zdecyduję. Andzik muszę zorientować się o tą położną :) to do każdej miejscowości jest przypisana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska, Patuśka i Andzik super wieści na początek tygodnia. Jutro ja idę na usg. Ciekawe ile maleństwo urosło :) Moncia ja jestem za takim kalkulatorem/tabelką naszych porodów. Dałoby się coś takiego wrzucić tu? Czy któraś z Was będzie rodziła w Warszawie? Powiedźcie czy wszystkie wybieracie się do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska szczerze nie wiem. Ja do swojej mam blisko bo ma gabinet w przychodni w ktorej przyjmuje moj lekarz rodzinny. i wedlug dzisiejszego usg termin mam na 2 listopada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej kochane. Jestem po wizycie. Mama ma juz 560gramow. Lekarz powiedział, ze za dużo przytylam i mam zaczal ograniczać jedzenie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Gabi, ja będę w Warszawie. I planujemy chodzić do szkoły rodzenia, idziemy się zapisać w tym tygodniu. Jak będę się czuła niedoinformowana to tez się wybiorę na spotkania z położna. Dziewczyny super, że z maluchami dobrze :) ja maj wizytę w sobotę juz się nie mogę doczekać. Stęsiniłam się już za widokiem Małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik ja też mam termin ma 2 listopada :) data boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska ciekawe jak to w praktyce bedzie wygladac;) Dziewczyny dostalam na urodziny od meza rogala dla spania. I dzisiaj w nocy go wyprubowalam. Poduszka jest super. wygodna mieciutka i super dopasowuje sie do ciala. Spalam jak zabita;) a wczoraj lezakowalam z nia na kanapie. Naprawde jestem zachwycona:) I szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja mam ostatnio problemy ze spaniem, nie mogę znaleźć miejca i pozycji do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką poduszkę już od kwietnia, ale po prostu naszły na mnie takie cięższe chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Oj to wspolczuje Asienska. ja zeszly tydzien mialam taki ciezki ze spaniem:( ale na szczescie chwilowo sie uspokoilo. Gabi jak wiztya bylas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej laaseczki jestem juz po spotkaniu z polozna. Bardzo sympatyczna babeczki. Spisala sobie moje dane i wyniki badan. W skrocie powiedziala o czym bedziemy mowic na naszych spotkaniach. dostalam rozpiske wyprawki dla dziecka. przykladowy plaan porodu do przejrzenia (na jednym ze spotkam stworzymy moj plan porodu) i szczegolowy opis wszystkich faz porodu. wszystko bedzie dokladnie mi tlumaczyc i objasniac. I bedzie tez uczyc karmienia piersia zebym w szpitalu nie byla zielona w tym temacie. jestem bardzo zadowolona z tego spotkania i juz nie moge sie doczekac nadstepnego;) a bedzie ono dopiero pod koniec lipca. A i jeszcze zrobilam male zakupy do synka:) kupilam sliczna blenkitna czapeczke i dwie pary rekawiczek jedne biale a drugie niebieski;) i ogladalam nosidelka i bujaczki dla malego. Tesciowa mowi ze przeciez mam po szwagierce:/ ale ja od niej nie chce bo nie palaamy do siebie sympatia:/ a wogole z byt dlugo czekalam na tego maluszka i chciala bym tez kupic nie ktore rzeczy sama. Koncze dziewczyny bo sie mocno rozpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×